Нові тарифи на електороенергію

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2009 11:10 #37160 від LuK
Сьогодні приходив до мене представник РЕСу ,та повідомив про нові тарифи які діють з 1 квітня.:mad: :mad: :mad: Хочу почути вашу думку,бо моя по цьому питанню-НЕГАТИВНА!!!Ось що знайшла інтернет-виданняхЗ 1 квітня втричі зросте тариф на електрику для населення окремих категорій Національна комісія регулювання електроенергетики (НКРЕ) з 1 квітня підвищила тариф для населення, яке споживає щомісяця понад 400 кВт/г, в 3,1 раза - до 76,26 коп. (з ПДВ) за кВт/г. Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення комісія ухвалила на своєму сьогоднішньому засіданні.Новий тариф не застосовуватимуть до наступних категорій побутових споживачів:до багатодітних сімей, які виховують більш як трьох дітей; прийомним сім`ям; до абонентів, які проживають у будинках з кухонними електроплитами; до абонентів, які використовують електроенергію на опалювання житла, у разі наявності лічильників зонального обліку споживання.Під час розгляду цього питання голова НКРЕ Валерій Кальченко нагадав, що, за даними енергокомпанії, на сьогодні кількість абонентів, які споживають понад 400 кВт/г, становить близько 3% (600 тис. абонентів) від загальної кількості побутових споживачів. Водночас ця група споживає 16% (4,6 млрд. кВт/г щороку) від загального обсягу споживання електроенергії населенням.В. Кальченко також припустив, що за підсумками запровадження нового тарифу комісія може повернутися до розгляду питання про блокові тарифи. Зокрема, він не виключив можливості зниження планки споживання, до якої застосовуватимуть новий, економічно обгрунтований тариф."Цей крок потрібно було зробити. Після відповідного аналізу ми вирішимо, зупинимося ми на 400 чи знижуватимемо планку", - зазначив голова комісії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 бер. 2009 14:55 #37167 від Dj Os
Ну якшо чесно не знаю як поки що коментувати, просто батьки дивляться в мене сіки нагоріло а я нечитаючи плачу. Але чогось здається що 400 кіловат то немало, отже тарифи зрозтуть для тих то споживає її чимало. Так що думаю непогана ідея але планку треба було трохи вищою зробити да і тарфии не так кардинально підвищувати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2009 15:00 #37168 від LuK
У 3 рази -то думаю забагато!!!В мене велика площа квартири,багато побутової техніки,якою постійно користуюсь,отже й багато нагорає,хоча й економлю! Але всеодно по таким тарифам платити не буду ОДНОЗНАЧНО!!!І здається я вже знаю як це зробити.............

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 бер. 2009 15:09 #37169 від Morkovka
Всі знають як зробити))) От такимим методами з нас здирають ще більше грошей, а народ завжди видумає як обманути державу як і вона його

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 бер. 2009 17:47 #37173 від neodix
В нас "нагорає" 100-150кВт,це: ел.чайник,мікрохвильовка,телевізор,холодильник,освітлення,комп, ну і по дрібницях інше...на енергії не економим, 2- кімнатна квартира (хотя яка різниця?). Так-що 400 аж ніяк не набираю, АЛЕ в тричі думаю це занадто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • X_miRex
  • X_miRex аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
29 бер. 2009 19:30 - 29 бер. 2009 19:32 #37176 від X_miRex
тепер частенько будем бігати до лічильника)) знімати показання)) :eek::eek::eek: але 400 кВт це багацько.... так шо я вважаю шо серйозних проблем не буде... ну це моя думка)

Життя прекрасне!!!!!!!! [SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 бер. 2009 21:24 - 29 бер. 2009 21:34 #37183 від BeterOk
"Зональний облік ел.енергії" - тут мають на увазі ЛИШЕ трьохзонний облік.
Добавлено в 08:24 PM
Предыдущее сообщение было написано в 07:58 PM
и ещё, покопавшись в самом документе "Порядок застосування тарифів на електроенергію" всплівает еще один ньюанс, формула расчета:"1.9. Визначення розміру тарифу за місячним обсягом споживання електроенергії здійснюється енергопостачальною організацією відповідно до фактичного обсягу споживання за відповідний календарний (розрахунковий) місяць. У разі зняття показів засобів обліку у населення в інший, крім останнього, день розрахункового місяця фактичний обсяг споживання розраховується за формулою ............Е ост - Е попер Е факт =
* К міс , ................К зн де: Е факт - місячний обсяг споживання електроенергії в розрахунковому місяці, за яким визначається тариф, що буде виставлений споживачу відповідно до пунктів 1.1, 1.3 та 1.4 цього Порядку; (т.е. 1.1-город; 1.2-село; 1.4-эл.отопление и эл.отопление с ел.плитами) Е ост - покази засобів обліку споживача, зафіксовані в розрахунковому місяці; Е попер - покази засобів обліку споживача, зафіксовані в місяці, що передує розрахунковому; К зн - кількість днів між зняттям показів засобів обліку, включаючи день останнього зняття; К міс - календарна кількість днів у розрахунковому місяці, за який проводиться нарахування плати за спожиту електроенергію"т.е. те показания, что будут снимать работники РЕС (возможно) не будут совпадать с теми, что будут приходит в счёте за ел.енергию (страшного ничего в принципе нет, показания будут идти по накопительной, но будет много путаницы)...ps: вот же ... умеют же подкинуть работки ...:(

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 бер. 2009 09:35 #37209 від Dentist
бред, знаю что в Польше если тарифы поднимают то про это говорят минимум как за 3-4 месяца, и за это время можно людям еще как-то опротестовать это решение..а то что подняли в 3 раза...это пипец бредятина.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2009 13:16 #37216 від skorpion662
Попробуйте использовать лампы дневного света,поменьше пользуйтесь утюгом. Замените телевизоры и аппаратуру на совремённую. А вообще то готовтесь к большому подорожанию по всем услугам. МИРОВОЙ КРИЗИС! Ничего не поделаешь,влезли в капитализм.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 бер. 2009 20:38 #37228 від BeterOk
Скажите спасибо, что отменили методику расчета стоимости киловатта присоединяемой мощности :) а то вообще проще было сразу ставить или ветрячок или солнечные ;)ps: 1 кВт присоединяемой мощности порядка 800-2000 грн стоил (вроде по слухам :)) pps: на счет сроков так это у нас так всегда... хотя нет, они ж там привыкли вчерашним числом бумаги писать, а тут даже заранее :D

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.157 секунд
0
репостів
0
репостів