Як хто ставиться до Партії Регіонів та їх послідовників?

Більше
01 жовт. 2015 00:34 #101958 від 259051213422@odnoklassniki.com

якщо мудаків не назвати мудаками зараз, то ми самі лише даємо змогу цьому злу розвиватись.

Ніхто з нас не має права когось так називати. Умовно кажучи, "попустити" когось у нас може лише один субєкт - це Держава, наприклад, за допомогою судової гілки влади. Якщо ж ми це право хочемо забрати собі - то люди, яких ми намагагаємось принизити, мають повне право у тої ж самої Держави просити захисту. І якщо ця держава нормальна - вона спочатку їх захистить, і покарає нас, а потім уже буде розбиратись мудаки вони чи ні. Якщо хочемо жити як люди - то має бути так, і тільки так.
Є і інший варіант - "па панятіям". І оце обговорення - все у такому ключі й проходить. Дійшли до прямого порушення закону, і ще й до відмазок типу - "а нам, чесним і справедливим на закони, прийняті "злочинною владою" наплювати". Це вже фініш повний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 жовт. 2015 01:41 #101959 від Dj Os
Славко, не ці зміни я мав на увазі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 жовт. 2015 09:16 #101961 від Symbioz

Островський О.В. пише: Славко, не ці зміни я мав на увазі.

так інших не було)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 жовт. 2015 19:22 #101962 від Dj Os

Ніхто з нас не має права когось так називати.

Маєм право, маєм. У нас як явище зникло таке поняття, як публічне громадське осудження. Для прикладу взяти того ж Антонюка, крав і не ховався, але мало хто казав в йому в очі, яке воно мудило. У нас вже завжди думають : "мені ж ше працювати" чи "раптом і мені шось перепаде" і тд. Про справедливість і провосуддя я вже мовчу, але якби це мудило кожен день чуло правду про себе, то може би і задумався що коїть. Пристосуванство і страх, ось що веде наше місто і країну до краху.
Ще раз наголошую, я не кажу, що всі в тому списку мудаки, їх там меншість. Але визнати помилку мають всі, без цього не можна рухатись далі, бо все одно будуть наступати на ті ж граблі.

так інших не було)

При зустрічі розкажу, не хочу відлякати потенційних позивачів. ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 жовт. 2015 22:22 - 01 жовт. 2015 22:22 #101964 від Symbioz

Островський О.В. пише: Для прикладу взяти того ж Антонюка, крав і не ховався, але мало хто казав в йому в очі, яке воно мудило.


До речі, що з Антонюком? Скільки повинно бути "нас" ("тих хто каже йому в очі що воно мудило"), щоб йому щось було? 50%, 75%, скільки?

ПиСи. Невже без того, щоб покарати попередників/обісрати попередників/знайти винуватців, ми не зможемо побудувати нову правову НАШУ Державу, НАШУ Україну? Чи все таки це є обов'язковим?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 01 жовт. 2015 22:22 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 жовт. 2015 23:22 #101969 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише: Невже без того, щоб покарати попередників/обісрати попередників/знайти винуватців, ми не зможемо побудувати нову правову НАШУ Державу, НАШУ Україну? Чи все таки це є обов'язковим?

В країні яка тільки пережила великий путч, і де йде громадянська війна - це святе. Самий час розбиратись хто мудило а хто ні. Це ж так гарно сприяє порозумінню і діалогу. Мабуть більше цьому допомагають тільки перейменування вулиць і "мовні" закони.

Для прикладу взяти того ж Антонюка, крав і не ховався, але мало хто казав в йому в очі

Приналежність до ПР тут теж абсолютно ні при чому. Злодіїїв однаково у всіх партіях. І зараз крадуть не гірше, просто ховаються краще. Ви ж не за вчинки навіть судите, а за приналежність до певної групи. Чи всі у тому списку злодюги і шахраї? Скажіть, дуже цікаво.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 жовт. 2015 00:19 #101971 від Dj Os

ПиСи. Невже без того, щоб покарати попередників/обісрати попередників/знайти винуватців, ми не зможемо побудувати нову правову НАШУ Державу, НАШУ Україну? Чи все таки це є обов'язковим?

Ти коли хворобу хочеш вилікувати, також забиваєш на діагноз?

Приналежність до ПР тут теж абсолютно ні при чому. Злодіїїв однаково у всіх партіях. І зараз крадуть не гірше, просто ховаються краще. Ви ж не за вчинки навіть судите, а за приналежність до певної групи. Чи всі у тому списку злодюги і шахраї? Скажіть, дуже цікаво.

Так ти поглянь у списки БПП, Гереги....там одні регіонали. До ПР більшість з них була у Батьківщині. Пристосуванці завжди мігрували з партії в партію.
У тому списку не всі злодії, але достойних людей там мало. Продався раз, думаєш не зробить це вдруге?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 жовт. 2015 18:57 #102001 від Алої3
Список дійсно неповний, бо містить лише членів 25 міських організацій. А є ще районні та обласна. До останньої зокрема увійшли вісім депутатів-тушок від Сварога та інших депутатів обласної ради, зокрема від партії Тігіпка, яка злилася з регіонами в любовному екстазі. Там був ара Шамасурян (чи як його собаку) і кілька лікарів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 жовт. 2015 19:01 - 02 жовт. 2015 19:03 #102002 від Алої3
Якщо дістану районний і обласний (а я над етім работаю), то викладу ще до виборів, бо регіониші клонувалися і тепер лізуть у всі щілини від кількох партій.
Останнє редагування: 02 жовт. 2015 19:03 ким Алої3.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 жовт. 2015 10:37 #102089 від Sposterigach
Регіони - це КРИВАВА партія, і як можна серйозно до неї ставитися, я не розумію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів