Я не хочу починати з себе

Більше
13 лип. 2015 12:42 #99397 від НЕкремлебот

SPOSTERIGA4KA пише: Люди прокиньтеся, починати потрібно з себе, а не чекати "волшебніка на голубом вертольоте". та українці настільки обледащіли, що вже й дупи не взмозі підняти задля власного добробуту. не розумію, як можна звинувачувати когось у власних мухах?

Шановні любителі покидатися гаслами "Починати треба з себе" та "А що ти конкретно зробив щоб всім було краще": а що саме ви пропонуєте конкретно зробити? В чому, наприклад, мені треба починати з себе? Кинути роботу і починати займатися обчєственно-полєзной деятєльностью? Сидіти з ранку до вечора в міськвиконкомі і контролювати Полодюка?
Вибачте, а хто буде кормити двох моїх дітей, яких я утримую один?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 12:59 #99400 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе
Друже, сидіти цілий день по форума час є? Пиво пити з друзями є? Пару годин часу вділити в неділю так важко?
Не треба цих тупих відмазок, чув вже не раз. Було цікаво йти на сесію міської ради та спостерігати забиті генделики, де всі дудлили пиво.
Навіть якщо немає часу брати участь в реалі, то у віртуалі можна бути також корисним: ділитись конкретними ідеями вирішення проблем, поширювати новини про позитивні результати перетворень, репостити антикорупційні розслідування, писати письмові запити в органи і тд.
А оці ваші плачі "зрада", "всьо пропало" нафіг нікому не потрібні.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 13:29 #99402 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Друже, сидіти цілий день по форума час є? Пиво пити з друзями є? Пару годин часу вділити в неділю так важко?
Не треба цих тупих відмазок, чув вже не раз. Було цікаво йти на сесію міської ради та спостерігати забиті генделики, де всі дудлили пиво.
Навіть якщо немає часу брати участь в реалі, то у віртуалі можна бути також корисним: ділитись конкретними ідеями вирішення проблем, поширювати новини про позитивні результати перетворень, репостити антикорупційні розслідування, писати письмові запити в органи і тд.
А оці ваші плачі "зрада", "всьо пропало" нафіг нікому не потрібні.

А чи не забагато допущень про життя незнайомої тобі людини, Сашко?
"Ваші плачі" - це чиї? Щось я не пам"ятаю щоб я в цій темі взагалі хоч щось писав.
А що, я сижу цілий день на форумі? Чи якщо інші тут пишуть по два дописи на тиждень, а я аж три, то я вже суперським флудером став? Чи ти (або ще хтось з форуму) мене бачив хоч раз у гендаеликах з друзями та пивом?
Сашко, якщо "з ранку до вечора працюємо бо треба прокормити сім"ю" для тебе тупа відмазка - навіть пояснювати не буду. Щаслива ти людина.
Конкретні ідеї вирішення проблем? Вибач, але в темах де розглядаються конкретні проблеми, я пишу або задаю питання конкретно. А якщо тема на кшалт "чи буде в нас третій майдан", якої конкретики тут можна чекати?
Поширювати новини про позитивні результати перетвореннь? А було це вже все. За часів СРСР. Там теж було правильним і корисним говорити тільки про позитивні результати, а негатив був тільки дозволений партією. Договорились і допоширювались.
Писати письмові запити в органи? А я писав,і успішно. Мало того, поділився цим на форумі. Але в декого дуже вибіркова пам"ять))))
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2015 13:53 #99403 від SPOSTERIGA4KA
Відповідь від SPOSTERIGA4KA у темі Я не хочу починати з себе
та ти себе контролюй а не полодюка. на роботу ходи і не дивися на гріхи іншого. врятуйся сам, про родину свою подбай, а біля тебе й інші врятуються. а нити на форумі про контроль за владою, може кожен. кремлебот, ти часом не баба???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 13:58 #99405 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе

А чи не забагато допущень про життя незнайомої тобі людини, Сашко?

А що лише тобі можна? ;)
Знову накатав пост-виправдання, і для чого? Думаєш ти лише один сім'ю кормиш? Я рву одне місце, але намагаюсь кругом встигнути і мені добрий дядя зп не платить, мені треба добувати гроші своїм розумом, я лише на себе розраховую. Так шо давай не будемо оффтопити, я свою думку написав про ваш плач. Не маєш часу робити - мовчи, маєш - роби!
Давай доки це не вилилось в чергові персональні образи, повернемось до факту стрілянини. Пиши по темі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 14:10 #99406 від Symbioz

SPOSTERIGA4KA пише: та ти себе контролюй а не полодюка. на роботу ходи і не дивися на гріхи іншого. врятуйся сам, про родину свою подбай, а біля тебе й інші врятуються. а нити на форумі про контроль за владою, може кожен. кремлебот, ти часом не баба???


"SPOSTERIGA4KA, помиляшся, я тут цілком підтримую Некремлебота, він про це і пише, що ходить на роботу, дбає про свою родину, "то бишь" - контролює себе.
І я, так само, один "прокормлюю" свою родину, з вихідних в мене 1 день на тиждень, додому прихожу не раніше 18-00 (зачасту біля 21-00), а йду о 7-00 - це я не жаліюсь а просто розповідаю про те як я дбаю про себе, свою родину і контролюю себе. В мене немає часу на відвідування сесій МР, на листування з державними органами і я буду вдячний тим, хто це може і буде робити ЕФЕКТИВНО. А я, Некремлебот, і т.п. допоможемо в цій справі, можливо матеріально/фінансово, можливо психологічно, можливо просто по-товариськи)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: НЕкремлебот

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 лип. 2015 15:29 #99410 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Я не хочу починати з себе

Некремлебот пише:

SPOSTERIGA4KA пише: Люди прокиньтеся, починати потрібно з себе, а не чекати "волшебніка на голубом вертольоте". та українці настільки обледащіли, що вже й дупи не взмозі підняти задля власного добробуту. не розумію, як можна звинувачувати когось у власних мухах?

