На Хмельниччині оголосили «синій рівень» терористичної загрози

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 серп. 2016 15:15 #108201 від Dj Os
Сьогодні вночі Служба безпеки України встановила рівні терзагроз для кожної з областей.


Це все пов’язано із загостренням ситуації на на адміністративному кордоні з АР Крим та у районі проведення антитерористичної операції. Про це йдеться в повідомленні СБУ, яке з’явилося вночі 12 серпня.

У Хмельницькій області встановлено «синій» рівень загрози. Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 92, за таких обставин суб’єкти боротьби з тероризмом у межах своїх повноважень: перевіряють інформацію про можливість вчинення терористичного акту; надають Антитерористичному центру інформацію про об’єкти можливих терористичних посягань; надають Антитерористичному центру інформацію про підготовку до вчинення терористичного акту; виявляють окремих осіб, групи та організації, дії яких спрямовані на підготовку та вчинення терористичного акту, припиняють їх протиправні діяння; здійснюють запобіжні, режимні, організаційні та роз’яснювальні заходи.

Також при «синьому» (потенційна загроза) рівні загрози мають бути посилені охоронні заходи у місцях масового перебування людей та на об’єктах можливих терористичних посягань.

Найвищий рівень загрози – «червоний», встановлений в Донецькій та Луганській областях, а також в Криму.
Всього є чотири рівні загроз. «Сірий (можлива загроза)» - за наявності факторів (умов), що сприяють вчиненню терористичного акту. «Синій (потенційна загроза)» - за наявності інформації, що потребує підтвердження, про підготовку до вчинення терористичного акту. «Жовтий (імовірна загроза)» - за наявності достовірної (підтвердженої) інформації про підготовку до вчинення терористичного акту. «Червоний (реальна загроза)» - у разі вчинення терористичного акту.
ye.ua

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд