Підтримка жебрацтва, замість об'єднання, відповідальності та самоорганізації в Шепетівці

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 15:43 - 18 трав. 2016 16:05 #106689 від pavlok
Як в Шепетівці можна виховати ОСОБИСТУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за особисте майно??? у громадян, якщо у нас виховують загальну безвідповідальність???!!!
1. Програми підтримки ОСББ нема, зате дають гроші на ремонти дахів будинків тощо, де люди про об'єднання не думають, а прийшли на прийом до міського голови і випросили гроші на ремонт, а це кілька будинків по 200-300 тисяч
2. Біля житлового будинку стоять сараї до яких у жителів не було ніякого діла і де збирались і жили бомжі, наркомани і інші особи. А коли це призвело до пожежі і згоріло 20-30 сараїв, то люди йдуть до міського голови і кажуть допоможіть, а їм там раді: пишіть прохання на 1000 гривень кожному, як допомога; комунальне підприємство розчищає територію і виконком стає замовником проектно-кошторисної документації на будівництво нових сараїв. Разом все буде коштувати 20 тис допомога+ ПКД думаю так само або більше
shepetivka-rada.gov.ua/2011-04-17-10-03-...rosjat-dopomogi.html
а коли депутати звертаються до мера про впровадження в місті Prozorro, то він
а) замість того щоб підписати розпорядження про впровадження системи, посилає проект на громадське обговорення, де збираються бугалтери бюджетних установ і під всілякими відмовками протестують впровадження системи, хоч вона в будь якому випадку буде впроваджена з серпня
б) коли пропонуєш впроваджувати iGov чи Розумне місто отримуєш ті ж відмовки про відсутність коштів, часу, сил тощо!
Я не проти того, щоб допомагати людям в скрутних ситуаціях, але така політика веде все місто до занепаду і підтримки жебрацтва, а не об'єднання, відповідальності та самоорганізації!

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 18 трав. 2016 16:05 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 16:08 #106690 від Dentist
1. Виклади лист, де ти звертався до міського голови про впровадження ігов та розумне місто.
2. Що це взагалі за система розумне місто, дай посилання про більше детальну та чітку інформацію.
3. Цікаво згадалась тема про виділення коштів на трансляцію з залу міської ради, де гроші де система, де кедр? Павло, тобі ж про це дізнатись простіше, поцікався краще цим. Тобі ж не було впадло поцікавитись звідки береться вода на полив стадіону, дізнайся краще за реальні кошти.
4. Назва теми "Підтримка жебрацтва", ану повідом, хто підтримує жебраків, виділянням коштів на потреби в скрутній ситуації цілих сімей? оце ти маєш на увазі?
5. Коли хтось катається по Польщі, то хтось вже з лютого місяця не отримує зарплатню. На мою думку оце і є підтримкою жебрацтва.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 16:47 #106692 від pavlok
1. Про ігов говорили на прийомі ще в грудні, shepetivka.com.ua/blogs/igov-v-shepetivt...uty-chy-ne-buty.html , кілька моїх наступних візитів в МР не були успішними. Про Розумне місто говоримо в рамках Громадської ради
2. Гугл завжди допомагає www.rozumnemisto.org
3. Не посилаю когось щось робити і іншим того ж бажаю.
4. Я не проти підтримки людей в скрутній ситуації. Але проти системи коли виділяються кошти в результаті ЛИШЕ прохань, відвідувань тощо, але не створюються умови, напр. конкурси/ гранти, де допомогу отримують в конкурентних умовах, для тих хто створив об'єднання, самоорганізувався.
5. Польща - гарна країна, якщо хтось вибрав її для подорожі - чудово, колись і сам поїду.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 16:54 #106694 від Dentist
1. І що на прийомі тобі сказали, повністю відмовили? Островський же в коментарі сказав, що йде в повному сприянні міської ради, так хто не правий? На громадській ради було 2-3 слова сказано за це.
2. Сайт цей і сам нагуглив, але там нічого не сказано за цю систему, поясниш?
3. Павло, ви ж з однієї грядки, дізнайся для громади за ці кошти, чи тобі це реально впадло робити? Це ж 50к не малі гроші, ділись кудись... (а де репліка про стадіон і яку ти добру справу зробив?)
4. Ну так треба було не виділяти кошти. нехай дахи згниють і зламаються. В нас так багато якихось об'єднань?
5. Можливо там в когось навчання йде за чужий рахунок, класно вчитись за чиїсь зарплати :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 17:00 #106695 від pavlok
"4. Ну так треба було не виділяти кошти. нехай дахи згниють і зламаються. В нас так багато якихось об'єднань?" в Шепетівці більше 30 ОСББ
"5. Можливо там в когось навчання йде за чужий рахунок, класно вчитись за чиїсь зарплати" - не знаю що ти маєш на увазі про "чиїсь зарплати".
Хто хоче стажуватись в Німеччині, то до 6 червня є можливість подати заявку на участь stipendienprogramm-ukraine.de/

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 17:08 #106696 від Dentist
Павло:
1. Пунк перший не відповів. А ще окрім як впровадження, треба і підтримка і розробка, це в твоєму проханні було прораховано, менше популізму. Так міська рада сприяє розвитку "ігов" чи ні?
2. Так ти поясниш що таке "розумне місто" чи ні?
3. Отже "спригнув" з теми, можна впевнено сказати, що гроші зникли в Кедрі, хороша Г.О.
4. На той час, коли були виділяння коштів, скільки ОСББ було, було до когось ще звернутись?
5. Все ти добре знаєш, або ж не цікавишся.
Павло, ти перші слова назви теми назвав "Підтримка жебрацтва" поясни, де ти в цій темі це згадав в своїх словах, де йде підтримка жебрацтва?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 17:14 #106697 від pavlok
В назві публікації "Підтримка жебрацтва" я утрирував.

Ти акцентуєш увагу на тому, що я не так зробив, але в публікаціях вище не вбачаєш ніяких промахів міської влади, це сумно.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 17:22 #106698 від Dentist
Щось ти багато утрируєш. Не даєш конкретні відповіді. В тебе є план готовий розвитку ігов та розумне місто? Якщо в тебе це є, поділись з громадою, якщо ж немає, чому ти маєш якісь претензії?
Промахи міської ради в нас буде можливість критикувати, але ж ти прямою мовою назвав підтримка жебрацтва . Жебрацтво я б назвав голосування членів партії регіонів за вигідні пропозиції в залі міської ради при Антонюку. А це вже повне жебракування. Я ж лише утрирую.
Павло, дай конкретні відповіді на питання які я задав, вони відносяться до теми, яку ти створив (окрім Кедру).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 17:49 #106699 від pavlok
Ти також не згадуєш чомусь про Прозорро, чомусь ховаєшся за злісною аватаркою та ніком.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 18:22 #106701 від Dentist
Не знаю що таке прозоро, давай хоч за це інфу ну і за інше так само. А бажано на всі питання дай відповідь.
з.і. де я ховаюсь за аватаркою та ніком, просто ти не хочеш знати хто я, але особистості то одне, а коли ти розписуєш в темі яку сам створив, а потім сам не можеш дати відповіді, які стосуються її, як це назвати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.125 секунд
0
репостів
0
репостів