Депутати планують ввести податкову знижку на купівлю сонячних панелей та вітрогенераторів

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2016 19:37 #108659 від Dj Os

Парламентарі мають намір ввести податкову знижку у розмірі 15% на купівлю обладнання для виробництва альтернативних видів енергії. Відповідну норму додали до проекту закону №4033а про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання ринку електромобілів в Україні та використання альтернативних джерел енергiї.

Як правило, встановлюють сонячні панелі для виробництва електроенергії, теплові насоси, вітрогенератори. Як пояснюють автори законопроекту, вони здатні забезпечити електричною та тепловою енергією приватні домогосподарства.

У липні 2015 року було прийнято закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення конкурентних умов виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії». Це дозволило побутовому споживачу встановлювати у своєму приватному домогосподарстві генеруючі установки, призначені для виробництва електроенергії з енергії сонця та/або вітру.

В умовах економічної кризи та нестабільного валютного курсу вартість такого обладнання складає в середньому $9-25 тис. Відповідно, це не дає змоги українцям, зацікавленим у використанні альтернативних джерел енергії, встановлювати таке устаткування. Тому введення таких податкових пільг, на думку авторів закону №4033а, має стимулювати купівлю сонячних панелей, вітрогенераторів тощо
Раніше в цьому проекті закону пропонували ввести 16%-ву податкову знижку на купівлю електрокарів. Зараз же розмір цієї запропонованої ставки знизили до 15%.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2016 22:54 #108665 від Старик Хотабыч
А хоть 90 відсоткову, все одно для простих українців це залишиться не по кишені.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2016 23:24 #108668 від Dj Os
Не по кишені? Скільки коштує сонячна панель?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 вер. 2016 16:23 #108679 від Старик Хотабыч
Діло я б сказав не стільки в панелі- там раз купив і забув на років 10, а от акумулятори треба буде міняти куда частіше і ціна там трохи кусається.Звісно якщо продавати електроенергію в мережу по зеленому тарифу то вигода якась буде, хоч і окуплюватись це обладнання буде дуже довго, і не факт, що зелений тариф буде діяти постійно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2016 19:17 #108681 від Dj Os
При правильній експлуатації я думаю і акуми мають 10 років протриматись, хоч і втратять трішки ємності.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 вер. 2016 19:31 #108684 від Anykey
Як правило, там використовують звичайні кислотні акумулятори. Срок служби - 5 років в ідеальних умовах, реально - 2-3 роки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 вер. 2016 20:15 #108685 від Dj Os
Ну дехто навіть зараз окупаєтсья за 5 років, так що із знижкою думаю буде більше бажаючих.
shepetivka.com.ua/statti/biznes/2213-iho...erhiiu-derzhavi.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 вер. 2016 21:19 #108687 від Старик Хотабыч

О В Островський пише: При правильній експлуатації я думаю і акуми мають 10 років протриматись, хоч і втратять трішки ємності.

Про 10 років заявляє виробник, десь бачив 200 ампер-годин більше 10-ти тисяч гривень гелевий, ціни кусаються

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів