Міліція на поліцію (відповідь ш.п. Островському О.В.)

  • Kapo
  • Kapo аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
17 жовт. 2015 17:30 #102523 від Kapo
Вітаю, шановні читачі форуму!
Зацікавила тема і навіть зареєструвався, щоб донести свою точку зору до шановного пана Островського О.В., якій, на мій погляд, все ж таки не отримав повної відповіді на поставлене ним питання в темі "Міліція на поліцію".
Тут підняли питання про майбутнього начальника поліції Шепетівки та назвали двох можливих кандидатів на посаду.
Скажу так: і Сільвестра і Борщюка знаю особисто. Нікого не буду вихваляти чи опрелюднювати негатив, тому, що необхідно судити посадовця по його справам, які були б корисні для громади.
Безпека громадян - це, на мій погляд, важливо для нас усіх, тому слід зробити вірний вибір.
Від себе ж хочу додати, що Сільвестр любить міліцію в собі, а Борщук - тільки СЕБЕ в міліції! Хто знає чи має очі та вуха мене зрозуміє.
З повагою.

P.S. Я виказав тільки особисту точку зору та не претендую на "останню інстанцію", але люди повинні знати правду хочаб і субєктивну.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2015 18:07 - 17 жовт. 2015 18:08 #102524 від Dj Os
Ви поясніть мені будь ласка чому ця тема створена саме зараз? Чому в ній так активно спілкуються аноніми? Коли у нас в місті запуск поліції?
Якщо всі ті люди, що писали коментарі - щирі, то нехай просто мені в лічку напишуть свої справджні імена. Тоді я переконають, що це не піар акція і люди писали щиро.
Останнє редагування: 17 жовт. 2015 18:08 ким Dj Os.
Тема заблокована.
Більше
17 жовт. 2015 19:32 #102525 від praporschik
Цікаво в тебе виходить,Островський.Люди,які поки не мають бажання реєструватись,як ти їх називаєш-аноніми,але хочуть висловити свою думку(якою б вона не була)на форумі нашого міста,не мають на це право?І вони обовязково мають представитись тобі,як адміну сайту та модератору форуму,в реверансах?А чи не завищена в тебе власна самооцінка своєї значимості?Чи ти настільки психолог,щоб судити хто пише щиро а хто ні.Не сприймай на особисте(ато в нас з тобою щось незаладилось),але я певен що багато хто задасть тобі схоже запитання-а хто ти такий,щоб перед тобою відчитуватись чи тобі особисто представлятись?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2015 19:47 #102526 від Dj Os
Прапор, якщо не знаєш про що мова то ліпше мовчи, розумнішим будеш здаватись.
Тема заблокована.
Більше
17 жовт. 2015 19:58 #102527 від praporschik

Островський О.В. пише: Прапор, якщо не знаєш про що мова то ліпше мовчи, розумнішим будеш здаватись.


А чому зразу грубиш?Нормально спілкуватись не вімієш?Тобі ж написав-не сприймай на особисте.Просто поясни свою позицію на рахунок анонімів.Чи це настільки важко?Завдяки анонімам вияснилось кого сватають на посаду начальника поліції.А поскільки більшість людей не знають ні одного ні іншого(Борщука знаю поверхнево) то можливо почерпнуть якусь інформацію для себе.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2015 20:04 #102528 від Dj Os
Класний ти чувак. :lol: Спочатку пишеш

А чи не завищена в тебе власна самооцінка своєї значимості?

А потім

А чому зразу грубиш?Нормально спілкуватись не вімієш?

Всі коментатори реєструвались в один день відразу після створення тієї теми. Мовчу вже про інші ознаки штучних акаунтів. Не один я це помітив, і як модератор я не збираюсь мовчки спостерігати як тут будуть юзати форум в своїх особистих цілях.
Ці користувачі подякували: praporschik
Тема заблокована.
  • Kapo
  • Kapo аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
17 жовт. 2015 22:37 #102531 від Kapo
Шановний, Островський О.В.
Мені здалося, що даний форум створений для того, щоб кожний міг висловити сою точку зору. Що я і зробив.
При цьому, якщо вона обгрунтована та висловлена досить коректно, то має бути залишена на форумі для ознайомлення користувачив. Вони вже мають приймати свої рішення і час покаже наскільки вони помилились.
А натяки на штучність - це якось мені не зовсім зрозуміло - колись і ви теж тільки починали спілкуватись на форумах і писали свої перші повідомлення.
Ви запитали та отримали певну відповідь. Приймати її чи ні то особисто Ваша справа.
Вибачте, якщо щось може зрозумів не так.
Тема заблокована.
Більше
17 жовт. 2015 22:43 #102532 від 259051213422@odnoklassniki.com

юзати форум в своїх особистих цілях

Непоняв - а шо тут такого? :huh: Я тільки для цього і юзаю :P
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2015 23:24 #102533 від Dj Os

Мені здалося, що даний форум створений для того, щоб кожний міг висловити сою точку зору. Що я і зробив.

Ми завжди раді новим користувачам, але навіщо заперечувати очевидне? Тут же не школярі сидять, люди можуть відрізнити штучні теми.

А натяки на штучність - це якось мені не зовсім зрозуміло - колись і ви теж тільки починали спілкуватись на форумах і писали свої перші повідомлення.

Всі починали, але не в один день та в одній і тіж темі.

Тема не видалялась і користувачі не банились. Спілкуйтесь в інших темах на здоровля, але тему нового начальника міліції поки що залишим лише для перевірених користувачів.
Тема заблокована.
Більше
18 жовт. 2015 18:29 #102536 від lozenko666
Про що тут говорити, щоб від мене щось залежало - серед всіх кандидатів провів би чесні прозорі конкурси із залученням громадкості до складу якої входили: ветерани МВС, діючі працівники з інших областей,керівники підприємств,простий люд і все це щоб фіксувалося на відео-фіксацію,щоб потом не було - лизнув, заплатив чи ще щось інше......................
Ці користувачі подякували: Dj Os
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів