Чверть населення Хмельниччини п’є спиртне щотижня

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 бер. 2017 22:42 #111697 від Dj Os

Хмельницька і Львівська області та місто Київ стали лідерами рейтингу регіонів, жителі яких часто вживають алкоголь. Такі дані за підсумками дослідження наводить «Індекс здоров’я. Україна», передає УНН. Так, згідно з результатами, в Хмельницькій області 25% жителів вживають алкоголь щотижня. У Києві та Львівській області — 22% вживають алкогольні напої щотижня. Соціологи зазначають, що більше третини (35%) дорослого населення України стверджує, що взагалі не споживає алкоголь, інша третина (32%) робить це не частіше, ніж раз на місяць, ще третина (33%) споживає його щомісяця (при цьому 13% — щотижня, а 2% — практично кожен день). Серед алкогольних напоїв українці віддають перевагу пиву — щомісяця його вживає майже чверть населення (23%, а 9% — щотижня). Наступною за популярністю респонденти визначили горілку та інші міцні напої — 16% опитаних споживають їх щомісяця, а 5% щотижня. Вино щомісяця вживає близько 10% опитаних, а 2% — п’ють вино кожен тиждень.

Довідка:

Дослідження «Індекс здоров’я. Україна» започатковане міжнародним фондом «Відродження», Київським міжнародним інститутом соціології та Школою охорони здоров’я Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 бер. 2017 18:49 #111707 від Іван
Кто нє куріт и нє пйот, тот здоровєнькім помрьот:P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 бер. 2017 21:59 #111712 від myron
Звісно я навіть тему создавав про рекламу пива на наших генделиках! Яку благополучно похерили! А люба гуртовня чим займається? Там навіть плани продажу є на всі види товару! А як це називається не споювання нації? Реклама алкогольних напоїв заборонена но по зомбоящику будь-ласка! Якби в людей була робота з достойною зарплатою цього б не було! Торгівля процвітає промисловість 0! Гірка правда!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 бер. 2017 22:39 #111717 від Dj Os
Всі ходять в одні і тіж магазини, дивляться телевізор, але чомусь не всі бухають щодня до синьки. Навіть наявність роботи не впливає на цей факт. У когось є пояснення такого феномену?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2017 09:30 #111722 від myron
Воно то так але не зовсім! Бухарики по генделях всі інші по нормальних магазинах! Питання стоїть ще й в іншому! Навіть по собі замічав! Одного вечора попили з кумом пива на наступний день ввечері знову хочеться пива причому в один і тойсамий час! Але я на цю штуку не ведусь можно і перетерпіти! Якщо кожен день споживати можна і на хронікса перетворитись! А виною тому є реклама по зомбоящику, реклама зовнішня, відсутність роботи! От безделия страдают люди! І ще одне виробники туди теж щось гепають коли це викликає залежність! Маю знайомого який без пляшки пива ввечері неможе! Це вже пивний алкоголізм! І алкашем не назвеш але без пива не може!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 бер. 2017 22:51 #111730 від Dj Os
Якби був якийсь чудодійний інгридієнт, що викликав у пивоманів залежність, то його би вже сипали у все пиво, яке є :-) Так що давайте без цих теорій заговору.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 бер. 2017 11:44 #111735 від myron
Повірте не я один це помітив після цього пива не вживаю взагалі і не тяне і не лише я а і мої друзі! Здоровя від того не поменшало!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 бер. 2017 15:08 #111743 від Dj Os
От я вживаю пиво і жодних з перелічених ефектів не спостерігав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 бер. 2017 16:04 #111744 від Dentist
Щось мені в цифру 35%, які не вживають алкоголь не дуже віриться. Може сюди ще діти увійшли? Бо взяти доросле населення, то там менше 10%, які взагалі не вживають алкоголю

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 бер. 2017 18:49 #111749 від Алоїз
Дивись не перестарайся, бо від регулярного вживання пива виникає ефект "кавуна" - живіт росте, а кінчик усихає...)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.087 секунд
0
репостів
0
репостів