Шановні любителі покидатися гаслами "Починати треба з себе" та "А що ти конкретно зробив щоб всім було краще": а що саме ви пропонуєте конкретно зробити? В чому, наприклад, мені треба починати з себе? Кинути роботу і починати займатися обчєственно-полєзной деятєльностью? Сидіти з ранку до вечора в міськвиконкомі і контролювати Полодюка?
Вибачте, а хто буде кормити двох моїх дітей, яких я утримую один?


Погоджуюсь на всі 100%.
На рахунок контролювати владу: не смішіть, томущо толку ніякого, на сесіях слова не допроситися, на громадських слуханях(наприклад по тарифах ніхто навіть не слухає думки простих людей, як маючи мін. зарплату а то і взагалі без неї платити такі тарифи, зате всі слухають перевізників мовляв їм не рентабельно купувати нові автобуси), еліті міста і земля і всі блага.
Більшість людей давним давно незважають на різні примхи влади і вже давно рвуть свою д....у, щоб забезпечити собі краще життя, а влада має працювати для людей і головне памятати, що скоро вибори ....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2015 15:55 #99415 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Я не хочу починати з себе

А я, Некремлебот, і т.п. допоможемо в цій справі, можливо матеріально/фінансово, можливо психологічно, можливо просто по-товариськи)

Так в тому то і справа, що допомоги цієї не видно. Жодного з видів. Лише лайно вправно щоразу на вентилятор закидають. Раніше допомагали Самообороні, але і там зараз галяк.
На цьому сайті кнопочка "Допомогти сайту" вісить вже кілька місяців, ніхто і гривні не кинув. Рекламодавці до цих пір надіються що про них безкоштовно будуть писати. От і виходить що цей сайт тримається на одному ентузіазмі кількох людей. А криза всіх заділа, всім треба кормити родини. То чи будуть журналісти витрачати час, якщо навіть доброго слова не дочекаєшся?
Я прекрасно розумію, що не всі можуть і вміють розбудовувати громадський актив міста, але коли мешканцям самим наплювати, то ентузіазм швидко випаровується і у активістів.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лип. 2015 16:28 #99417 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Я не хочу починати з себе

Островський О.В. пише: Так в тому то і справа, що допомоги цієї не видно. Жодного з видів. Лише лайно вправно щоразу на вентилятор закидають. Раніше допомагали Самообороні, але і там зараз галяк.
На цьому сайті кнопочка "Допомогти сайту" вісить вже кілька місяців, ніхто і гривні не кинув. Рекламодавці до цих пір надіються що про них безкоштовно будуть писати.
Я прекрасно розумію, що не всі можуть і вміють розбудовувати громадський актив міста, але коли мешканцям самим наплювати, то ентузіазм швидко випаровується і у активістів.


Саша, мене реклама на нашому сайті не дуже цікавить (про це розмовляли). Я колись навіть писав, що, на мою думку потрібно, для збільшення кількості рекламодавців)

Щодо того, що раніше допомагали самообороні, а зараз нікому не допомагають - то тут все надто просто - гроші мають властивість закінчуватись, особливо в наш непростий час і зараз багатьом відірвати від себе гривню-другу - означає відмовити собі/родині в чомусь.Також багатьом вже непотрібно давати гроші самообороні, а потрібно передавати щось вже для своїх близьких/родичів/друзів безпосередньо в зону АТО.

Щодо третього висловлювання. то я не дуже наразі розумію, що означає "розбудовувати громадський актив міста", чого домагаються активісти, щодо яких дій "випаровується" ентузіазм???

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
13 лип. 2015 16:38 #99418 від vasyok
Відповідь від vasyok у темі Я не хочу починати з себе

Островський О.В. пише:

А я, Некремлебот, і т.п. допоможемо в цій справі, можливо матеріально/фінансово, можливо психологічно, можливо просто по-товариськи)

Так в тому то і справа, що допомоги цієї не видно. Жодного з видів. Лише лайно вправно щоразу на вентилятор закидають. Раніше допомагали Самообороні, але і там зараз галяк.
На цьому сайті кнопочка "Допомогти сайту" вісить вже кілька місяців, ніхто і гривні не кинув. Рекламодавці до цих пір надіються що про них безкоштовно будуть писати. От і виходить що цей сайт тримається на одному ентузіазмі кількох людей. А криза всіх заділа, всім треба кормити родини. То чи будуть журналісти витрачати час, якщо навіть доброго слова не дочекаєшся?
Я прекрасно розумію, що не всі можуть і вміють розбудовувати громадський актив міста, але коли мешканцям самим наплювати, то ентузіазм швидко випаровується і у активістів.


Сайт заробляє на рекламі(думаю і не мало, адмін можеж поділитися інфою скільки, щоб знати чи варто допомагати сайту ), плюс площадка для передвиборчої бородьби для деяких сил, і з АВР його подивитись не можна(адмін не жаднічай відключи це, 7 чоловік точно замість матів в сторону сайту можливо і подякують коштами

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.183 секунд
0
репостів
0
репостів