Сайт Шепетівської міської ради

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 жовт. 2011 17:08 #71823 від odin

milka;71482 пише: :dg::ai: принаймні, я так вважаю, рух до прозорості влади в Шепетівці почався, фундамент для цього вже почали робити :) Ви в це вірите?????? ODIN:ai:

Тоді, коли писав - вірив. Тим більше сайтом спочатку я займався.Молодість, що з неї візьмеш :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 жовт. 2011 12:14 #71880 від andreypry
Та що ви хочете, сайт відповідає духу влади!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2011 15:30 #71913 від admin
Офіційний сайт міста сьогодні не працює чомусь
Додано о 15:30
Попереднє повідомлення було написане в 15:27
Вже працює

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 бер. 2012 17:29 #76006 від admin
Сьогодні знову не працює офіційний сайт міста. Адміністратору сайта за таке давно пора би догану винести :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 бер. 2012 16:31 - 27 бер. 2012 16:32 #76267 від Alois

odin пише: опа :) давно я на цей форум не заходив.. навіть пароль забув.ок. я так зрозумів пана Сімагіна страшенно душить жаба за аж 5000 грн, які заробив не Сімагін :)я не розумію, як можна з такою впевненістю висувати репліки типу: 5000 гривень бюджетних коштів, Ніхто там фотогалереї розміщувати не збирається і подібні дурниці... по перше: я не буду говорити про те скільки там місця і який трафік - все одно ніхто не повірить...по друге: якісніший хостинг в Україні.. та і за межами в порівнянні ціна/якісь якщо знайдете - дайте знатипо третє: фотогаллерея буде, вже залито більше 120 Мб фотографій містапо четверте: Я своб роботу ціню, стараюсь її робити так як вважаю за потрібне, і так як мені диктують мої роботодавці!!! і отримувати за це копійки, шукаючи глючні напівбезкоштовні хостинги, юзаючи клоновані шаблони і тд. я не збираюсь.. не для того вчився.по п'яте: -- дуже смішна фраза *Дизайн у мого сайта професійний* а у вас *дизайн дуже і дуже убогий*... якби її сказав А. Лебєдєв, я б задумався.. а так... якийсь випадковий відвідувач, який навіть не називає себе..


Одіне, не пали Дімона - нєэтічно, ёпт... :woohoo:

Не бійся!
Останнє редагування: 27 бер. 2012 16:32 ким Alois.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів