ВО "Свобода"

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 20:25 #63261 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ВО "Свобода"
а мене особисто лякає така радикальна організація!нагадує секту. У довоенний час ми вже мали подібну партію у Німеччині на чолі з Гітлером.І у що цей радикалізм переріс самі знаєте.... Пригадується якось Тягнибок теж закликав бити євреїв...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 бер. 2011 20:33 #63263 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: ВО "Свобода"
Не знаю за всю свободу взагалом, але за місцеву нашу свободу хоча б не соромно. Хвалені помірковані апазиціанери с удара і бюта голосують по помаху руки мера. Кому земельку, кому грошики, кому грізне слово.... хараша в нас опозиція я скажу.Якби не свобода то б дерли Шепетівку по клаптиках до кінця, а так хоч хтось завадить. Бо в темряві красти легко, а коли люди знають що робиться то не так все просто.Особисто я спілкувався з 3 депутатами нашими зі Свободи, мені вони на сектантів геть не схожі, навпаки цікаві освічені привітні люди.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 бер. 2011 20:37 #63264 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ВО "Свобода"
я про ідеологію організації вцілому. особисто з Свободівцями не знайома,на щастя)))тільки з Славіком. ну і ще їх флудом на форумі))))місцями не зовсім адекватним.порадь їм писати щось розумніше ,щоб не позорити організацію)))) бо через таких людей складається враження про всю організацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:10 #63286 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: ВО "Свобода"
лозунги націоналастичні,так це правильно,хто ж полюбить УКРАЇНУ,як не українець,що жид полюбить її-ні,москаль-ні,капчоні також ні,осталась одна надія на націоналістів,а що таке націоналіст,людина яка любить свою націю,так що поганого тут.Просто нам толкували,що націоналісти-це бендерівці,хіба вони боролися за щось погане,добре що зарашня молодь може прочитати трохи правди,а нам у свій час туфту підсовували про павліка морозова,оце був герой-брехня,не обіжайтесь,бо це моя думка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 бер. 2011 22:23 #63289 від
Відповідь від у темі Re: ВО "Свобода"
Давайте оставим в покое бандеровцев, это совсем другая тема и не менее спорная. Мне почти 40 и я помню рассказы людей, которые своими глазами видели, что те творили. Так что насчёт этого в этой теме не стОит, добро?)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 22:26 #63291 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: ВО "Свобода"
а ти не думаєш,що це творили НКВД,чого у Львові не дають архів розсікречити,а одного чела наказали і забрали діски у нього,бо він хотів їх у нет закинути

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 бер. 2011 08:56 #63316 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: ВО "Свобода"

Toha;63291 пише: а ти не думаєш,що це творили НКВД,чого у Львові не дають архів розсікречити,а одного чела наказали і забрали діски у нього,бо він хотів їх у нет закинути

Нет, не думаю, потому что говорю о рассказах очевидцев, а не современных историков, которые меняют ориентацию каждые пару лет. И повторяю - не надо поднимать эту тему, никто из нас всё равно друг друга не убедит))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 09:18 #63324 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: ВО "Свобода"
та яких очевидців,вони жили на тій території,бо на нашій нічого такого нек було,бо в страха глаза великі,но моя бабуля(покійна)розповідала,як в село заскакували партизани і забирали останій харч,хліб і не питали чи є в тебе діти,курей забирали,про свині я мовчу,оце страшно,і я не кажу,що красна армія така погана,бо всієї правди ми не знаєм,і я тобі ще раз напоминаю,чому не дають архів людям почитати,бо там є дуже багато зла,і може ти скажеш,що не було голодомору у нас,бо ти чув розповідь людей,що було добре жити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 09:19 #63325 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: ВО "Свобода"
підтримую патріотизм свободівців,але у мене давно виникло одне питання з цього приводу. Вишиті сорочки - це добре,але чому ніхто з вас ще червоні шаровари не носить?так як носили справжні українці.:bk: виходить якийсть не повний партіотизм :bl:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 09:23 #63326 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: ВО "Свобода"
причому шаровари,тут просто дрескод,раньше жінки без трусів ходили,то шо,це не ті порівняння просто

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів