Сайт Шепетівської міської ради

Більше
30 вер. 2006 22:54 #1551 від tugodum
В А В ! ! ! ! ! Не фігово =D> =D> =D> Мабуть нікому не цікава моя думка, але якщо є така тема, то я все ж таки скажу: Я звичайний користувач і кепсько тямлю у веб-конструюванні, але відверто кажучи, коли я зайшов на rada.shepetivka.net/ то був неприємно вражений( таку "муть" ще треба пошукати). #-o #-o #-o Прошу вибачення у автора цього сайту( напевно він дійсно робить те, що скажуть) можливо ві ще "сирий" - тоді нахєр його було запускати.В порівнянні, то краще вже на nvo2.ho.com.ua/ , не так за місто соромно. Згідний з шщгкущшйцгкщй - ГРОШІ НА ВІТЕР !!! Так як я, є платником податків, і відповідно там є моя частка ВІДДАЙТЕ МОЇ ГРОШІ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Так як "гроші мабуть мені не повернуть" :lol: буду сподіватись що на rada.shepetivka.net/ щось зміниться на краще :?: :!: P.S. Малеча не встрявай коли дорослі балакають

suum cuique

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 жовт. 2006 12:59 #1556 від odin
Відповідь від odin у темі Сайт Шепетівської міської ради
хотілося б знати чому *муть*?.. :'(послуги-то орієнтовані на споживача, так що кажіть, що кому не подобається.. на щиру критику не ображаємось

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 жовт. 2006 13:07 #1557 від odin
Відповідь від odin у темі Сайт Шепетівської міської ради
а... і ще одне... на рахунок Гроші на вітер і платників податків. -- Бюджет міста бачили? і заходи на які виділяються кошти? за це душа не болить?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 жовт. 2006 00:15 #1622 від tugodum

Originally posted by odinхотілося б знати чому *муть*?.. :'(послуги-то орієнтовані на споживача, так що кажіть, що кому не подобається.. на щиру критику не ображаємось

Ніяких претензій до зовнішнього вигляду, а ось зміст(мабуть від Вас не залежить) повний ........!!!!!!!!!!!!!!! Перший раз зайшов на анонсоване 23.09.06 відкриття, другий раз сьогодні - і шо за цей час змінилось!? Третій раз зайду не скоро - не цікаво. Побажання : www.shepetivka.org.ua/forum/index.p...howtopic=2&st=0

suum cuique

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 жовт. 2006 00:48 #1625 від odin
Відповідь від odin у темі Сайт Шепетівської міської ради
в тому то й прикол... висвітлюється тільки те, що дають з виконкому.. при чому це дуже жорстко контролюється.а насправді хотілося б все зробити трохи не так... з задоволенням наприклад добавив би туди модуль, де можна задавати питання для представників влади, і вони мають на них відповідати.або оформлення офіційних звернень через веб... і т ін... до речі, моя магістерська була на цю тему...а ще в планах зробити чат.. але закритий - тільки для освітяня погоджуюсь з тим, що сайт сирий і в ньому ще море недоробок і в плані дизайну теж... але разом з тим і робота відділів, які мають давати інформацію хотіла б бажати кращого...принаймні, я так вважаю, рух до прозорості влади в Шепетівці почався, фундамент для цього вже почали робити :)і ще -- доля цього проекту від депутатів залежить більше ніж від мене, але вони дуже зайняті: хтось пише музику неймовірної краси, хтось знімає оголених школярок і фотки в інтернеті виставляє напоказ, хтось збирає і активно PR-ить плітки про фінансування, хостинг і т.ін. офіційного сайту.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 вер. 2011 12:59 #70861 від odin
до речі, сайт оновився. Дизайн став такий жваенький, позитивний.Навіть дві жопи, які дивляться на нас з головної сайту зовсім не псують відчуття гармонії і "уюту"!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 вер. 2011 16:01 #70871 від Dj Os
Дизайн став як на домашній сторінці якогось починаючого веб-дизайнера. Все те що вони реалізували в новій версії сайту можна було би зробити і на минулій версії. Просто зараз очевидно є людина в штаті яка займається наповненням сайту, раніше такої людини не було, тому і сайт не виглядає живенько.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 жовт. 2011 12:19 - 11 жовт. 2011 12:29 #71482 від milka
:dg::ai: принаймні, я так вважаю, рух до прозорості влади в Шепетівці почався, фундамент для цього вже почали робити :) Ви в це вірите?????? ODIN:ai:

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 жовт. 2011 13:44 #71485 від T-S
Та взяли хоча-б стандартний шаблон джумли і трохи переробили...Але щось мені підсказує що і на цьому дизайні хтось вже заробив. :ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 жовт. 2011 16:54 #71821 від ARTIST
Всеодно сайт тільки для галочки потрібен. Нічого особливого в ньому нема.Але приєсно, що ним хоча б займаються і викладають свіжі новини. А про дизайн я промовчу)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів