В Україні проходять акції на підтримку Наді Савченко

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 бер. 2016 14:00 #105741 від Dj Os

У центрі Києва на Майдані Незалежності та у Харкові проходять акції на підтримку української льотчиці, незаконно ув'язненої в Росії Надії Савченко.

Заходи розпочалися о 12:00, учасники акцій з плакатами на підтримку української політув'язненої вимагають негайного звільнення Надії.

У Києві участь у заході беруть понад тисячу учасників, людей більшає. Також на Майдані присутня сестра Савченко - Віра, та політики - лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко та РПЛ - Олег Ляшко, присутні народні депутати та представники МВС.

Громадський порядок під час акції забезпечують патрульні поліцейські.

У Харкові біля пам'ятника Шевченку також відбувається акція на підтримку Савченко: участь у ній беруть кількасот активістів.

Згодом вулицею Пушкінською учасники акції рушили ходою на підтримку Савченко, рух вулицею перекрито.

Як відомо, 9 березня на підтримку Савченко планується провести глобальну акцію #FreeSavchenko!.
У Празі напередодні активісти також розпочали 5-денні акції на підтримку Савченко, які проходять біля президентського палацу.

Надія Савченко оголосила сухе голодування 3 березня, після того, як суд не дав їй виступити з останнім словом і переніс засідання на 9 березня.

При цьому Савченко заборонила годувати себе силоміць, однак, як пояснювали адвокати, за російським законодавством їй не можуть дозволити померти.

Адвокат Савченко Микола Полозов закликав омбудсмена РФ Еллу Памфілову негайно розпочати моніторинг стану здоров'я Надії Савченко.

За словами Полозова, якщо 9 березня незаконно ув'язнену у РФ українську льотчицю не доставлять до суду, ніхто не буде знати, жива вона чи ні, і де перебуває, оскільки її можуть етапувати до якоїсь клініки для штучного виведення з голодування.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репости
0
репости