Заводу з переробки сміття не буде?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 лист. 2010 01:14 #56367 від Dj Os
Symbioz от ти такий обізнаний в технологіях. Скажи по яких технологіях будують такі заводи за кордоном і чим вони відрізняються від тих що предсталвені проектом цього заводу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 лист. 2010 07:31 #56371 від Symbioz

Dj Os;56367 пише: Symbioz от ти такий обізнаний в технологіях. Скажи по яких технологіях будують такі заводи за кордоном і чим вони відрізняються від тих що предсталвені проектом цього заводу?

Нічим, крім того, що там дійсно здійснюється належний контроль за забрудненням, тим, що там держава витрачає кошти на інвестування/субсидіювання в збереження екології і того, що населення "тих" країн дуже обачно та поважливо відноситься до свого здоров'я.2 Dj Os, якщо прослідкувати мої пости в цій темі - я не відмовляюсь категорично від такого заводу - я намагаюсь довести, що якщо цей завод буде побудований в Шепетівці, то з нашим рівнем контролю та корумпованності, ніхто не дасть навіть 50% гарантії щор цей завод буде екологічно чистим. А по технологіям я так саме як і ви - гуглю (в основному), проте і деякі технології (як інженер) знаю особисто, а також по роботі майже кожен місяць буваю на декількох підприємствах.Якщо мають будувати завод поблизу Ізяслава - нехай краще туди будуть звозити наше Шепетівське сміття.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • rshuele
  • rshuele аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 лист. 2010 13:39 #56386 від rshuele

Aristarx;56361 пише:

Lego;56306 пише: Aristarx, ....Позиция "Я один тут больше всего осведомлен" как правило на этом форуме "не катит".....Я предполагал, что информация размещенная на сайте городского совета является официальной.

Те що розміщено на сайті схоже на реферат десятикласника з екології. Це тобі зможе довести простий вчитель хімії, економіки, або інжинер чи підприємець, який займається виробництвом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лист. 2010 12:15 #56401 від Aristarx

rshuele;56356 пише: Податки й так майже всі підуть в Київ. А сміття з усіх усюд будуть везти до нас, кількість водіїв 150 це ще раз доводить. І якщо на лепс завозили радіоактивний метал то мені страшно подумати, яке сміття можуть звозити.

Кількість водіїв довотить тільки те, що підприємство дійсно буде мати 50 машин, і працювати у 3 зміни, як говорили у БК. А якби було вказано 10 водіїв, я би вже мав сумніви, адже якщо очищати нашу Гуску, чи Хомору чи взагалі буд-яке озеро, то з кількома машинами це можливо зробити за рік чи за 2, а відповідна кількість машин дасть змогу безперебійно працювати любому підприємству. В мене питання до всіх учасників форуму, яких цікавить судьба нашого міста:1. Чи подобається Вам екологічний стан нашого міста2. Чи подобається Вам пити воду з фільтратом з нашого сміттєзвалища та звалищ навкруги3. Чи згодились би Виа) (ті хто за завод), щоб завод працював безперебійно сортувати сміття і віддавати заводу(викидати його у відповідні контейнери)б) (ті, хто проти будівництва цього заводу)розбиратись зі своїм сміттям самотужки (адже як буде працювати завод, наші сміттєзвалища будуть закриті, і як казав у БК чи то заст мера, чи-то сан лікар - будуть "посилювати контроль", а це значить, що, як викинути сміття у рівчак, як ми звикли, то прийдеться платити великі бабосики). . Дуже вдячний за конкретну відповідь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • rshuele
  • rshuele аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лист. 2010 12:47 #56402 від rshuele
Хочу подивитись, як в третю зміну будуть чистити річку Гуску.:bj:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лист. 2010 20:52 #56409 від Aristarx

Symbioz;56371 пише: Якщо мають будувати завод поблизу Ізяслава - нехай краще туди будуть звозити наше Шепетівське сміття.

Наврят чи Шепетівка захотіла би, щоб звозилося сміття звідусіль до нас, так і Ізяславу нафіг Шепетівка не потрібна. Кожен сам за себе, на Ізяславщині смітників не менше ніж у нас, бував, знаю. Та куди не поїд в Україні, кругом гадюшник. А якщо Шепетівка не хоче за себе потурбуватись, то сумніваюсь, що Ізяславщина за нас потурбується.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 січ. 2011 18:03 #59635 від Boogor
Так будують щось чи ні?

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2011 18:09 #59637 від Symbioz
В свете новых админреформ - скажем жружно - "на.... нужно...".А реально - сміття забагато, проте мусоропереробний завод нехай буде краще подалі від Шепетівки

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2011 18:31 #59641 від Lego
Говорили балакали... сіли тай заплакали...Почему не строят то? Не разрешают?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 січ. 2011 18:41 #59643 від ZzZ
почему почему ... потому )) на слідуючі вибори будуть знову обіцяти завод )) а чи він нам треба той завод ?? це інше питання... на слідуючих виборах буде нова мулька ..тіпа МЕТРО від ж/д вокзалу до Судилкова ...во !як треба гг ..позарЄз ))
Додано о 18:41
Попереднє повідомлення було написане в 18:36
як хочуть то хай будують там де зараз сміттєзвалище і неєпёт ))... а як ?? а я не знаю як , як хочуть хай так і будують ... але там !! тоді ми ,Шепетівчани ,нічого не втрачаємо ...

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів