У Хмельницькому прес-секретар прокуратури навмисне травмувала журналістку каналу «2+2»

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 трав. 2016 22:24 #106643 від Dj Os

Сьогодні, 12 травня, в обласній прокуратурі Хмельницького журналістці програми «Люстратор 7.62» каналу «2+2» Аліні Кац було нанесено тілесні ушкодження. Знімальна група звернулась до правоохоронців, відкрито кримінальне провадження.

Про це повідомляє прес-служба «2+2».

Знімальна група програми прибула до будівлі Хмельницької обласної прокуратури, аби отримати коментар прокурора міста щодо результатів службової перевірки щодо розслідування справи засудженого Івана Нечипорука, фальсифікації доказів у його справі, а також фактів катування утриманого, які визнав суд.

Незважаючи на офіційний запит, що був попередньо направлений до відділу Управління зав’язків з громадськістю та ЗМІ прокуратури, прес-секретар прокурора не впустила знімальну групу до будівлі, більше того - навмисно нанесла тілесні пошкодження журналістці Аліні Кац, защемивши її руку дверима.

Журналістка звернулась до правоохоронних органів. Працівники медичної установи зафіксували нанесенні ушкодження.

Наразі відкрито кримінальне провадження за статтею 125 ККУ (нанесення тілесних ушкоджень).

Журналісти програми вимагають від правоохоронців перекваліфікувати справу за ст. 171 та 345-2 ККУ (перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та погроза або насильство щодо журналіста з боку працівника правоохоронного органу, іншої службової особи).

Нагадаємо, редакція проекту журналістських розслідувань «Люстратор 7.62» телеканалу «2+2» взяла шефство над дівчиною-підлітком, яку нещодавно звільнили з колонії. Рішення про це було прийнято після зйомок спецпроекту програми «Люстратор» про неповнолітніх в’язнів, в якому розповідається, за які злочини найчастіше потрапляють за грати діти, в яких умовах відбувають свій строк та як змушені пристосовуватись до дорослого життя після звільнення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.155 секунд
0
репости
0
репости