Добровольчі батальйони - хто це такі?

Більше
20 черв. 2015 14:30 - 20 черв. 2015 14:39 #98942 від 259051213422@odnoklassniki.com
Їдемо далі. Що являють собою добровольчі батальйони - "Айдар", "Азов", "Торнадо" і т.п.
Не всі вони офіційно називаються "добровольчими батальйонами", але суть одна - збройні формування, які носять зброю і стріляють з неї ж.
Деякі з них зараз активно "пресуються" державою, на предмет неазконної діяльності, і навіть їхнього розформування.
Так от - хто ж це такі? Звідки взялись? Ситуація мені абсолютно не зрозуміла. Вони ж воюють з Україну? При цьому, наприклад, наш очільник чи то Луганської, чи то Донецької області каже, що вони займаються розбоєм. Цього очільника ніхто з посади не знімає за такі слова. То це, виходить, правда?
Останнє редагування: 20 черв. 2015 14:39 ким 259051213422@odnoklassniki.com.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2015 14:37 #98944 від Dentist
Не все що говорять по ящику правда
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 черв. 2015 14:41 #98945 від 259051213422@odnoklassniki.com
Згоден, 100%
Але от це, у Шустера вчора, читає військовий прокурор. Це вже ж позиція не партії якоїсь, а держави?
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2015 00:36 #98961 від Dj Os
Шустера взагалі немає чого дивитись, там зазвичай платять бабки щоб потрапити в ефір, тобто хто платить того і правда.
Щодо добровольчих батальйонів, то всі вони індивідуальні і в кожного своя історія. Більше того не всі батальйони однорідні, той же Айдар можна було поділити на два, один займався розбоями і рейдерством, а інша частина завзято воювала за нашу країну. Так що задавай питання більш конкретно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 черв. 2015 01:13 - 21 черв. 2015 01:20 #98964 від 259051213422@odnoklassniki.com
А що некорктного у моєму питанні? :blink:
Я розумію, що у Шустера платять, на ТБ інакше не буває. Але невже у них стільки грошей і впливу, що вони можуть змусити військового прокурора читати на всю країну фальшиві, наскільки я зрозумів, звинувачення і покази? Якщо так - то закон у цій країні уже зник як явище.
Про 2 Айдари вперше чую взагалі, як і про якесь рейдерство. То хто ж вони такі? З кого і ким зформовані?
Останнє редагування: 21 черв. 2015 01:20 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2015 02:33 #98965 від Dj Os

А що некорктного у моєму питанні? :blink:

А тепер уважніше прочитай :)

Так що задавай питання більш конкретно

Я розумію, що у Шустера платять, на ТБ інакше не буває. Але невже у них стільки грошей і впливу, що вони можуть змусити військового прокурора читати на всю країну фальшиві, наскільки я зрозумів, звинувачення і покази? Якщо так - то закон у цій країні уже зник як явище.

Буває інакше, треба дивитись нормальні канали. Про покази не можу судити бо не дивився відео, але перед цим треба знати, що Матіос це брат депутатки від партії УДАР. Ця партія в свою чергу 100% проект Фірташа і Льовочкіна. Тому тут можна чого хоч очікувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 черв. 2015 10:39 - 21 черв. 2015 10:40 #98968 від 259051213422@odnoklassniki.com
Чому тоді його за брехню ніхто хоч не звільнить з посади? А Москаль, цей шо командує Донецькою, здається, областю? Він з якої партії? Все ж знову таки впирається - є закон чи нема? Пофіг хто там чий брат - неможна ж брехню поширювати (якщо це брехня). Ну і в кінці кінців ти сам написав про якесь рейдерство, а я вчора прочитав про обшук на базі цього самого "Торнадо". То виходить щось воно є? Тоді ще більш актуальне питання - що це за люди? Ну якщо вони завтра в Шепетівку зайдуть - можна буде спокійно по вулиці ходити? От на ці питання відповіді ніде нема, не тільки на форумі, я ж розумію що тут не сидять командири цих угрупувань, і всі учасники знають про них, скоріш за все, не більше за мене. Все до подібної риторики зводиться - "канал такого-то", "газета не така про це написала", "кум, брат, свать того-то, тому неправда" і т.д. А я ж не про це зовсім питаю - вірити чи не вірити українським ЗМІ (відповідь і так відома).
Канали я не дивлюсь взагалі ніякі, це відео просто по запиту "торнадо" видає на ютубі.
Останнє редагування: 21 черв. 2015 10:40 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 черв. 2015 13:44 #98977 від Dj Os
Ну по перше я ж не казав, що він бреше, просто описав бекграунд цього всього. Ти як завжди намагаєшся все спроситити, але в політиці так не вийде, треба знайти дуже багато змінних, щоб скласти повноцінну картину.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 черв. 2015 14:44 #98981 від 259051213422@odnoklassniki.com
Так видайте ж хто небудь хоч одну ту змінну :) Поки інфи 0

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 черв. 2015 17:39 #99008 від Dj Os
Задавай концерті питання - отримаєш конкретну відповідь. Мені ніколи писати довгі тексти про всі добровольчі батальйони.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів