"Клік до влади" чи дерибан грантових коштів?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 серп. 2015 10:59 #100299 від Dj Os

Такі умови для отримання гранту. Гроші дають не просто щоб камеру встановити і забути, а привернути увагу населення, підвищити рівень освіченості та свідомості в політичному житті.

Ну так для цього ж не обовязково проводити тренінги, на які звичайно людина все одно не ходить. Кошти можна було би витратити на головне- публікації та розяснення різних нормативних актів. Робити доступні огляди проектів рішень, щоб люди розуміли, що приймається на міській раді.

Якщо пошукати, то думаю можна грант і на сайт знайти- для розвитку незалежних медіа.
Спробуй сам подати заявку і отримати кошти, тут не все так легко.

Ми вже пробували подавати, там дійсно не все так легко. Такі провінціальні ЗМІ як наше, мало цікавить фонди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2015 17:58 #100304 від pavlok
я не знаю умов надання цього гранту, але якщо проводять тренінги - значить це мало бути, на першій презентації цього проекту людей було достатньо, на скільки я знаю.
Щодо провінційності, то не погоджусь, адже даний проект впроваджується саме в нашому місті.

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2015 18:02 #100305 від pavlok
останню сесію також хотів послухати, але міг тільки подивитись, надіюсь налагодять.

А райрада не дозволила трансляцію?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 серп. 2015 18:43 #100306 від Dj Os

я не знаю умов надання цього гранту, але якщо проводять тренінги - значить це мало бути, на першій презентації цього проекту людей було достатньо, на скільки я знаю.

Достатньо, але поцікався як їх збирали і що то були за люди :)

Щодо провінційності, то не погоджусь, адже даний проект впроваджується саме в нашому місті.

Тому то мені і шкода, що грантодавці подивляться на результати і більше на подібні проекти кошти не будуть виділяти.

А райрада не дозволила трансляцію?

Райрада не може заборонити трансляції, вона просто не дає згоду на монтування стаціонарних камер.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 серп. 2015 23:25 - 17 серп. 2015 23:26 #100397 від pavlok
Ну от, сьогодні був семінар по новій виборчій системі, а також змінах в законодавстві щодо місцевого самоврядування. Було близько 30 присутніх: активісти, депутати з міської ради, районної, сільських рад та ін Люди приїхали на захід з різних куточків Шепетівщини.
Настрій людей не дуже оптимістичний, але всі брали участь в дискусії, задавали питання і тп.

Щодо звуку, то планують встановити додаткові мікрофони для аудіо трансляції.

https://www.facebook.com/1584486915145663/photos/pcb.1616718841922470/1616718751922479/?type=1&theater

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Останнє редагування: 17 серп. 2015 23:26 ким pavlok.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 трав. 2016 21:50 #106677 від Dj Os
Не пройшло і року, а немає вже ні тансляцій, ні сайту, нічого. Гроші успішно освоєні.
Мені от цікаво, грантодавці взагалі не цікавляться як їх бабло пиляють?
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів