Місцеві вибори 2015

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2015 23:17 #101356 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015
Жахливо жити в країні, в якій є люди, що вже забули як виглядає справжня агітація.
Ці користувачі подякували: cReaMeR

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2015 23:22 - 11 вер. 2015 23:26 #101357 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015
Взагалі-то це було конкретне питання, а не спроба ознайомитись з твоїми внутрішніми переживаннями))))

ЗІ: Жахливо жити? Так їдь, ділов-то... Чи лаври мученика ніяк не полишать?

ЗІЗІ: В чомусь ти правий. Я дійсно вже забув трошки більше чим ти знаєш. За непотрібністю.
Останнє редагування: 11 вер. 2015 23:26 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 вер. 2015 23:45 #101358 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015
Конкретики в твоєму запитанні мало.
А агітація має містити не пусті обіцянки "дам то, зроблю це", вона має містити основні тези та заклики, які мають підкріплюватись програмою. При чому програма має містити запропоновані шляхи вирішення кожної проблеми.
Задача кандидатів донести максимальній кількості людей своє бачення вирішення проблем і просити в них підтримки. У нас же зараз йде змагання - хто більше пообіцяє і краще "поблагодійнічає".
А ти друже, стримуй трішки свої чергові загострення хейтерства. Це не мене лаври мученика тримають, це ти знову свій обмежений світогляд намагаєшся перевести на особисті образи.
Ці користувачі подякували: cReaMeR

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 вер. 2015 23:56 - 12 вер. 2015 00:03 #101359 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Місцеві вибори 2015

Островський О.В. пише: Жахливо жити в країні, в якій є люди, що вже забули як виглядає справжня агітація.

Справжня політична агітація в Україні була лише на виборах 1991-1994 років. Сумнімаюся, що ти з того щось пам"ятаєш. Далі, з розвитком клановості і олігархату в Україні політичні партії переворились в політичні проекти, а вибори в боротьбу політичних технологій.
Останнє редагування: 12 вер. 2015 00:03 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2015 23:57 - 12 вер. 2015 00:06 #101360 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Місцеві вибори 2015
Та ти шо? І що ж неконкретного ти побачив в питанні "як ви уявляєте собі передвиборчу агітацію"?
На особистості намагаєшся перейти саме ти. Але не вийде, це тобі до Прапорщика, з ним в тебе дуже добре виходить.
А ти програму тієї ж "Сили громад" читав? Чи обійшовся бігбордами? Ти хоч в курсі, що їхня программа підтримки соціально незахищених людей (по яку чомусь ні слова тут не було сказано) розрахована на два роки незалежно від результату виборів?
І на майбутнє - якщо я тут щось пишу, то не для того щоб з тобою посваритися... друже (до речі, звертання має виділятися комами. Той, хто вважає себе журналістом, має бути в курсі). Хоча б тому що з деякого часу мене просто не цікавить твоя думка. За непотрібністю (с)
Останнє редагування: 12 вер. 2015 00:06 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 вер. 2015 00:12 #101361 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Місцеві вибори 2015

Островський О.В. пише: А агітація має містити не пусті обіцянки "дам то, зроблю це", вона має містити основні тези та заклики, які мають підкріплюватись програмою.


В принципі, агітація має звертати увагю потенційних виборців до кандидатів.
До цих пір, я чув тільки про Силу громад, Герегу та трохи про Самооборону. А ще бачив бігборди Свободи і події під ВР, ніби також від Свободи. Цікаво, що роблять інші, щоб я як потенційний виборець проголосував за них, якщо, як приклад, я навіть не знаю, хто балотується?
Повинен сам гуглити? питати знайомих? шукати інфу в газетах?

Якщо кандидат сам не зверне на себе увагу, виборці йому своєї уваги також не приділять.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 вер. 2015 02:52 #101364 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Місцеві вибори 2015

Справжня політична агітація в Україні була лише на виборах 1991-1994 років. Сумнімаюся, що ти з того щось пам"ятаєш.

Не сумнівайся, пам'ятаю. В свій час ознайомлювався з цікавості.

А ти програму тієї ж "Сили громад" читав? Чи обійшовся бігбордами? Ти хоч в курсі, що їхня программа підтримки соціально незахищених людей (по яку чомусь ні слова тут не було сказано) розрахована на два роки незалежно від результату виборів?

Прочитай уважно, що я написав, тоді може вчергове не підтвердиш мої слова щодо тебе.

Якщо кандидат сам не зверне на себе увагу, виборці йому своєї уваги також не приділять.

Так а я про що? Ти ж повністю підтвердив мої тези.
Просто зараз агітація це пустишка, вона приводить в нікуди, бо немає ні програм, ні їх пояснення. У жодної політ сили, без виключень.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 вер. 2015 08:57 #101368 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Місцеві вибори 2015
А мені таке не кинули у скриньку :(
Нар.Кор, оооо, вас можна бачити лише колись щось відбувається і то відбувається без вас. А можна до вас в організацію завітати, дуже хочу взнати що і як ви контролюєте?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2015 12:20 #101466 від LuK
Відповідь від LuK у темі Місцеві вибори 2015
а мені тільки що був дзвінок на домашній телефон.
Тіпа опитування. :dry:
Ваше відношення до радикальної партії?:
1.позитивне
2.негативне
3.вже не пам"ятаю,не дослухала)))здається або байдуже ,або важко відповісти.

дзвінок був з стаціонарного шепетівського номеру.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 вер. 2015 15:02 - 17 вер. 2015 15:23 #101510 від Maryna
Відповідь від Maryna у темі Місцеві вибори 2015
Надибала інфу про одну з кандидатів, яка красується на білбордах нашого міста.))
Може, комусь буде цікаво.

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Останнє редагування: 17 вер. 2015 15:23 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.199 секунд
0
репостів
0
репостів