Росія будує в Білорусі АЕС: тристатонний ядерний рекатор "упав", спостерігачів не пускають (ВІДЕО)

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2016 15:19 #107849 від Dj Os

На Білоруській АЕС, яку будує "Росатом" лишень за десяток кілометрів від кордону з Литвою і за 50 кілометрів від Вільнюса, стався серйозний інцидент. У Мінську відмовляються від докладних коментарів.

Йдеться про інформацію, згідно з якою 330-тонний корпус ядерного реактора упав з висоти двох-чотирьох метрів.

Міністерство енергетики Білорусі визнає, що цього місяця під час переміщення корпусу реактора сталася "позаштатна ситуація", - передає Цензор

МЗС Литви вручило білоруському послу ноту протесту. Влада Литви вимагає ретельного розслідування інциденту, з результатами якого повинні ознайомитися сусідні держави, а також Міжнародне агентство з атомної енергетики (МАГАТЕ).

"Білорусь уникає відповідей на питання про безпеку, не бажає пустити спостерігачів, і це постійно викликає у нас занепокоєння. Аварійні ситуації, які повторюються одна за іншою, показують, що наші побоювання були обґрунтовані", - заявила президент Литви Даля Грібаускайте.

Білоруська АЕС будується так близько від Вільнюса, що в сонячний безхмарний день її вже видно в бінокль з Вільнюської телевежі. Офіційний Мінськ і російська корпорація "Росатом" спростовують серйозність аварії. Інцидент дійсно був, але корпус реактора не пошкоджений і готовий до установки, заявили в "Росатомі".
На хвилі чуток одна з литовських партій зібрала підписи для внесення в парламент закону, який забороняє транзит і закупівлю електроенергії з Білоруської АЕС.

"Люди дуже охоче підписувалися. Було дуже мало людей, які погрожуючи пальцем говорили, що" Батька вас ще навчить ". Всі люди налякані цим Островецьким монстром", - пояснює координатор збору підписів проти БілАЕС Жигімантас Павіленіс.

Основним споживачем білоруської електроенергії, як передбачається, буде Швеція. У Швеції закриваються місцеві атомні електростанції і прогнозується дефіцит електроенергії. Якщо заблокувати саму можливість продажу електроенергії на Захід і в країни Скандинавії, то економічна основа АЕС розвалиться і будівництво просто заморозять, впевнені литовські політики.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2016 18:33 - 29 лип. 2016 18:34 #107857 від IhorMykolaiovych

Островський О.В. пише: Інцидент дійсно був, але корпус реактора не пошкоджений і готовий до установки, заявили в

Так зараз можете закидати чим завгодно, але ще зі школи пам'ятаю формулу mgh (маса на прискорення і на висоту) і все це в джоулях, і все це енергія ... що ж там далі було (фізики виправлять мене, можливо я вже щось і путаю). Тоді 330 тонний реактор падаючи з 2х метрів із прискоренням 9.8 мс2 створить майже 6.5 МДж і це дуже велика енергія, і реактор не пошкодився ?

Білорусь уникає відповідей на питання про безпеку, не бажає пустити спостерігачів, і це постійно викликає у нас занепокоєння

Як би все було прозоро і чисто вже б пустили, а так є що приховувати.

Основним споживачем білоруської електроенергії, як передбачається, буде Швеція.

Це виходить що "поднімающаяся с колен расеюшка" хоче забезпечити "загнівающий запад і гейропу" енергією. Щось слова сусідів суперечать їхнім діям ;)
Останнє редагування: 29 лип. 2016 18:34 ким IhorMykolaiovych.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2016 22:47 #107865 від pan_volodymyr
Реактор впав, але що там буде?
Він же ж "пустий".
По уму, то треба новий ставити, а цей на голки розпиляти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репости
0
репости