Як хто ставиться до Партії Регіонів та їх послідовників?

Більше
23 вер. 2015 18:15 #101733 від НЕкремлебот

SPOSTERIGA4KA пише: пане НЕКРЕМЛЕБОТ, а ви також належите до тих вчительох, що не встигли вийти з партії ригіонишів)))

Пані SPOSTERIGA4KA, я належу до тих хто не каже на жінок в загальній розмові "сучка", "бидлота" та "курва". Навіть якщо вони належать до партії, котра мені не до вподоби.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2015 18:29 #101734 від SPOSTERIGA4KA
ці епітети зрозуміло що ви пане НЕКРЕМЛЕБОТ жбурнули в мою сторону. повторюю, що на зануд не ображаюся

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2015 18:40 #101736 від НЕкремлебот

SPOSTERIGA4KA пише: ці епітети зрозуміло що ви пане НЕКРЕМЛЕБОТ жбурнули в мою сторону. повторюю, що на зануд не ображаюся

Ображаєтесь Ви на мене чи ні - мені (як і всім іншим на форумі) до самих синіх помідорів)))
Ці епітети я взяв з допису Василя як приклад того що я назвав перебором. Якщо Вам забагнулось примірити їх до себе - що ж, Ваші фантазії - це Ваші фантазії, і ні копійкою більше, я-то тут при чому.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2015 23:08 #101745 від 259051213422@odnoklassniki.com

що на зануд не ображаюся

Дивовижні речі з людьми чинить анонімний аккаунт... :whistle: Хто в житті може іншому очі видерти за те що криво подивляться - тут тихенький і необідчивий. Хто ж боїться зайвий раз і очі від землі підняти - тут супермен і остряк. Чудєса! :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2015 23:30 #101750 від 259051213422@odnoklassniki.com

Василь пише: А ти погугли, члени яких партій ішли під кулі 20 лютого 2014 року. Їх (цих партій) якраз і набереться 1 - 2.

Погуглив... Членів цих партій зараз садять по тюрмах і звинувачують у всіх смертних гріхах. Причому садять ті, кого вони у владу і пропхали. Фактично, вони зараз у дуже підвішеному стані перебувають. Але так само садять і деяких з колишньої ПР, і так само вони не пойми хто - чи влада, чи не влада.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 вер. 2015 00:20 #101759 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише:

що на зануд не ображаюся

Дивовижні речі з людьми чинить анонімний аккаунт... :whistle: Хто в житті може іншому очі видерти за те що криво подивляться - тут тихенький і необідчивий. Хто ж боїться зайвий раз і очі від землі підняти - тут супермен і остряк. Чудєса! :woohoo:

Походу після Сімбіоза вже і я туплю... Ти ясніше пиши кого коли маєш на увазі))))))
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 вер. 2015 00:36 #101763 від 259051213422@odnoklassniki.com

Ти ясніше пиши кого коли маєш на увазі

Та всіх зразу :cheer: в першу чергу себе, тому і деанонімізувався повністю. Ти почитай ламера, шо виробляв паразіт. Мене уже й так більшість прокляла давно :) а був би під нікнеймом і авкою - ващє б беспрєдєльнічав по чорному :evil:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 вер. 2015 09:51 - 24 вер. 2015 09:54 #101767 від Symbioz
Що стосується ПР - та навіть жалко на них тратити 3 сторінки форуму та час, щоб про це почитати. Було б до речі непогано побачити "список", що Василь обіцяв. Та й взагалі, було б непогано взнати про всіх кандидатів)

Михайло Ворончук пише:

Ти ясніше пиши кого коли маєш на увазі

Та всіх зразу :cheer: в першу чергу себе, тому і деанонімізувався повністю. Ти почитай ламера, шо виробляв паразіт. Мене уже й так більшість прокляла давно :) а був би під нікнеймом і авкою - ващє б беспрєдєльнічав по чорному :evil:


Міша, ти про що пишеш? Накуя нам тут твої розсуди про анонімність/неанонімність? Це щоб просто якісь букви набрати в будь-якій темі?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 24 вер. 2015 09:54 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 вер. 2015 17:46 #101781 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише: Міша, ти про що пишеш?


Це шоб тебе достати, невже не ясно :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 вер. 2015 21:38 #101857 від Dentist
Багато хто через роботу чи хобі старається тролити когось в інеті, Міш у вас там на "кружку" все добре?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів