Стали відомі списки екзаменаторів хмельницьких поліцейських

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2016 17:42 #104741 від Dj Os
Гадаю після ознайомлення з цими списками у вас виникне те саме запитання, що і у мене - Хто ці всі люди?
Без жодних обговорень призначили собі зручних екзаменаторів і думаєте всіх гладенько ператестуєте? Не дочекаєтесь!

Попередження: Спойлер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2016 17:52 - 24 січ. 2016 18:03 #104743 від НЕкремлебот
Гм... Як би ото сказати.... Взагалі-то те що ми не знаємо цих людей це цілком нормально)))

І ще: призначили. Переатустують. І абсолютно всього дочекаються.. Але тут можна і покричати, навряд чи вони це прочитають.
Останнє редагування: 24 січ. 2016 18:03 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2016 18:22 - 24 січ. 2016 18:30 #104745 від Dj Os

Але тут можна і покричати, навряд чи вони це прочитають.

Тобі можна покричати, диванні війська лише на це і здатні. Будь ласка не залишай своїх коментарів про безпорадність, з тобою і так все давно ясно.
Останнє редагування: 24 січ. 2016 18:30 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2016 18:28 #104747 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише:

Але тут можна і покричати, навряд чи вони це прочитають.

Тобі можна покричати, диванні війська лише на це і здтані. Будь ласка не залишай своїх коментарів про безпорядність, з тобою і так все давно ясно.

Ну, кричиш-то про "не дочекаєтесь" якраз ти. Побачимо, чим це скінчиться і хто з нас буде правий.

ЗІ: А "безпорядність" - це що?
ЗІЗІ: Затикати комусь рота будеш коли це офиційно стане твоім власним сайтом. А поки що - буду залишати такі дописи, яки висловлюють мою власну думку, а не подобаються особисто тобі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2016 18:35 #104748 від Dj Os
Рота я буду затикати, бо я цю тему створив не для чергового твого плачу, а для координації з іншими активістами та підняттям проблеми на загал. А тебе я поки що прошу вдруге і востаннє, не залишай тут своїх безпорадних постів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2016 18:48 - 24 січ. 2016 18:52 #104749 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Рота я буду затикати, бо я цю тему створив не для чергового твого плачу, а для координації з іншими активістами та підняттям проблеми на загал. А тебе я поки що прошу вдруге і востаннє, не залишай тут своїх безпорадних постів

Вибач, але мій допис (це так називається пост по-українські) був абсолютно по темі. Ти сказав що у нас має виникнути питання що це за люди - я дав зрозуміти що це абсолютно нормально. Ти почав тут істерикувати на тему "не дочекаєтесь" - я абсолютно логічно засумнівався в єфективності такого методу, хоч сто активістів тут збирай.
І на підставі чого ти називаєш це безпорадністю (в прочитанні деяких індівідуумів "безпорядністю"... ну, "графін" та "графиня" теж дуже схожі слова) та неприховано погрожуєш баном? Настрій поганий та модерською шабелькою махнути нема на кого?

ЗІ: На всяк випадок зберігу-но я цей текст... А то частенько в нас почали людьскі дописи пропадати з блогів, та редагуватись дописи на форумі, на які вже була реакція (що до речі, дуже негарно та непрофесійно. Тра' мати мужність не боятися своїх помилок) дивись і сюди це діло добереться....
Останнє редагування: 24 січ. 2016 18:52 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2016 18:59 #104750 від Dj Os
Я попереджав.

Людьскі дописи пропадати з блогів, та редагуватись дописи на форумі, на які вже була реакція (що до речі, дуже негарно та непрофесійно.

Від тебе не очікував, що опустишся до брехні.
На цьому оффтоп завершено. Будь ласка пишіть по суті, інакше складете компанію Некремлеботу

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 січ. 2016 21:14 #104753 від

Островський О.В. пише: Рота я буду затикати, бо я цю тему створив не для чергового твого плачу, а для координації з іншими активістами та підняттям проблеми на загал. А тебе я поки що прошу вдруге і востаннє, не залишай тут своїх безпорадних постів

Саша, очень похвально,что Вы искренне верите в то,что являетесь борцом за справедливость.Но,к сожалению , со стороны (а как Вы знаете со стороны виднее) так вот со стороны это выглядит смешно, скорее потешно. Ну неужели Вы думаете,что у нас в городе, где все покупается и продается,найдутся настоящие активисты,которые будут лоббировать интересы именно граждан Шепетовки,а не своего кармана? Ведь еще во времена Революции Достоинства,когда все верили в самооборону нашу,именно ее "лидеры" за мзду,достаточно большую поставили на должность бывшего паспортиста,человека не порядочного,но имеющего деньги и умеющего делиться.Потом они поставили своего человека в МРЕО,но он не стал им платить, и на него стали тупо "наезжать".(Пьяный за рулем дескать ездил, хотя паспортист тоже этим грешил)))) Саша,расстрою ВАс нет у нас порядочных активистов,а если есть то не верят они в эти акции,крики,шумы.Ибо система не поменялась, а поменялись шестеренки системы. Так,что я тоже не верю в полицию по-новому.И Ваши амбициозные высказывания вызывают лишь горькую усмешку(((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 січ. 2016 22:42 - 24 січ. 2016 22:42 #104754 від Dj Os

Саша, очень похвально,что Вы искренне верите в то,что являетесь борцом за справедливость.Но,к сожалению , со стороны (а как Вы знаете со стороны виднее) так вот со стороны это выглядит смешно, скорее потешно.

От саме тому, що вам "потєшно", ми і маємо, що маємо. Більшість людей не хочуть самі нічого робити, так ще і апріорі всіх активістів вважають продажними зі своїми корисливими мотивами, починають запускати різні чутки і обрехувати людей ні за що. Я не знаю, чи це заздрість, чи це страх, чи тупість...але це гидко. Ми ж не дурні, не наївні діти, ми так само прекрасно усвідомлюємо, що не всі активісти - щирі та безгрішні. Але перед тим як когось звинувачувати треба підняти сраку, включитись в роботу, зібрати докази. Секта "зради" - ось головна зброя у нечистих на руку людей.

Ви не розумієте, що активістам не потрібні гроші чи слава , їм потрібна просто підтримка людей. Вони ризикують всім: здоров'ям, достатком, особистим життям. Все заради нашого майбутнього. Натомість що?

Кожен диванний аналітик поспішає висловити думку, чому нічого не вийде. Так через вас і не виходить! Не через хапуг-чиновників, не через аферистів-"бізнесменів", не через продажних ментів, не через старих уголовніків, не через постійні погрози....Все через вас! Легше ж покричати: "всі продажні!", "нічого не зміниш!", "наївні дурні" чим щось зробити

Який сенс намагатись змінити систему, якщо окрім активістів воно нікому не потрібно? Точніше потрібно всім, але ви чогось управляєтесь в умінні обісрати починання тих, хто наважився щось робити, а не в умінні боротьби із системою.

Так ось я вам повідомляю, що порядні активісти в місті є, я їх знаю особисто і готовий завжди підтримати. І вони будуть діяти, бо тут жити їх дітям. А от думка таких скептиків мене мало цікавить, скажу просто "Non quaero, quid sentias sum"
Останнє редагування: 24 січ. 2016 22:42 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 січ. 2016 18:58 - 25 січ. 2016 19:03 #104765 від Dj Os
Список працівників ГУНП в Хмельницькій області, які запрошені на атестування 26.01.2016
Долучення:
Останнє редагування: 25 січ. 2016 19:03 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів