Церква в Шепетівці

Більше
28 серп. 2009 15:42 #42124 від Lawrik
Відповідь від Lawrik у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Admin;42116 пише: А ви спробуйте не дати гроші за відспівування, вінчання, хрестини чи абощо.

Вибачте, але якщо ж ви,справді,атеїст, то навіщо вам в такому випадку відспівування, хрестини або вінчання чи абощо??????????????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 серп. 2009 15:48 - 28 серп. 2009 15:51 #42125 від IIIkinep
Я трошки не згідний зі деяким користувачаними, як ви знаєте(може не знаєте) в священому письмі говориться: «служащий алтаря от алтаря питается» і «не заграждай рта волу молотящему». І ще Господь говорить: «Всякий труд достоин вознаграждения». Але саме головне що ви це так говорити мол машина то се,а якщо він править у декількох храмах то йому як в рясі добираться на маршрутках,де вони навіть не ходять...ну дивіть зарплати не їм не платять,а в нашому світі без грошей нікуди(їжа,одяг,комунальні послуги).Я не думаю якщо ви не заплатите за хрещення чи ще щось то вас виженуть.Мені це нагадую тему про хабарі у лікарів,лікують але за гроші краще.Церква не навязує якихось ціників,я десь тут читав що там свічки і книги продають,їх закупають по зафіксованій ціні у виробників і тому безкоштовно відавати не можливо по матеріальним проблемам церкви.Хтось ще говориш що більше подобаються католики і т.д. ,на відміну від католицької церкви, де священики приймають обітницю безшлюбності, в православній церкві батюшка має право на одруження і цим в якійсь мірі можна виправдати грошові побори: священик якось повинен містити і сім'ю, і храм, і так далі. Адже церква відокремлена від держави, дотацій немає, вони ж повинні якось існувати.Я думаю тема безкінечна як і більшість аналогічних тем.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 серп. 2009 16:02 #42126 від Lawrik
Відповідь від Lawrik у темі Відповідь: Церква в Шепетівці

Натка;42121 пише: На лично мои деньги (пожертвование) купить машину и т.д. нет, но извените меня я туда прихожу не одна, а приходит сотня тисяч людей, и каждый с них дает хоть пару гривен!!! Итак делаем вывод, что за наши деньги можно купить всё!!!(а если пособирать хоть годик-два!!!.... ) а за что же по-вашому, уважаемая Наталья, должен жить священнослужитель?Чем церковь должна платить за свет, газ, воду, ремонт, роспись храма?За что церковь будет покупать новые иконы в храм? А обновление храма, вы представляете, сколько стоит.!А церковная утварь к примеру, облачение или Плащаница, или подсвечник, или рамка для иконы, или свечи-за что все это прикажете покупать, за фантики что ли????????Да вы правы, что в ЦЕРКОВЬ приходит масса народу и каждый дает хоть пару гривен, но скажу вам из собственного опыта,так как я побывала во многих церквах и городских,и сельских , и в Соборах , и в Лаврах-так вот чем больше храм , тем больше, расход.То нужно колокольню построить(это посчитайте:стройматериалы, рабочие и т.д.)то помещение для воскресной школы или трапезную, то странноприимницу для приезжающих паломников,то профинансировать какой-лтбо социальный проект та даже зарплату , работающим в храме людям выдать и т.д.и этот список безконечный. Вы скажете, а что же спонсоры-так ведь сейчас не каждый хочет делиться своими кровными денежками.Кризис ли понимаете!Вот и приходится православному простому народу таким образом вносить лепту для своего спасения.ИСКУШЕНИЯ, БОЛЕЗНИ, ИСПЫТАНИЯ-ЭТО НОРМА НАШЕЙ ЖИЗНИ.ГЛАВНОЕ-НЕ ТЕРЯТЬ РАВНОВЕСИЕ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 серп. 2009 16:06 #42127 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
шановна Натка і всі!а ви не задумуєтесь скільки треба заплатити за тепло взимку??? як і за що утримати таку споруду? чи дати всьому штату зарплату? чи облагородити?...Ви певно що хочете їсти кожного дня, ак і кожна людина? Священник - це є така сама людина, яка і всі ми і також щодня потребує їжу. Не говорячи про ті необхідні речі, котрі потрібні нам щодня!Поставте себе на місце священника. Ви тільки бачите погану сторону. Говорите про духовність, але повинні знати, що у священника більше спокус, аніж у звичайної людини. Згадайте слова Христа - слухайте наставників ваших, бо вони істинну говорять, але поділам їхнім не поступайте.Невдячна справа осуджувати людей, а тим більше священника. Всі ми грішні перед Богом, хтось більше, хтось меньше - і жодної святої людини немає і не було, окрім Христа.Таке враження, що ви свічку тримали?!"Ты приходишь денег нет, просишь :"Повенчайте",- тебе в ответ скажут досведание и покажут на дверь !!!!"коли таке було??? якщо нема грошей чи ще щось, потрібно звертатися до священника на пряму. "А ви спробуйте не дати гроші за відспівування, вінчання, хрестини чи абощо" - і що було, буде??? Краще ті гроші "пропити", бо ми більш нічого не знаємо! Подивіться де наша молодь проводить вільний час і чим займається?"На церкву принципово не даю пожертв. А бідним милостиню завжди подаю (окрім циган та алко- нарко- залежних) " - останніми словами задоволени "милостиню завжди подаю"!!! а першими ні. кожне місто прикрашає храм, то можливо давайте зруйнуємо собор і всі молитовні доми - навіщо вони?! Треба розуміти одне - є Вищий РОЗУМ, який керує всім. і саме Бог повелів збудувати храм, місцем Його особливого перебування!чому ви шановний Адмін робите милостиню? заради чого?"Чесно кажучи тема байдужа для мене але дуже цікаво почитати як цитатами з біблії намагаються прикрити неподобства в нашій церкві"Життя воно таке - нагне будь кого і не запитає хто ти і що ти! Ніхто не намагається прикривати неподобства. Всі перед Богом рівні! Приєствинність єпископи, священники беруть від святих апостолів! через рукопокладання людині, яка приймає сан, дається благодать звершувати таїнства. Іісус Христос сказав: те що ви дозволите на землі - буде дозволено і на небі.З ваших слів виходить так, що всі ті люди, котрі ходять до церкви і вірять в Бога - "дурні"!"ГОСПОДИ, даруй мені бачити мої гріхи і не осуджувати брата мого...""Хто не без гріха, нехай першим кине камінь в мене!"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 серп. 2009 16:16 #42128 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Давайте всі разом попросимо у держави зарплатню для служителів культу!!! (Як у інших православних країнах-Греція наприклад.)Священнослужіння - це не є робота, це є спосіб життя і важкий подвиг та труд!Згідний тема безкінечна. "Могущий вместити, да вместит..."

