Як хто ставиться до Партії Регіонів та їх послідовників?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 вер. 2015 17:52 #101946 від Dj Os

Symbioz пише:

Островський О.В. пише: Ага, нагадай но коли прийняли цей закон і при чийому президентстві?


До чого тут це? Я просто написав витяг із закону та кодексу... <ul>

</ul> До речі, як на мене, закон досить таки "правильний" та потрібний. Не пох, при кому прийнятий?

Ну якщо ти вважаєш, що Закон цілком правильний, то навіть не знаю чи варто продовжувати. Подібний Закон необхідний, але не в тій редакції, в якій він зараз дії. Здебільшого, коли він приймався, його метою було приховати від журналістів і громадськості неприємні факти, перешкодити журналістським розслідуванням. Ним і зараз дуже часто прикриваються.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 вер. 2015 17:52 #101947 від Dj Os

Некремлебот пише: Тобто Орест Юзвенко вже буде вважатися "пристосуванцем або мудаком"? Круто :blink:

В тебе є третій варіант?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2015 19:52 #101948 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише:

Некремлебот пише: Тобто Орест Юзвенко вже буде вважатися "пристосуванцем або мудаком"? Круто :blink:

В тебе є третій варіант?

Щодо Ореста? Ти прикалуєшся зараз, чи що?

Як писав нєкто Пакс, однією з проблем нашого суспільства є

2. Стремление все упрощать до примитива

Или зрада или перемога, иного не дано. Все или черное или белое, монохром. Петя - зрадник, Вася - котик. Потом наоборот. Уподобляясь леммингам, люди мечутся от одного придуманного им кумира к другому, безжалостно затаптывая предыдущего в грязь за то, что "разочаровал".

Там ще Островський буквально пару днів назад казав що краще і не скажеш... Дійсно, краще і не скажеш))))
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 вер. 2015 21:49 #101950 від Symbioz

Островський О.В. пише: Ну якщо ти вважаєш, що Закон цілком правильний, то навіть не знаю чи варто продовжувати. <ul>

</ul> Подібний Закон необхідний, але не в тій редакції, в якій він зараз дії. Здебільшого, коли він приймався, його метою було приховати від журналістів і громадськості неприємні факти, перешкодити журналістським розслідуванням. Ним і зараз дуже часто прикриваються.


Саша, мене особисто, цей закон - влаштовує. В моїй діяльності він мені нічим не завадив. В моєму випадку він захищає мої інтереси і це мені подобається.

Напиши будь-ласка, що саме в цьому законі заважало роботі журналістів? (а то я щось не знаю, що саме - ну може тільки членство в партіях :) )

А взагалі то ці витяги я написав для тебе та для того, хто це опублікував - я не юрист, проте це дуже схоже на підсудну справу.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2015 22:14 - 30 вер. 2015 22:15 #101952 від Vasil22
Людина, що розмістила список по-перше неточний, а по-друге неповний, певно не знає що є юридична відповідальність за розголошення персональних даних, а також за наклеп. Та напевно йому всеодно, адже притягнути до відповідальності анонімного абонента мережі інтернет майже не можливо. А ось адміністрацію сайту, що не фільтрує повідомлення цілком можливо. Тому, як учасник цього списку, який ніколи не був в ПР заявляю, що звернуся до суду ( і не лише я). Тому пане Островський прошу видалити цей список щоб уникнути не потрібниз вам проблем.
Останнє редагування: 30 вер. 2015 22:15 ким Vasil22.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2015 22:47 #101953 від SPOSTERIGA4KA

Федя пише: Людина, що розмістила список по-перше неточний, а по-друге неповний, певно не знає що є юридична відповідальність за розголошення персональних даних, а також за наклеп. Та напевно йому всеодно, адже притягнути до відповідальності анонімного абонента мережі інтернет майже не можливо. А ось адміністрацію сайту, що не фільтрує повідомлення цілком можливо. Тому, як учасник цього списку, який ніколи не був в ПР заявляю, що звернуся до суду ( і не лише я). Тому пане Островський прошу видалити цей список щоб уникнути не потрібниз вам проблем.

