ПриватБанк заявив про чергову інформаційну атаку

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 груд. 2016 20:50 #109949 від Dj Os

Перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський заявляє про сплановану інформаційну атаку на банк у вигляді поширення чуток про націоналізацію фінустанови. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Ця ситуація зрежисована, так само як і всі попередні. Сама по собі націоналізація не має для вкладників і клієнтів ніяких наслідків, так як просто призводить до зміни власників", - заявив Гороховський.
"Якби держава хотіла нас націоналізувати, то вона б діяла "без шуму і пилу", але тут все по-іншому: використовуючи нерозуміння громадянами суті націоналізації, розганяють паніку для того щоб, за задумом організаторів, це призвело до неплатежів і зупинки банку", - зазначив заступник голови правління банку.
За його словами, "мова йде не про націоналізацію, а про сплановану атаку на банк".

"Але я вже писав раніше, що у нас в портфелі більше 80% строкових депозитів і прибігти паніці за грошима раніше терміну не виходить. Так що ми досить спокійно сприймаємо ці хвилювання", - підсумував Гороховський.
При цьому керівник IT-департаменту "Приватбанку" Дмитро Дубілет заявив, що можлива приватизація банку стане проблемою для власників, але не для клієнтів.

"По суті, якби це сталося, це була б проблема тільки для власників, але ніяк не для клієнтів. Більш того, клієнти від цього тільки б виграли, тому що вони отримали б додатковий захист своїх заощаджень від держави", - написав він на своїй сторінці в Facebook.

"Але суті, на жаль, багато хто не розуміє. Для всіх "націоналізація" - це якась страшилка", - додав Дубілет.
Чутки про ймовірну націоналізацію Приватбанку ходять по ринку вже давно, але останнім часом вони активізувалися. При цьому в банку кожен раз називали такі розмови фейком.

Раніше голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що до кінця року буде рішення щодо "Приватбанку".
ПриватБанк заснований в 1992 році. Станом на 31 березня 2016 року його найбільшими акціонерами є Геннадій Боголюбов (пряма участь - 33,2525%, опосередкована - 8,3244%) і Коломойський (пряма участь - 41,6572%, опосередкована - 8,3244%).

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2016 року за розміром загальних активів (268,85 млрд гривень) банк був найбільшим серед 108 банків, що діяли в країні банків.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.143 секунд
0
репостів
0
репостів