Встали і пішли: студентів в Миколаєві обурила пропаганда Росії

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 лист. 2016 21:22 #109708 від Dj Os

У Миколаєві керівництво національного університету ім. Сухомлинського дозволило в навчальний час показувати студентам документальні фільми про "українських карателів" в Донбасі. На заході були присутні колишні регіонали (нині - депутати Опозиційного блоку) та представники руху Український вибір (лідер - кум Володимира Путіна Віктор Медведчук). Організатори пояснили, що хотіли показати студентам "іншу точку зору" про події в Донбасі. Студенти відмовилися дивитися пропаганду, встали і пішли з аудиторії, а ті, хто залишилися, висловили своє обурення організаторам показу. Про це повідомляє місцевий миколаївський сайт Times.mk.ua.

Згідно з порядком денним, організатори проекту з питання "презумпції правоти поліцейського" повинні були розповісти про проблему даного законопроекту і показати відповідний фільм на дану тематику. Однак замість фільму, який стосується озвученої тематики, студентам показали провокаційний фільм, який викликав серед студентів невдоволення. Фільм названий "Ті, хто прийшли до влади".

Як пишуть місцеві ЗМІ, організатором виступила Олена Кабашна. Також на показі були присутні депутати Опозиційно блоку з міської ради Артем Грозов і Павло Зоткін, а також Максим Невінчаний, депутат Миколаївської обласної ради та голова миколаївського відділення громадської організації кума Володимира Путіна Віктора Медведчука Український вибір.Після чергового кадру терпіння у студентів лопнуло, і вони почали масово покидати зал. Кабашна спробувала їх зупинити. У відповідь студенти заявили, що в фільмі - пропаганда з точки зору Росії і терористів.

Після показу Кабашна повідомила, що хтось зі студентів поскаржився на неї в місцеве СБУ, але там нібито нічого незаконного в діях організаторів кіносеансу не побачили.
Ці користувачі подякували: Dentist, SPOSTERIGA4KA

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SPOSTERIGA4KA
  • SPOSTERIGA4KA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 лист. 2016 22:16 #109709 від SPOSTERIGA4KA
А щоб такого нашим городянам показати, щоб вони вже відірвали свої дупи від диванів та трохи брали участь у житті міста. А то таке враження що всім пофіг, у них під носом пиздять, гидять, а вони думають що так і має бути.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.121 секунд