Сайт Шепетівської міської ради

Більше
30 вер. 2006 12:48 #1534 від шщгкущшйцгкщй
Якщо DjOs називає високим словом "портал" сайт міської ради rada.shepetivka.net/ - той голий шаблон з чотирма сторінками без жодних новин, на який пішло 5000 гривень бюджетних коштів, то можна здогадатися, який буде цей "чат"Дивує тільки те, що за ці кошти навіть власний домен не купили за 40 гривень, а користуються третім рівнем з УАРнету.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 вер. 2006 14:40 #1535 від Dj Os
Шановний, по перше сайт міської ради робив не я - це факт. По друге там аж ніяк не 4 сторінки. По третє не 5000 грн, а лише 1600. По четверте більша їх частка пішла на купівлю хостінгу. По пяте якщо вам вже так захотілось покритикувати чіюсь роботу то відразу представляйтесь і показуйте свою. Я гадаю якшо поставити голосування чий сайт кращий в плані дизайну та технічної верстки то ваш порівняно з тим програє однозначно. А те шо там мало наповнення не вина вебмастера, що людині дають те він і розміщує.Ну а підсумок той шо новий портал до того сайту ніякого відношення не має!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2006 15:47 #1536 від шщгкущшйцгкщй

Originally posted by DjOsПо четверте більша їх частка пішла на купівлю хостінгу

Якщо з 1600 гривень більша частина пішла на купівлю хостингу, то там взагалі сидять або повні ідіоти, або аферисти. Для сайту з таким трафіком хостінг не може коштувати більше $2-2,5 на місяць. І це може зараз вже витрачено 1600, всього в бюджеті на сайт передбачено 5 штукА "порталів" в Україні взагалі тільки пару штук, де є все - від інтернет-магазину до поштового сервісу. Може Бігмір та Уапортал, в які вкладено купу зелені. Не треба Запорожець називати Мерседесом.Не знаю, хто робив сайт міської ради, але просто варто порівняти його з сайтами сусудніх міст - дизайн дуже і дуже убогий. Він гірше навіть ніж на сайті Шепетівського вісника, на який, я думаю 1600 грн не витрачалося. Якщо "крутізна" сайту вимірюється кількістю скриптів, а не контентом, то варто просто пожаліти таких веб-дизайнерів. Вони просто не розуміють для якої цілі такі проекти відкриваються.Яскравий приклад цьому - shepetovka.iatp.org.ua

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2006 15:49 #1537 від Малеча
шщгкущшйцгкщй, дивись на тему!!! :twisted: :twisted: :twisted: І не розводь безглуздий базар. В лічку такі речі пишуться!!! Буть дипломованішим :!:

На всі ваші зауваження відповідає мій аватар.Не мучтесь - лічку не читаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 вер. 2006 16:21 #1538 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2006 16:51 #1539 від шщгкущшйцгкщй

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2006 17:17 #1540 від Малеча

Originally posted by DjOs+--><div class='quotetop'>(DjOs)</div>

....то вам як депутату міської ради.....[/b]

<!--QuoteBegin-шщгкущшйцгкщй....це тільки для лохів...

І це пише депутат!!!! Вам повинно було б бути соромно за таке :!: Ваша посада не дозволяє таких "вольностей" :!: :!: :!:

На всі ваші зауваження відповідає мій аватар.Не мучтесь - лічку не читаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 вер. 2006 17:42 #1541 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 вер. 2006 17:54 #1542 від odin
Відповідь від odin у темі Сайт Шепетівської міської ради
опа :) давно я на цей форум не заходив.. навіть пароль забув.ок. я так зрозумів пана Сімагіна страшенно душить жаба за аж 5000 грн, які заробив не Сімагін :)я не розумію, як можна з такою впевненістю висувати репліки типу: 5000 гривень бюджетних коштів, Ніхто там фотогалереї розміщувати не збирається і подібні дурниці... по перше: я не буду говорити про те скільки там місця і який трафік - все одно ніхто не повірить...по друге: якісніший хостинг в Україні.. та і за межами в порівнянні ціна/якісь якщо знайдете - дайте знатипо третє: фотогаллерея буде, вже залито більше 120 Мб фотографій містапо четверте: Я своб роботу ціню, стараюсь її робити так як вважаю за потрібне, і так як мені диктують мої роботодавці!!! і отримувати за це копійки, шукаючи глючні напівбезкоштовні хостинги, юзаючи клоновані шаблони і тд. я не збираюсь.. не для того вчився.по п'яте: -- дуже смішна фраза *Дизайн у мого сайта професійний* а у вас *дизайн дуже і дуже убогий*... якби її сказав А. Лебєдєв, я б задумався.. а так... якийсь випадковий відвідувач, який навіть не називає себе..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 вер. 2006 18:36 #1543 від Малеча
шщгкущшйцгкщй, ти як базарна баба себе ведеш :!: Ось наприклад перший раз читаю odin. Сразу ж видно, що нормальна образована людина. Культурно без принижувань зміг все розкласти по полицям. А ти.... крім звинувачень в нікуди нічього не можеш :D

На всі ваші зауваження відповідає мій аватар.Не мучтесь - лічку не читаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів