Опубліковане унікальне аматорське відео з кадрами боїв ЗСУ проти російських агресорів під Дебальцевим

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 жовт. 2015 07:11 #102835 від Dj Os
На оприлюднених кадрах – бої з російськими військами, в тому числі знищена техніка РФ, і відхід українських бійців.

За даними експертів групи "Інформаційний спротив" відео змонтував доброволець 25-го батальйону ЗСУ "Київська Русь" Роман із позивним "Кіно". На ньому зафіксовані бої воїнів 25-го батальйону територіальної оборони Київської області (згодом – мотопіхотного) та 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ проти російських військ під Дебальцевим і Рідкодубом.

На записі показані бої з російськими військами, в тому числі знищена техніка РФ, побутові епізоди, поранені українські солдати та пошкоджена техніка. Наприкінці ролика – кадри виходу бійців з оточення під Дебальцевим.

(Обережно, відео містить ненормативну лексику).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2015 08:51 #102875 від 259051213422@odnoklassniki.com
То на якій там секунді видно легендарні російські війська? Хтось у когось стріляє. Скоріш за все, стріляють громадяни України про громадянах України. СБУ (саме вони у нас по закону з тероризмом борються) за весь час проведення АТО затримала там десь 50 громадян РФ. Хтось розуміє мізерність цієї цифри? Так ще й жоден з них не був військовослужбовцем на той час. Там є люди яким Москва платить і постачає зброю (про це я чув від того ж Юзвенка - я йому у цьому плані вірю), якісь чеченці, - але ви мене вибачте - у нас пів Верховної Ради, і майже все армійське начальство у Путіна з руки кормиться - і нічо. Ніхто АТО в Києві чогось не обявляє.
Тим більш, ми ж оце недавно продекларували (і підписали!) "гарантії РФ про ненапад" - то якщо вони уже напали, про які гарантії може йти мова? Це все одно що пакт Молотова-Ріббентропа укладали б коли німці уже під Москвою стояли.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 жовт. 2015 12:53 #102902 від Dj Os

То на якій там секунді видно легендарні російські війська?

Ой сказав би ти це хлопцям в очі... :pinch: Ти гадаєш так просто затримати рос військослужбовця живим?Та і кацапи ж не геть дурні, перед відправкою у їх вйськових заберають все і дають липові посвідчення ДНР ЛНР.
Добре що хоч не у всіх телефони відбирають, то маєм такі репортажі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 жовт. 2015 15:19 #102919 від
Сказав би що? Що Україна офіційно визнала відсутність російської армії на Донбасі? Ну то це не до мене претензії, а до тих через кого це АТО й почалось - до тих, кому дуже хотілось переділити країну, і він думав що переворот у Києві величезна 40-мільйонна країна отак і проковтне, ще й дякувати буде.

Ти гадаєш так просто затримати рос військослужбовця живим

Ну не знаю - вони он українських цілими ротами в полон брали. І водили по містах. І плювали в них не росіяни, а українці. І воюють там майже одні українці, особливо після того як левова доля найманців рванула на Сирію.

І знову ж таки - ні у першому, ні в другому відео якихось доказів, що валять з гармат росіяни - не бачу. Чи у них снаряди підписані? Зараз Росія воює в Сирії - це бачать всі. А на Донбасі росіян навіть ваша хвалена Європа розгледіти уже другий рік ніяк не може.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2015 21:17 #102928 від 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 жовт. 2015 21:19 #102930 від Dj Os

Що Україна офіційно визнала відсутність російської армії на Донбасі?

Да ти шо? :blink: А ну пруф в студію

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2015 21:49 - 28 жовт. 2015 21:53 #102931 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та шо ж його "в студію"? Про нього кожні пів-часа по любому канали триздять :lol: "Мінскіє саглашенія" зветься. Де написано буквально наступне -

Попередження: Спойлер!

Тези ж про "російську армію" там не існує взагалі. Просто підтверджується те, що і так відомо - Росія прямо керує українськими повстанцями. Але я про це писав уже вище - вона тут керує уже декілька сот років, і нікуди вона звідси не діниться, щоб там не волали на камеру наші патріоти. В принципі, і самі патріоти, коли вкрасти не виходить, теж люблять про це нагадати - шо скрізь "зрада" і т.д. і т.п.
Ні Україна, ні світ ніде офіційно не визнають ніякого російського вторгнення. Безкінечні "виражання стурбованості" єврокомісарами і нашими політиками, я думаю, адекватні люди за щось серйозне ж не сприймають? Світ 70 років "виражав стурбованість" з приводу існування СРСР. І за обидві щоки наминав хліб, який везли з вимираючої країни, а потім спокійно палив нафту і газ "крававой гебні". Тому не дуже б я поспішав з висновками - ху із ху в цій історії.
Хлопці, які там помирають - праві у будь-якому випадку. Для них, їхня війна справедлива. Але те саме було і з тими бідними "афганцями".
Останнє редагування: 28 жовт. 2015 21:53 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 жовт. 2015 22:45 #102932 від Dj Os
Пруф я так і не пробачив, лише власні інтерпритації.
А взагалі Міша, ще раз добре подумай над тим, що пишеш, це тобі не звичайні гіганьки да хаханьки. Ти очевидно мало спілкувався з людьми, які повернулись з АТО, вони би тобі розказали про "світлячків".
200-ті в Росію значить також українці їдуть?
Я би тобі зараз міг назбирати купу конкретних доказів, але реально впадло витрачати час. Це настільки вже доведена річ, що лише дурень цього не хоче бачити.
Ти вже зі своїми прогнозами щодо виборів сів в купу, бачу хочеш ще раз? :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів