Неофіційний рекорд: стільки партій на Хмельниччині ще не реєстрували

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 лип. 2015 13:16 #99692 від Dj Os

За шість з половиною місяців – 32 нові партії. Найчастіше нові Хмельницькі обласні організації політичних партій реєструвалися в березні. Але в липні цей показник можуть перевершити.

У 2014 році на Хмельниччині було зареєстровано 14 обласних осередків різних політ сил, у 2013 році – п’ять, у 2012 – 11, у 2011 – дев’ять. А ось цього року, станом на середину липня, Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області зареєстровано вже 32 нові організації.

Якщо в січні та лютому на Хмельниччині з’явилися по чотири нових осередки, то вже в березні – вісім, а у квітні – шість. А ось у травні був «штиль» - зареєстрували лише одну партію. У червні – чотири. Та вже в липні процес знову зрушив із місця. Лише за 16 днів управління юстиції зареєструвало п’ять нових обласних організацій політичних партій. Якщо тенденція збережеться, то липневий показник може перевершити березневий.

Які ж осередки з’явилися в липні? Вже першого липня зареєстрували партію «Простих людей», яку очолює Аркадій Скочеляс, та «Альянс За Соціальну Справедливість» (очільник Катерина Габбасова). 10 липня - регіональну парторганізацію політичної партії «Воля та розум», яка зареєстрована в селі Буртин Полонського району (керівник Леся Багінська). Ще одна обласна регіональна парторганізація - політичної партії «Партія гармонійного розвитку», зареєстрована 15 липня за юридичною адресою в Волочиську. Її очолила Тетяна Ковальчук. Ну, а днем пізніше в управлінні юстиції зареєстрували осередок «Відродження України», який очолив Олександр Царук.

Всього, за даними Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, на теренах Хмельниччини зареєстровано 212 обласних організацій політичних партій, щоправда, сім із них постановами Господарського суду вже припинили свою діяльність, ще три – знаходять в стадії припинення.

Між іншим, у 2010 році, коли проходили останні місцеві вибори, в нашій області з’явилися лише сім нових партій. Цього ж року, коли подоляни знову обиратимуть собі представників місцевої влади, а станеться це 25 жовтня, вже маємо 32-і! І це вже новий неофіційний рекорд. Адже до цього часу найбільше політ партій на Хмельниччині було зареєстровано в 2005 році. Тоді «народилися» 27 обласних організацій. «Сухими» видалися лише 1995-1996 роки, коли в Хмельницькій області не з’явилося жодного обласного осередку політпартій.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.136 секунд
0
репостів
0
репостів