Заводу з переробки сміття не буде?

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 лют. 2011 10:58 #61187 від Boogor
Дик будують чи ні. Як будують то де?

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лют. 2011 16:50 #61196 від litandsh
Маю пропозицію. Пропоную побудувати гігантский мегазавод, але один, щоб обслуговував всю Україну. Місце будівництва - Конча-Заспа. Думаю майже вся Україна підтримає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 лют. 2011 17:02 #61198 від Zelya
Землю, яку мали відвести під будівництво заводу вже певно продали, ось що я знайшов про будівництво:Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства планує залучити кредит у розмірі 100 мільйонів доларів від Світового банку на фінансування інфраструктурних проектів у рамках Національного проекту "Чисте місто". Зокрема, кошти витратять на будівництво сміттєпереробних заводів у 10 містах України. Про це йшла мова в ході зустрічі першого заступника міністра регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Юрія Хіврича з представниками Світового банку.За даними міністерства, на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація для реалізації проекту "Чисте місто" у містах Вознесенськ (45 млн. грн.), Тернопіль (24 млн. грн.), Чернівці (60 млн. грн.) і Івано-Франківськ (34 млн. грн.). Відбір решти шести міст продовжується. Ю.ХІВРИЧ зазначив, що уряд України зацікавлений в отриманні додаткового фінансування з боку Світового банку для реалізації інвестиційних проектів у сфері водопостачання, водовідведення (200 млн. дол.) і у сфері теплопостачання (200 млн. дол.).Будівництво сміттєпереробних заводів передбачене національним проектом "Чисте місто", який Міністерство регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства реалізовуватиме спільно з Державним агентством з управління національними проектами. 26 лютого 2011 Може в цоьму списку і наш завод є

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 лют. 2011 17:40 - 28 лют. 2011 17:40 #61201 від Alois
А кого там минула сесія міської ради позбавила права користування земельною ділянкою в 15 га? Чи не та це ділянка, де мав бути завод? Якщо до будівництва заводу мало відношення ТОВ ПБК "Україна-Австрія", то можете розслабитись. Правда, не відомо, що гірше - завод, чи його відсутність...
Додано о 17:40
Попереднє повідомлення було написане в 17:30
Цікаво, для кого цих 15 га приготували?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 лют. 2011 18:09 #61203 від Zelya
Шо правда то правда, біля такого заводу жити буде неможливо

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 бер. 2011 11:47 #61854 від

ZzZ;59643 пише: почему почему ... потому )) на слідуючі вибори будуть знову обіцяти завод )) а чи він нам треба той завод ?? це інше питання... на слідуючих виборах буде нова мулька ..тіпа МЕТРО від ж/д вокзалу до Судилкова ...во !як треба гг ..позарЄз ))


Додано о 18:41
Попереднє повідомлення було написане в 18:36
як хочуть то хай будують там де зараз сміттєзвалище і неєпёт ))... а як ?? а я не знаю як , як хочуть хай так і будують ... але там !! тоді ми ,Шепетівчани ,нічого не втрачаємо ...

Яке метро? Тролейбус дешевше. А хтось хотів відмінити зупинку електричок в Судилкові.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів