У Брюселі, де недавно впіймали організатора паризьких терактів - вибухи в аеропорті та метро

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2016 12:56 #105908 від Dj Os

Після вибухів в аеропорті пролунав інший - у метро в центрі бельгійської столиці. Повідомляють про загиблих і поранених, кількість поки що невідома.

Західні журналісти повідомляють про щонайменше 11 загиблих і 20 поранених.

Перші повідомлення та свідчення, що надходять від очевидців вибуху в аеропорту Брюсселя, свідчать про значні руйнування в терміналі.

Зокрема, фото зсередини терміналу розмістив твіттер видання Conflict News. Зруйнована зала відльоту аеропорту, в районі стійок реєстрації. Судячи з усього, саме там відбувся перший вибух.До мережі потрапили також фото постраждалих, які опинилися в районі вибуху, та лишилися живими."Біля станції метро Maelbeek в Брюсселі близько 9:15 пролунав потужний вибух. Зі станції виходять поранені люди", – йфденться у повідомленні видання.

Відомо також, що в йьому районі знаходяться установи ЄС.

Організатор паризьких терактів
Вибухи сталися через чотири дні після захоплення в Брюсселі Салаха Абдеслама, головного підозрюваного в атаках в Парижі в листопаді минулого року.

Після його арешту міністр закордонних справ Бельгії припустив, що після відкриття схованки зброї, що спільники Салаха Абдеслама можуть у майбутньому здійснити напади.
За матеріалами ВВС та УП
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд