Парасюк побився з Вілкулом у прямому ефірі на каналі «112 Україна»

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 вер. 2016 09:08 - 27 вер. 2016 09:11 #108834 від Anykey
Насправді, цей інцидент був тонко зрежисований. Вілкул вивів Парасюка з себе згадкою про гроші Корбана, і добив імбіцилом. Той поліз в драку, але отримавши відсіч не знайшов нічого кращого, як поцарапати джипа Вілкула. І все це - прямому ефірі 112. Хто ж отримав з цього всього зиск ? Вілкул отримав політичні дивіденти від своїх прибічників як "борець з імбіцилами", Парасюк від своїх як "борець з ригоаналами", а канал 112 збільшив свою аудиторію за рахунок тих і інших. І всі вони, разом взяті, відволікли аудиторію від насправді важливих проблем в Україні. А ви тут і далі водіться за чуби, виясняючи, хто з них більший мачо...
Останнє редагування: 27 вер. 2016 09:11 ким Anykey.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 вер. 2016 14:22 #108840 від Dj Os
Скільки Вілкул не повторяв про гроші Корбана, вони мало кого цікавили. Коли він зрозумів що цього замало, він почав провокувати Парасюка образами рівня 3 класу, очевидно у нього була така задача щоб зробити картинку для телебачення, мол он патріоти які дурнуваті. А Вовчик у нас парніша гарячий, йому багато не треба.
За чуби тут ніхто не водиться, в мене немає ілюзій на рахунок, що одного, що іншого. Суть в тому, що по хорошому Вілкул давно має сидіти на лаві підсудних, а не їздити на дорогих машинах ще і у супроводі державної охорони. У нього є якийсь договорняк з владою і він дуже нахабно демонструє свою безкарність.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 вер. 2016 14:49 #108843 від Anykey
Якщо з Вілкулом все зрозуміло, то з Вовчиком якраз ні. Занадто мутна він особистість і занадто багато білих плям в його біографії, щоб так однозначно записувати його в патріоти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 вер. 2016 15:07 #108844 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 вер. 2016 15:34 #108846 від Anykey
Наприклад, просвіти мене про стосунки Парасюка і Коломойського, про "стотисяч" Корбана, про участь Парасюка в АТО, його полон і чудесне звільнення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 вер. 2016 16:45 #108850 від Dj Os
Що тут просвіщати? Парасюк кормився у Коломойського як і багато представників добробатів.
На рахунок полону, то на інсценування не схоже.
Чому взагалі стільки уваги до Парасюка? Я розумію, що у тебе пунктик на його рахунок як і активістів Майдану взагалі. Але не потрібно чесати всіх під одну гребінку, треба вміти відрізняти ряжаних патріотів, пристосуванців і справді щирих людей. Ти розумієш, що саме цього і добиваються колишні регіониши?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 вер. 2016 18:19 #108855 від Anykey
Як я вже казав, на рахунок регіоналів я ніяких ілюзій не маю. Питання в тому,чого добиваються ряжені патріоти і пристосуванці типу Парасюка.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 вер. 2016 18:31 #108857 від Dj Os
Впринципі того самого, що і щирі патріоти, єдине, що паралельно не гребують брати гроші в колишніх регіонишів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 вер. 2016 21:29 #108866 від Anykey
Основна проблема в патріотизмі за гроші - що ніколи не знаєш, що являється ціллю, а що засобом для досягнення цілі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 вер. 2016 21:51 #108867 від Dj Os
Проблема не в цьому, проблема в тому, що люди судять не по справах, а по їх особистому відношенню до персони. Поки спонсорство Коломойським Парасюка нікому не завдає шкоди, мені якось пофігу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.115 секунд
0
репостів
0
репостів