Чернігівці готові битися за "продуктові набори" Корбана

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 16:12 #99519 від Dj Os
Ось найбільший ризик на майбутніх місцевих виборах. Зараз не можна собі дозволити ігнорувати вибори, тому що вибір за тебе зробить таке ось бидло

У Чернігові люди влаштували штовханину, коли представники об’єднання "Укроп" роздавали продуктові набори та пропонували гарячі обіди для малозабезпечених.
Стоячи в черзі за такою "допомогою" чернігівці ледь не побилися.

Як відомо, один із кандидатів у народні депутати по 205 округу Геннадій Корбан є засновником партії "Укроп".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 19:06 - 15 лип. 2015 19:10 #99528 від gorobchik
Народилася в Чернігові,зараз там живе моя мама,про Корбана розповідала,що до виборів він готується дійсно потужно: концерти на головній Площі міста,агітація на кожному кроці,ось тепер ще й набори продуктові...Бюджет в нього на передвиборчу кампанію,мабуть,більший,ніж річний місцевий...Але ж,діло не в депутаті,а в людях,які на це ведуться або не ведуться,тим паче,що серед них є такі,які дійсно цих наборі потребують...Звичайно,це не виправдання бійки,але особисто мені їх шкода...Мабуть,вони просто доведені до відчаю і не зовсім з власного бажання готові битися за продукти,а в багатьох з них просто немає іншого виходу...Мені самій в це важко повірити,але там дійсно наче інша країна,мама коли приїжджає до нас у гості,їде як з курорту.Там у людей інша ментальність,інші проблеми,інші потреби...Багато з них просто виживають,хоча це й обласний центр,але рівень житття там набагато нижчий,а середній клас набагато менше виражений...
Тому не можна так кардинально відноситися до цих людей,не всі з них "бидло",життя в них таке...Аби не було у них потреби в елементарних речах,повірте,більшість з них там би не стояли..
Останнє редагування: 15 лип. 2015 19:10 ким gorobchik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лип. 2015 19:10 #99529 від Dj Os
Я разумію, жити зараз всім важко, але ж питання в тому, що вони за того Корбана і проголосують. Продадуть свій голос за гречку, муку та блашянку кільки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 лип. 2015 19:14 #99530 від gorobchik
Ті,хто взяли ці набори,мабуть проголосують,але не факт,що вони за нього не проголосували б і без цього...Я,якщо чесно,окрім того,що він з команди Коломойського,мало що про нього знаю,але й поганого нічого сказати не можу...З поміж тих кандитатів,що там балотуються по округу,то це ще й не найгірший варіант...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
22 лип. 2015 14:01 - 22 лип. 2015 14:12 #99722 від GoBLin
Я вообще не знаю, кто куда балатируется. И Таких - тьма. Где о ком читать и где пишут правду - не понять. А сутками изучать их биографии и расследования - вряд ли кто-то будет.

ЗЫ. А по поводу видео - все еще с кацапов лахали. У нас такого же дерьма хватает по уши. И с лопат блины есть будут и за оливье друг друга душить.
Останнє редагування: 22 лип. 2015 14:12 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
22 лип. 2015 15:17 #99723 від vasyok
Я сам знаю багато людей які охоче беруть від кандидатів будь-яку допомогу(ручки, карандаші, календарі, пайки і.т.д.) і при цьому гарантуючи віддати свій голос за цього кандидата чи партію, а по факту і в приватних бесідах, матами обкладуть, обізвуть нецензурщиною, і скажуть"це все наше - просто його в нас колись вкрали", ну і проголосують за того кого вважають правильним а не хто пробував підкупити.

P.S Колись(років зо 5 може 7 тому), був свідком, перед виборами як похилого віку чоловік роздупляв біля газелі(з партійною символікою) двох молодих хлопців з футболками Компартії, мовляв, щось не так голосували в парламенті(дослівно не помню бо було давненько), спочатку хлопці трохи слухали а потім один з них сказав:(це запам`ятав дослівно) дед пашол на х.... некогда х..... всякую слушать, ехать надо, після чого сіли в газель і поїхали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 лип. 2015 15:20 #99724 від Dj Os

Я сам знаю багато людей які охоче беруть від кандидатів будь-яку допомогу(ручки, карандаші, календарі, пайки і.т.д.) і при цьому гарантуючи віддати свій голос за цього кандидата чи партію, а по факту і в приватних бесідах, матами обкладуть, обізвуть нецензурщиною, і скажуть"це все наше - просто його в нас колись вкрали", ну і проголосують за того кого вважають правильним а не хто пробував підкупити.

Проблема в тому, що таких людей переважна меншість. Більша частинга візьме подачку і проголосує за того хто дав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лип. 2015 00:04 #99727 від 259051213422@odnoklassniki.com

Більша частинга візьме подачку

А це ще не факт - біда це чи ні. Як на мене, кіло макаронів куди краще тої лапши, яку розвішують на вухах плебсу кандидати у властьімущі. Просто хтось голосує за подачку, яку отримує вже зараз, а хтось за подачку, яку йому ще тільки пообіцяли у програмі партії. Хто тут розумніший - це ще питання :whistle:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лип. 2015 09:09 #99867 від gorobchik
От вам і результат: рекордно низька явка,гармидар і розібрані качєлі і сцена від Корбана в центрі міста...Сталося так,як гадалося...
До речі,ті люди,які брали ті пайки,мабуть,навіть і не ходили на вибори...Чи вже відраза в людей на ці всі вибори,чи просто по фіг що робиться в їхньому місті,не знаю...
Гидко :sick:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів