Ідеї для гранту з забезпечення принципу недискримінації, покращення роботи органів держ.влади в Шепетівці

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2015 15:22 #101342 від pavlok
Шукаємо ідеї та людей для спільної реалізації проекту з сприяння забезпеченню дотримання принципу недискримінації, покращення роботи державних органів та/чи органів місцевого самоврядування в цій сфері, просування та розробка місцевих позитивних дій в Шепетівці та районі.
Подробиці гранту за посиланням:
www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-otryma...my-derzhavnoji-vlady
Максимальна сума гранту для реалізації= 400 євро, проект має бути реалізованим протягом 4 місяців.
В когось є ідеї для реалізації?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2015 19:51 - 11 вер. 2015 19:55 #101347 від 259051213422@odnoklassniki.com

принципу недискримінації

В чому цей принцип полягає?
Я, звичайно, зі своєї колокольні - створюємо сайт, програму і моб. додаток типу "Увага! Порушення!", коли кожна людина прямо зі свого смарту відправляє, наприклад, кляузу :) на ласого до халяви службовця. Ведеться база, облік, в кінці певного періоду робиться аналіз - які порушення дійсно варті уваги, а які можливо помилкові. Ну шось типу цього. Як реєстрація порушень ПДД компютерними програмами.
Останнє редагування: 11 вер. 2015 19:55 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2015 22:18 #101351 від pavlok
тут треба щоб проект або був реалізований за 1 раз, або міг підтримуватись завдяки органам влади/іншими структурами в подальшому. Створення додатка буде потребувати його підтримки, аналізу і тп.

Мінус проекту, що не можна купувати ніяку техніку. Варіант - проведення тренінгів та інформ. кампанії

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2015 22:33 #101353 від 259051213422@odnoklassniki.com
То що ж це за "принцип недескримінації" такий? Бо нічого ж не мона поняти. Від цього уже й можна рухатись.
Якщо це те саме що і протидія дискримінації - для нас це не актуально взагалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2015 22:55 #101354 від pavlok
думаю, що так - протидія дискримінації, дотримання рівності серед громад.
але ж все одно доступність певних послуг тощо для сільського і міського населення - різна

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2015 23:14 #101355 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну якщо так, можна щось на рахунок доступності інформації. По досвіду роботи знаю, що навіть багато молодих людей з міста слабо орієнтуються в інфопросторі. Для сільських же, а значить в основному старших віком - це ще більша проблема. Тут був пост на форумі про дешеві ліки - можна б у місті створити таку службу, яка за певними номерами телефонів надавала таку інформацію. Десь біля "субеза" її і причепити.
Потрібний доступ до і-нету та 1 вільний працівник установи. Провести навчання і відповідну кампанію серед цільової аудиторії. На це і піде більша частина грантових грошей

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 вер. 2015 00:43 #101363 від pavlok
маєш на увазі моніторинг цін в аптеках міста і зведення їх в одному місці?

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 вер. 2015 02:56 #101365 від Dj Os
Павло, боюсь, що альтернатив моїй пропозиції, що я тобі писав у фейсбуці немає. Вона якраз зачіпає і дискримінацію і самоврядування. Та і по бюджету вкладешся.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 вер. 2015 19:02 #101389 від 259051213422@odnoklassniki.com
Не тільки міста, а й по Україні. Ну це тільки в якості прикладу. Можна і ще якусь інформацію зробити більш доступною. Семінари і інфографіка це все добре, але вже якби робити - то щось таке, що могло б довго приносити людям користь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 02:01 #101406 від Symbioz
Я так думаю, що інформація, від якої варто відштовхуватись це Закон України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні" zakon4.rada.gov.ua/laws/show/5207-17

Як на мене потрібно налагодити незалежний збір та аналіз інформації стосовно випадків дискримінації, налагодити/забезпечити захист людей при розгляді справ у судах по справах про дискримінацію, створення зв'язку з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини по випадкам з дискримінації і т.п.
Створити гарячу лінію 0-800..., розвісити об'яви/плакати в людних місцях, сільських, селищних, міських та районних радах.
Якось так "на вскідку")

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.114 секунд
0
репостів
0
репостів