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 серп. 2009 17:35 #42132 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Шановний ЭККЛЕСИАРХ та Лаврик.А як же заповідь "Не прелюбодействуй?"Яке має право така людина, як отець Мацола, повчати святим письмом інших, коли сама грішить?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 серп. 2009 22:24 #42140 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Шановний, ви навіть не знаєте як правильно написати - "отець Мацола"!Цікаво чи вас на призвище навивають?! До священника треба звертатися отець (Имя)."Не прелюбодействуй!" - це звісно важкий гріх.І той чи інший гріх священника являється його особитим гріхом! Для вашого відома благодать від священника нікуди не дівається. Звісно це не означає що можна грішити. Перепрошую, але ви певне були свідком тієї справи???!!!Багато людей просять о.Михайла про молитву і багатьом його молитви допомагають! Про це просто свідчать самі віруючі.Те що ви пишите, правда чи ні, воно вам честі не робить!Принаймні о.Михайло збудував для всіх нас такий величний храм, на якому трудився весь період будівництва. А що ви зробили для нашого міста?Добре сидіти розсуджувати та засуджувати! Нівкого такого права нема!"слова Христа, сказанные про ветхозаветное священство: «Что говорят вам, слушайте, но по делам их не поступайте."Віруюча людина знає, що кожна людина може спідкнутися і спіткається у земному житті.Беручи житіє різних святих, ми бачимо, як кожного спокушає сатана різними страстями і пороками.Любімо та молімось за ворогів наших!!! Що і заповідав нам Христос!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 серп. 2009 23:31 #42144 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Интересно у вас тут все пописано. я добавлю, что попы еще и гульбенят круто. в баре несколько раз видел попа в тяжолом состоянии.однажды зашол в церковь возле сахзавода поразился что твориться! мало того шо отец святой ели ходит от ожырения, да еще и перегарище невероятное.Беда чорная!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 серп. 2009 00:37 #42145 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
Яке має право така людина ... повчати святим письмом інших, коли сама грішить?Можна подумать папа римский святой человек. или другие люди такого ранга.Бог всем судия.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 серп. 2009 01:01 #42147 від
Відповідь від у темі Відповідь: Церква в Шепетівці
"Пам'ятайте: зависть - то є самий страшний гріх, який народжується від гордості!"Чуваче чому заздрити? Тому що живеш за рахунок інших? Я на хліб своїми руками зарабатую."Вибачте, але якщо ж ви,справді,атеїст, то навіщо вам в такому випадку відспівування, хрестини або вінчання чи абощо??????????????"Я знав що адмін нарвется на таку відповідь. Не буду показувати пальцями але коли один мій знайомий не похрестив дитину свою то батюшка бабкам-прихожанам то мєждутємой розказав. То ті йому таку сладку жизнь устроїли шо капец. Скільки бруду йому пришлось з себе змивати і образ."Але саме головне що ви це так говорити мол машина то се,а якщо він править у декількох храмах то йому як в рясі добираться на маршрутках,де вони навіть не ходять...ну дивіть зарплати не їм не платять,а в нашому світі без грошей нікуди(їжа,одяг,комунальні послуги)"Я впринципі нічого проти подертв не маю. Але по перше вони мають бути добровільними а по друге машини якщо такі необхідні можна і скромніше купити!!!!!!!!Lawrik слух харе жизні учіть а? Тут на форумі люди трохи думати вже вміють і не треба їздити цитами різними по мозгам. Якщо нічого сказати то краще вибачтесь."Невдячна справа осуджувати людей, а тим більше священника." А священики у нас шо асобенні? Як до дівок налєво ходить то можна, а йому за це сказать нічо не можна. Президентів за таке знімають а їм можна. Блін жаль шо біблії нема під ркуой так би втулив якусь цитатку про прелюбодіяніє, похоть чи як там.""Ты приходишь денег нет, просишь :"Повенчайте",- тебе в ответ скажут досведание и покажут на дверь !!!!"коли таке було??? якщо нема грошей чи ще щось, потрібно звертатися до священника на пряму.""Мені прямим текстом таксу сказали і руцю простягли. Це шо правильно так? А не даш то я вже вище описував випадок. У кожної церкви я батальйон бабок які обплюють з ніг до голови за бесплатно."А ви спробуйте не дати гроші за відспівування, вінчання, хрестини чи абощо" - і що було, буде??? Краще ті гроші "пропити", бо ми більш нічого не знаємо! Подивіться де наша молодь проводить вільний час і чим займається?"Краще дитину вдіти і накормити, краще додому щось придбати, краще в дитячий будинок пожертвувати.....Не треба ліпити тут молодь, пянки і т.д Кстаті ще скажи що священики не пьють і не курять. Десь тут на сайті цікаве відео є."Треба розуміти одне - є Вищий РОЗУМ," і цей розум сидить в церкві і учить як жити...чули ми такеМацола церкву строїв?? Хм...цікаво цікавоКоротше шо тут спорити? І так ясно шо за кантора у тому соборі. У нас є у місті церквушки поменші але туди люди ідуть із задоволенням тому що там дійсно допомагають а не викачують бабки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.307 секунд
0
репостів
0
репостів