Генасамблея ООН

Більше
28 вер. 2015 17:02 #101890 від 259051213422@odnoklassniki.com
Не знаю, чи ше хтось крім мене слідкував за цією подією, але я сьогодні трішки послухав, почитав, і от який мені сподобався висновок, зроблений одним інтернет-виданням, якраз про те, що нас найбільше цікавить у цьому зїзді (у моєму перекладі):

"За великим рахунком, і позиції Лукашенко з Порошенком, і позиція Путіна не є секретом. Вони були озвучені вже десятки разів. І всі три ці позиції не мають практично нічого спільного ні з розвитком людства, ні з боротьбою з бідністю або хворобами, ні з утвердженням демократії. Всі вони є вузько специфічними бажаннями еліт конкретних країн - за винятком, частково, Путіна, який хоче нав'язати "путінізм" ще й кільком сусідам.

Втім, незважаючи на те, що і сама ООН вже давно перетворилася на дискусійний клуб, «ядерноозброєні» учасники якого мають право ветувати будь-які розмови учасників, котрі не володіють цим останнім аргументом геополітичних суперечок, то все сказане президентами "братніх народів" дуже логічно впишеться в загальний контекст. У ці години пустопорожньої балаканини багатих і ситих про долю бідних і хворих, які їх не цікавлять, і про мир на планеті, встановити який більшість з присутніх не хоче, і жоден з них не може."


Як на мене - сама суть передана дуже точно.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 вер. 2015 17:39 - 28 вер. 2015 17:43 #101895 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Генасамблея ООН

Анонсовано час виступу Путіна на Генасамблеї ООН
За попередніми даними президент Росії Володимир Путін повинен виступити на Генеральній асамблеї ООН в 17.45.
Про це у себе в Twitter повідомив російський журналіст з кремлівського пулу Дмитро Смірнов.
"Найближчий графік Путіна в ООН. 17:20 мск засідання. 17:45 виступ в ООН. 18:30 зустр з П. Муном. 19:15 зустр з Кастро", - написав він.При цьому зазначається, що станом на 16.40 Путін в Нью-Йорк все ще не прилетів.
Як повідомлялося, Путін озвучив основні тези свого виступу на Генасамблеї ООН.
Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін на годину спізнився на зустріч з папою римським Франциском.


Цікаво, що буде на цей раз ?

Долучення:
Останнє редагування: 28 вер. 2015 17:43 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 вер. 2015 18:28 #101896 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Генасамблея ООН
У тому ж виданні вангують - "Суть выступления Путина будет сводиться к следующему: "Дайте мне сожрать Украину, удержать Асада и для развлечения гонять бомбардировщики там, где я хочу - и я всегда буду говорить вам, что вы не идиоты, а борцы с международным терроризмом - худшей угрозой человечеству. Ага, и на демократическую революцию в России не надейтесь - утоплю в крови"
Побачим чи вгадали :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 вер. 2015 20:23 #101898 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Генасамблея ООН
Що за інтернет-видання ти цитуєш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 вер. 2015 20:29 #101899 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Генасамблея ООН
Дивіться, аналізуйте...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 вер. 2015 21:22 #101900 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Генасамблея ООН
Все, як і писалось
СРСР створив ООН, тому Росія має право на все шо хоч (постійні згадки про "устав ООН", тобто про право вето).
Не лізьте у мою політику. Росія оплот боротьби з тероризмом, тому відміняйте санкції ("принципы ВТО", "санкции в обход устава ООН").
"Уважєніє" до ЛДНР, а значить і не ждіть що ми звідти заберемось, робіть "Мінськ", тіки по нашому. А Криму як і не бувало :)
Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Fitale

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 вер. 2015 17:26 #101910 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Генасамблея ООН
Знайшов більш скорочений варіант. Всього 30 секунд - але зміст той самий :)
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.121 секунд
0
репостів
0
репостів