Чи можна миритися дальше з нашою судовою системою?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 лют. 2016 20:48 #105323 від Dj Os

Михайло Ворончук JW пише: От-от - не подобається на суддя\мер\президент - вриваємось кудись там і починаємо щось там з криком чогось вимагати, хоча у тих же США, людей які вриваються у залу суду, чи хоч підходять до судді ближче ніж на 5 метрів уже покришили б у мєлкий вінігрєт разом з їхніми вимогами. Даєш первісно-общинний строй!

Класичний синдром холопа, який не вміє відрізнити законні вимоги від анархії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лют. 2016 20:50 #105324 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Островський О.В. пише: Класичний синдром холопа, який не вміє відрізнити законні вимоги від анархії.

Вже навіть є такий синдром. :lol: Як у вас все просто - всі хто не "скаче" - слабий на голову, у нього уже і "синдром" виявляється. Красота! :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ahent
  • ahent аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2016 11:59 #105351 від ahent
Я, дивлюся, що цей Михайло Ворончук, як дворова "Шавка", сидить біля свого обійстя і кожного зачепить, гавкне, за литку може вкусити... А сам ні "бе", ні "ме", "ні кукуріку"! Яка нормальна людина може тобі сказати "дякую" за твій пост? Пустоцвіт, - як в народі кажуть...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
13 лют. 2016 23:31 #105361 від

Корчагін пише: Я, дивлюся, що цей Михайло Ворончук, як дворова "Шавка", сидить біля свого обійстя і кожного зачепить, гавкне, за литку може вкусити... А сам ні "бе", ні "ме", "ні кукуріку"! Яка нормальна людина може тобі сказати "дякую" за твій пост? Пустоцвіт, - як в народі кажуть...

Командир, глянь - а шапка-то говорити вміє! (с)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2016 01:30 #105364 від Dj Os
Командир, глянь - він думає, що слова аноніма комусь не пофігу! (с)
Містер Н, сиди в бані спокійно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2016 10:04 - 14 лют. 2016 10:22 #105367 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

Корчагін пише: Я, дивлюся, що цей Михайло Ворончук, як дворова "Шавка", сидить біля свого обійстя і кожного зачепить

А, ну... Без питань - давай адреску свого обійстя, поспілкуємось, вияснимо хто тут шавка. Чи упісяєшся, як Островський? :lol:
ЗІ. Чому слово "шавка" з великої літери? :huh:

ЗІЗІ. Тьфу ти. Корчагін це ж віртуал пана Петра? А тоді вибачаюсь, то людина достойна поваги і шани.

слова аноніма комусь не пофіг

Ти, Сашковський, добалакаєшся, що угробиш цей сайт з кінцями. Радуйся що хоч хтось шось пише.
Останнє редагування: 14 лют. 2016 10:22 ким Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2016 17:08 #105375 від Dj Os

Чи упісяєшся, як Островський? :lol:

Це пише той, хто засцяв підійти до мене на вулиці та не прийшов на жодну чатовку, хоч його я персонально на форумі запрошував. Мішаня, не треба видавати бажане за дійсне.
Некремлебота он забанили і нічого, живе собі форум як і жив, гадаєш твоя відсутність вплине на форум якось по іншому?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2016 17:40 - 14 лют. 2016 17:59 #105376 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

гадаєш твоя відсутність

а я тут при чому? Тебе "анонімуси" чогось турбують. А вони могли б стати потенційними користувачами. І якщо 1 пост в 3 дні (і той від Петра) це "форум живе" - ну, вибачаюсь, у нас дуже різні уявлення про інтернет, напевно.
Про яку ти вулицю балакаєш? Коли збіговисько робили під бєлим домом? Я уже це пояснив 20 раз - як я тебе там мав знайти?
На чатовку я не прийшов, і не прийду на жодну, тому що компанія для мене не підхожа, вже звиняйте.
Ти ж никаєшся по всій Шепетівці не від одного мене, Саня. Всі добре знають шо ти зашуганий :lol: Прийдеш до мене завтра після обіду в майстрню? Я тобі за автобус поверну - тіки приїзжай :lol: Не уявляю поки що про шо ж буду з тобою говорити, але все одно - хоч в оченята гляну.
От про "життя форуму"



Ти да я, да ми с тобой - і тут така картина за останні місяці ледь не щодня така. :( Довів ти сайт, Ося, до ручки.
Долучення:
Останнє редагування: 14 лют. 2016 17:59 ким Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2016 18:02 #105377 від Dj Os

а я тут при чому? Тебе "анонімуси" чогось турбують. А вони могли б стати потенційними користувачами.

Якщо ти досі не вкурив, то ці анонімуси - забанені тут на форумі юзери.

Про яку ти вулицю балакаєш? Коли збіговисько робили під бєлим домом? Я уже це пояснив 20 раз - як я тебе там мав знайти?
На чатовку я не прийшов, і не прийду на жодну, тому що компанія для мене не підхожа, вже звиняйте.

Слухай, перед тим як оправдовуватись, спочатку глянь як ти це робив раніше, бо в тебюе одне пояснення суперечить іншому.

Ти ж никаєшся по всій Шепетівці не від одного мене, Саня. Всі добре знають шо ти зашуганий :lol: Прийдеш до мене завтра після обіду в майстрню? Я тобі за автобус поверну - тіки приїзжай :lol: Не уявляю поки що про шо ж буду з тобою говорити, але все одно - хоч в оченята гляну.

Як бачимо никаєшся ти у своїй канурі, я спокійно пересуваюсь містом, ходжу на чатовки і зустрічаюсь з потрібними мені людьми. Виділяти свій час, їхати до когось на персональний прийом щоб щось довести?
Якщо я торбі так сильно потрібен, то завтра у нас чатовка намічається, прийдеш і поспілкуєшся, а якщо сциш, то так і напиши і не розповідай казки про компанії, про склад яких ти навіть не знаєш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2016 18:08 #105378 від Dj Os

Ти да я, да ми с тобой - і тут така картина за останні місяці ледь не щодня така. :( Довів ти сайт, Ося, до ручки.

Така доля всіх міських форумів і тут нічого не вдієш, більшість перейшла у соц мережі.
Сайт давним давно перелаштувався і форум давно не головний трафік генератор. Відвідуваність сайту росте щотижня і з цим безглуздо сперечатись. За минулий тиждень сайт відвідало майже 10 000 чоловік, раніше коли форум був на піці своєї активності щотижнева аудиторія становила не більше 2000

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів