Антимонопольний комітет оштрафував молочників Хмельниччини за цінову змову

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 бер. 2016 20:20 #105867 від Dj Os

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало чотири підприємства за антиконкурентні узгоджені дії на ринку заготівлі молока для промислової переробки. На 36,828 тисячі гривень загалом оштрафували ПП КФ «Прометей» в особі філії «Славутський маслоробний комбінат», ТОВ «Рихальський завод сухого молока», ТОВ «Бімол», ПП «Бісквіто-Мілк».

Відділення встановило, що ці підприємства, заготовляючи молоко у Славутському районі, у травні-червні 2015 року одночасно знизили закупівельні ціни на молоко до 2,50 грн. за 1 кг молока базової жирності. Антимонопольний комітет не побачив об’єктивних причин оля цього.

«Будь-які зміни на ринках готової молочної продукції не можуть обґрунтувати одночасне встановлення суб’єктами господарювання закупівельних цін на молочну сировину на однаковому рівні, - прокоментував ситуацію голова Відділення Віталій Олуйко. – Молокопереробні підприємства не вживали достатніх заходів щодо мінімізації та оптимізації витрат, а використовували механізм антиконкурентних дій, оскільки завдяки погодженій поведінці могли визначати умови обороту товару на ринку молока незбираного для промислової переробки, що закуповували у населення на території Славутського району. Схожі дії суб’єктів господарювання були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції”

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.073 секунд
0
репостів
0
репостів