Церква в Шепетівці

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 серп. 2009 17:47 #41915 від
Церква в Шепетівці був створений
Шановні Шепетівчани хотілось би з вами обговорити тему церкви у нашому місті. Я як людина глибоковіруюча не можу байдуже дивитися на неподобство яке коїться в найбільшій церкві нашого міста а саме - Свято-Михайлівському кафедральному соборі.Вже все місто обурювалось тому що собі дозволяють дочка та дружина Мацоли, вигляд в якому вони приходять до церкви просто обурливий.Але ще більш неприйнятно себе поводе на мою думку Володимир, єпископ Шепетівський і Славутський. З таким розмахом як живе Преосвященнійший живуть мабуть лише оліхархи наші. Мати особистого водія, автівку за колосальні кошти, а ось нещодавно і розпочати будувати собі шикарні хороми в самому парку та відпочинку. Питається за чиї кошти? Невже віряни настільки сліпі? Таке становище справ дискредитує нашу церкву і я запрошую до обговорення всіх цієї проблеми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 серп. 2009 18:47 #41916 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Ше про Анжелку забули написати))) Взагалі то давно це знаю,тому можливо і не хожу до церкви.Віру у душі маю,і це думаю - головне!Якось відвідувала храм пару раз,і склалось враження,що багато хто йде у церкву не помолитись,а "себя показать и на других посмотреть".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2009 18:56 #41917 від IIIkinep
1. Будують там не дім,а келії для монахів і коли будуть приїжати інші священо служителі.2.Машина не така і дорога ціна її меньша за ціну нової вазовскої 9,на яких їздять інші священики з інших церков(навіть у селах)3.То не водій,а прихожанин який допомагає коли правлять .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 серп. 2009 19:07 #41919 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Що за Анжелка? До храму не ходжу том що атеїст. Але мені також дивно бачити попа на останній моделі німця ще і з власним водієм.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2009 19:31 #41920 від IIIkinep
якій це останій моделі?вона 96 року..... максимальна ціна на автобазарі 7 тис. це вже в ідеальному стані і на кожаному салоні)))І водій той працює тільки коли правлять,тому що в "паданому одязі" за кермом не дуже зручно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 серп. 2009 19:35 #41921 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
IIIkinep ти мабуть не про те авто говориш. Володимир їздить на представницьму авто яке аж ніяк за 7 000 не купиш)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 серп. 2009 19:36 #41922 від IIIkinep
я говорю про фольцвагена б4 .....
Додано о 18:36
Попереднє повідомлення було написане в 18:36
чи ти про сірого мерседеса? чи бмв золоту)))я запутався в їх іменах і машинах.....і приходах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 серп. 2009 19:50 #41925 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Admin;41919 пише: Що за Анжелка?

:bj: то "близька і давня подруга" Мацоли)))все місто про це говорило,і вже давно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 серп. 2009 20:12 #41927 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
IIIkinep щоб не бути голослівним сфотографую тобі і покажу. І всім форумом дізнаємось скільки то коштує. Тим не менш чого це прихожанин має його возити? По друге я вже скільки працюю а на авто все одно важко заробити.Nino все зрозуміло) Дякую за інформацію.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 серп. 2009 20:23 #41928 від Morkovka
IIIkinep, фольцваген б4 як ти кажеш навіть виглядає не так, як його авто)) Та й конструкції авто тоді в 1996 трошки інші були. Не знаю точно яка марка, але тисяч 100 грн вона вартує. Не хочу рахувати їхні гроші, але парадокс в тому, що це і наші гроші, бо ми приходимо в церкву і з нас збирають пожертву. Себто подяка за те, що вони причащають народ і т.д? Чи може це нормально, що зараз за вінчання гроші беруть? Я в шоці
Додано о 19:23
Попереднє повідомлення було написане в 19:18
Я як і всі погоджуюся, що це не нормально і церква робить бізнес на прихожанах. Але куди дітися простим людям? Паску посвятити треба, меду цілющого на спаса треба, а порядних церкв скоро не залишиться. Хочу виходити з церкви з хорошим відчуттям, а не думати в кого які статки у наших священно служителів. От мені реально подобається церква Віри, Надії і Любові, але побачимо шо далі буде

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів