У кожного з нас одна єдина Батьківщина

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2020 12:33 - 01 лист. 2020 18:11 #120861 від pruduk
Україна – це чарівна природа, це неповторна культура, це все те, що навколо нас.
Україна – це та земля, де ми народилися, де завжди на нас чекає батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою, це Батьківщина, найкраща і найрідніша.
Я щасливий від того, що народився і живу саме в Україні. Я люблю рідну землю за її неосяжні, красиві і безмежні простори.
У нашій країні розумні люди, багата земля і достатньо невитрачених ресурсів. Я один з українців, я громадянин України. Я тут народився, тут пройшло моє дитинство, юність, вся трудова діяльність, тут я виховав своїх дітей і підростають онуки.
І я робитиму для своєї країни все, що від мене буде залежати.
Окремим національним здобутком нашої держави є наша рідна українська мова. У мові віддзеркалюється весь народ і вся його самобутність, в ній втілюється творча сила народної думки,що знаходить відображення в рідних піснях, мелодіях, у віршах та художній літературі.
Ми можемо в своєму розвитку (політичному, економічному, соціальному) проходити різні етапи та періоди, але незміною у нас залишається рідна мова. В рідне слово ми вкладаємо різні погляди, різні вірування наших предків, сліди пережитого горя та моменти радощів – увесь слід духовного життя свого народу.
Мова є найважливішим та найміцнішим зв’язком, що об’єднує минулі, теперішні та майбутні покоління народу в єдине ціле.
Коли зникає рідна мова – народ теж поступово зникає.
Тому бережімо наше найцінніше надбання – нашу Україну,
нашу мову, нашу самобутність.
Останнє редагування: 01 лист. 2020 18:11 ким pruduk.
Ці користувачі подякували: admin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.210 секунд
0
репостів
0
репостів