За кого голосовать?

Більше
17 жовт. 2014 14:09 #94229 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі За кого голосовать?
Я мило балдію від засилля на центральних вулицях нашого заштатного городка Шепетівки політичних агітаторів. Немов ті покритки з дому розпусти у Франкфурті-на-Майні, ці юні хлопчики та дівчата, маючи на думці щоденні сто гривень виручки, намагаються мене переконати, що слід голосувати за Пивного Дядька зі Львова. Але ж на Майдані в Києві взимку фірма цього Пивного Дядька була внесена в список товарів ПР, які слід ігнорувати. То як же ж мені бути, га? А ще Пивний Дядько недавно звіз усіх пенсіонерів округи у Славуту кланятися якійсь іконі. Там бідні діди з орденами і бабулі мало не подавили одне одного, намагаючись влізти в церкву до благодатної ікони. Капєц якийсь...
Ці користувачі подякували: Dentist, Pidkova

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 жовт. 2014 14:18 #94230 від Pidkova
Відповідь від Pidkova у темі За кого голосовать?
+1

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • opalj
  • opalj аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 жовт. 2014 14:41 - 17 жовт. 2014 14:43 #94232 від opalj
Відповідь від opalj у темі За кого голосовать?

Pidkova пише: Народився в селі Коськів, Шепетівського району.

А на сайті ЦВК чомусь пише, що в Кам’янці-Подільському :unsure:
Останнє редагування: 17 жовт. 2014 14:43 ким opalj.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 жовт. 2014 00:35 #94257 від stancl
Відповідь від stancl у темі За кого голосовать?
За волю! За майбутнє! За Україну!
Вже майже рік всі разом ми боремося з ворогом: спочатку із «режимом», тепер – із зовнішнім звіром.
Зараз нам потрібно зробити черговий крок, що дасть змогу довести розпочату революцію до логічного кінця, - вибори! До Верховної Ради повинні йти люди, яким не з чуток відомі проблеми пересічних українців.
Василь Ковальчук – учасник Майдану, герой АТО, надзвичайно чудова людина і щирий патріот. Саме він потребує нашої підтримки. Бо тільки разом, з допомогою кожного із нас можна досягти справжніх змін.
Єднаймося і допоможімо патріоту і борцю за справедливість потрапити до Верховної Ради! Адже лише такі люди здатні не тільки захистити нас із вами, а й гідно відстоювати наші інтереси у парламенті.https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfa1/v/t1.0-9/s720x720/10628560_850780961621745_8640120779614657766_n.jpg?oh=35f7a58b674981671c100fa00291c9cf&oe=54B76B0D&__gda__=1421278431_50fa31a893fa4bbb2777785307fbe187

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
20 жовт. 2014 10:40 #94293 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі За кого голосовать?
А ким цей герой стане після того як потрапить в Раду. Маріонеткою в руках Тягнибока чи тушкою? Хороший хлопець, але чи зможе потягнути законотворення?

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 12:02 #94297 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі За кого голосовать?

maroshka пише: А ким цей герой стане після того як потрапить в Раду. Маріонеткою в руках Тягнибока чи тушкою? Хороший хлопець, але чи зможе потягнути законотворення?

Якось слово герой звучить іронічно, хоча Ковальчук дійсно герой, на відміну від вашого дезертира...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
20 жовт. 2014 12:53 #94299 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі За кого голосовать?
Дезертир такий само мій, як і ваш. А про Героя - ні каплі іронії, ні долі сарказму. Ніхто не ставить під сумнів його вчинків, але що Герой буде робити в Раді - цілком реальне питання, тим більше на часі. Перед виборами

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 жовт. 2014 15:33 #94301 від muko
Відповідь від muko у темі За кого голосовать?
Я не знаю цього мужика але рекламщики в нього на голочу бахнуті. Пропонували іншим зняти кандидатури на користь їх кандидата.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 20:18 - 20 жовт. 2014 20:19 #94319 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі За кого голосовать?
Вирішив написати в темі.
Як ви всі особисто вважаєте - чи здатна людина, що не освідчена в принципах державного керування/державної економіки чи хоча б в принципах державного права (без допомоги консультантів) вирішувати питання населення в масштабах держави? Чи все таки вона буде "маріонеткою" таких собі "акул" своєї справи і при цьому про це навіть не буде здогадуватись серез свою неосвідченність?
Відповідаючи на ці питання зважуйте на те, що все таки в ВР буде досить таки багато "акул" та їх тушок.

Як на мене, ВР потребує нових молодих (саме молодих, щоб не були під впливом комуністичних ідей в свій час та ідей кучмізму) і саме головне освідчених людей, аби їх не можливо було ввести в оману, маніпулюючи їх необізнанністю. Дуже подобається реклама Батьківщини, яка побудована на цьому принципі, але за них голосувати не хочу і не буду.

Обираю "Самопоміч", хоча не в повній мірі їх підтримую - є певні одіозні кандидати. Це напевно одна з двух-трьох партій яка не так заплямована кучмізмом/комунізмом. Підтримував довгий час "Свободу", але не сподобалась певна "інертність" її керівництва під час початку Майдану та занадто перебільшений радикалізм після. ІМХО - роблю висновки сам, через те що можу вислуховувати, занадто не люблю радитись.

За мажоритарників - не визначився, але вже чомусь хочу вернути стрічку в бюлетні "Не підтримую жодного кандидата"

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 20 жовт. 2014 20:19 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: Dj Os, kolbasnik, 123456to

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 жовт. 2014 00:39 #94325 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За кого голосовать?
Чергові вброси фейкових соцопитувань. Тепер відмітився штаб Мацоли
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.207 секунд
0
репостів
0
репостів