Без 8 березня та 9 травня: представлено проект календаря нових вихідних

Більше
07 лют. 2017 14:37 - 07 лют. 2017 14:39 #111234 від IhorMykolaiovych
А то я неуважний, статистика за рік... за весь час там цифри інші.
Прийнято було 40 петицій, зря гнав на пишномордих обранців )
Останнє редагування: 07 лют. 2017 14:39 ким IhorMykolaiovych.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2017 18:22 - 07 лют. 2017 18:23 #111235 від San-Sanich-odnoklassniki

О В Островський пише: Це не означає, що вікіпедія - істина в останній інстанції.
Я просив показати матеріал в авторитетному на вашу думку джерелі, де було би спростовано наведену у вікіпедії інформацію. Чекаю...

А навіщо мені щось спростовувати, якщо нічого з наведеного не спростовує мене? Так що можеш чекати ще довго))))
А взагалі-то я просто спитав про визначення штучності вихідних. Але ж з цього питання просто необхідно було зробити проблему (до речі, так і не давши відповіді)))))
Останнє редагування: 07 лют. 2017 18:23 ким San-Sanich-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лют. 2017 19:25 #111236 від Dj Os
Навіть з'їхати з теми гарно не вмієш :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2017 19:58 #111238 від San-Sanich-odnoklassniki

О В Островський пише: Навіть з'їхати з теми гарно не вмієш :-)

Татишо?))))
По хронології:
S дає посилання, в якому сказано

Законопроект "Про державні свята в Україні", розроблений Інститутом Нацпам'яті, позбавляє статусу державного свята День солідарності трудящих (відмічається на державному рівні в таких країнах як Франція, Іспанія, Італія, Бельгія тощо)

Ти починаєш весело кокококати і розказувати про штучність вихидних.
Я питаю

А як визначається штучність вихідних? Якщо на протязі буквально сторіччя ці свята відзначаються не тільки у нас, але й в європейских країнах?

Питання виявилось риторичним, бо замість відповіді ти почав включати іудея та щось питати у відповідь)))
Я так бачу, ти не зумів вловити зв'язок між посиланням S та моїм запитанням, бо почав плюсувати Денту та розкривати на пару з ним всю правду. Але чомусь про Восьме березня... Ну, напевне що кому болить, той про то і говорить))))
І в кінці ще щось говориш про перехід теми.... Людино, та нам до твого вміння уникати незручних відповідей ще рости та рости)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 лют. 2017 21:00 #111240 від Dj Os

Татишо?))))
По хронології:
S дає посилання, в якому сказано

Якщо як ти кажеш, "по хронології", то перечитай уважно тему пост за постом. Ти сам перевів тему на 8 березня, на що тобі і апелювали. Але коли твої аргументи закінчились ти раптом перескакуєш вже на 1 травня. Проте все одно не дотискаєш, знову починаються спекуляції на поняттях свято та вихідний. Так давай щоб без оцих маніпуляцій, скажи в яких країнах 1 та 2 травня - вихідний, не просто свято. Будь ласка, з пруфами дещо авторитетнішими, ніж перелік в петиціях, в яких можна що хоч написати.
І взагалі коли вже когось звинувачуєте в піарі, то будь те ласкаві пояснити в чому той піар полягає. У нас Вятрович в депутати йде чи президенти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2017 08:53 #111250 від San-Sanich-odnoklassniki

О В Островський пише:

Татишо?))))
По хронології:
S дає посилання, в якому сказано

Якщо як ти кажеш, "по хронології", то перечитай уважно тему пост за постом. Ти сам перевів тему на 8 березня, на що тобі і апелювали. Але коли твої аргументи закінчились ти раптом перескакуєш вже на 1 травня.

А ткни мене носом, будь-ласка, де це я хоч слово сказав про Восьме березня (не відповів Денту, а "перевів тему", як ти кажеш).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2017 22:42 #111266 від San-Sanich-odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 лют. 2017 18:08 #111284 від Dj Os
Ну і що дочекався? Ти знову проігнорував моє питання.
А щодо твого питання то ось.

Навіть Дантист нам показав (з посиланням на дуууууже серйозний ресурс) що статус міжнародного дня був наданий Восьмому березня не "імперіаліствми", а ООН)))

А надалі доки я не почую відповідь на моє запитання, змагатись з тобою у придирках не збираюсь. Дуже зручно коли немає що відповісти по головному питанню, починаєш придиратись до дрібниць.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лют. 2017 20:16 #111295 від San-Sanich-odnoklassniki

О В Островський пише: А надалі доки я не почую відповідь на моє запитання, змагатись з тобою у придирках не збираюсь. Дуже зручно коли немає що відповісти по головному питанню, починаєш придиратись до дрібниць.

Та ні, шановний, це Я не дочекався відповіді на СВОЄ питання, яке задав в самому першому дописі. А ТИ ще раз довів що про Восьме березня почав говорити не я, а Дантист. Хто читав тему це бачили, а ви собі можете радіти одне з одним і плюсувати хоч до пришестя))) Або з'їхати, гордо промовивши "не збираюсь щось казати такому поганому як ти"))) Удачі)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 лют. 2017 23:09 #111298 від Dj Os
Не набридло по колу ходити? Куди хочеш тягнеш розмову, тільки не по темі. Важко ж по суті сказати, які вихідні скасовують невиправданно, бо це ж доведеться фактчекінгом зайнятись, а не воду в ступі місити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.231 секунд
0
репостів
0
репостів