а ти Федя судися, на часі ще раз нагадати прізвища гадів і провладних "прихлебателей". судовою розправою можна тільки реональних рабів залякати.
навіть якщо адмін і видалить список, то з пам’яті прізвища тих гнид не можливо видалити!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2015 23:01 #101954 від 259051213422@odnoklassniki.com
Партія Регіонів, як і будь яка політична партія в Україні (ну окрім самх упоротих) - не ідеологічна. Це не більшовики, і не анархісти. Я не знаю якої такої ідеології треба притримуватись, щоб вступити у ПР (якої уже і нема)? Мабуть точно тої ж самої що і у радикльну партію Ляшка, чи силу громад напополам з конкретними справами. Це вивіски тих чи інших "сімей", "сматрящіх", кожна обіцяє якісь свої плюшки. Якої біди ви причепились до цих людей??? Знайшли, бліна, "міровоє зло" - пару десятки вчительок шепетівських. Ото вже покінчите з несправедливістью раз і назавжди! Можете собою пишатись.
Ви б краще, списочок тих, хто стріляв по людях на Майдані опублікували, чи хто посилав людей у "котли" і за які суми. Оце було б діло. Так ні - мовчимо.
Ці користувачі подякували: LuK, Symbioz, НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 жовт. 2015 00:07 #101955 від Dj Os

Некремлебот пише:

Островський О.В. пише:

Некремлебот пише: Тобто Орест Юзвенко вже буде вважатися "пристосуванцем або мудаком"? Круто :blink:

В тебе є третій варіант?

Щодо Ореста? Ти прикалуєшся зараз, чи що?

Як писав нєкто Пакс, однією з проблем нашого суспільства є

2. Стремление все упрощать до примитива

Или зрада или перемога, иного не дано. Все или черное или белое, монохром. Петя - зрадник, Вася - котик. Потом наоборот. Уподобляясь леммингам, люди мечутся от одного придуманного им кумира к другому, безжалостно затаптывая предыдущего в грязь за то, что "разочаровал".

Там ще Островський буквально пару днів назад казав що краще і не скажеш... Дійсно, краще і не скажеш))))

Сам не може назвати третього варіанту, а причепився до мене. Як на мене відповідь очевидна, тоді він вчинив як пристосуванець. І той факт, що він був на фронті нічого не змінює.

Напиши будь-ласка, що саме в цьому законі заважало роботі журналістів? (а то я щось не знаю, що саме - ну може тільки членство в партіях :) )

Я би написав, але ж кожен випадок треба розжовувати, якщо сильно цікаво, то розкажу при нагоді.

А ось адміністрацію сайту, що не фільтрує повідомлення цілком можливо. Тому, як учасник цього списку, який ніколи не був в ПР заявляю, що звернуся до суду ( і не лише я). Тому пане Островський прошу видалити цей список щоб уникнути не потрібниз вам проблем.

Ви реально гадаєте, що перший хто хоче подати на сайт до суду? :lol: Були вже і погрози, були вже навіть і судові засідання.
Хороший юрист знає, що весною цього року були внесені деякі зміни до Закону і він дуже би не радив людям з того списку подавати на суду на сайти. ;)

Якої біди ви причепились до цих людей??? Знайшли, бліна, "міровоє зло" - пару десятки вчительок шепетівських. Ото вже покінчите з несправедливістью раз і назавжди! Можете собою пишатись.

Ніхто їх міровим злом і не називає, але велике зло починається з малого. І якщо мудаків не назвати мудаками зараз, то ми самі лише даємо змогу цьому злу розвиватись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 жовт. 2015 00:16 #101956 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Сам не може назвати третього варіанту, а причепився до мене. Як на мене відповідь очевидна, тоді він вчинив як пристосуванець. І той факт, що він був на фронті нічого не змінює.

Людино добра, хто ж до тебе чіпляється?)))
Я задав колнкретне питання щодо конкретної людини, яку я дуже поважаю, і те що я побачив його в цьому списку ні на копійку не змінило мого відношення. Твою відповідь я почув. Все, розмову закрито, не нервуйся)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 жовт. 2015 00:29 #101957 від Symbioz

Островський О.В. пише: Хороший юрист знає, що весною цього року були внесені деякі зміни до Закону і він дуже би не радив людям з того списку подавати на суду на сайти. ;)


Весною цього року були внесені зміни до цього Закону, Законом "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років"
3) статтю 25 Закону України "Про захист персональних даних" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 34, ст. 481; 2014 р., № 14, ст. 252) доповнити частиною третьою такого змісту:
"3. Дія цього Закону не поширюється на відносини щодо отримання архівної інформації репресивних органів";

це єдині зміни, які відбулись цією весною
до чого тут 17-91 роки??? щось "хороший" юрист наплутав... чи не так розтлумачив...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.241 секунд
0
репостів
0
репостів