Українці отримають доступ до державних даних в реальному часі

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
19 черв. 2017 12:41 - 19 черв. 2017 12:41 #113274 від GoBLin
Думаю, предпринимателям может быть интересно, а мб и не только им :)

Історія
Українці зможуть слідкувати за всіма змінами в компанії в реальному часі. До сьогодні на сайті ЄДР треба було проходити перевірку від роботів, а портал відкритих даних надавав інформацію із тиждневою затримкою.

Що сталося
OpenDataBot придбав дані Мінюсту й віддає їх українцям безкоштовно.

Чому це важливо
Кожен підприємець має знати про свою компанію більше ніж держава. Відкриті дані — це запорука захисту бізнесу. Відтепер користувачі будуть бачити історію компанії та слідкувати за змінами в реальному часі.


Українці зможуть отримувати виписку з повною інформацією про компанію в своєму месенджері. В історії буде вказаний власник, підписанти та інші реєстраційні дані компанії. Отриманий документ можна буде роздрукувати.
Зараз інформація на порталі відкритих даних є неповною і оновлювлюється лише раз на тиждень, сайт ЄДР вимагає пройти перевірку від роботів і не дозволяє швидко обробляти дані.
Щоб отримати дані, встановить будь-якого бота та надішлить йому код ЄДРПОУ компанії
Телеграм бот
Вайбер бот
Фейсбук бот

Источник
Останнє редагування: 19 черв. 2017 12:41 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2017 00:43 #113308 від Dj Os
Не думаю, що це захистить від рейдерства, але відкриті данні - в будь якому разі добре.Єдине не розумію чим він від юконтрола відрізняється? Як на мене там функціонал ширше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.094 секунд
0
репостів
0
репостів