Як РПЦ своїх рабів виховує

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 серп. 2015 09:36 #100535 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Як РПЦ своїх рабів виховує

Михайло Ворончук пише: От за шо й мова - люди часто просто хапаються за слова, намагаючись "натягнути" їх на свої уявлення.

За що я люблю юридичні папери, так за те, що там все розжовується до дрібниць. Все стараються описати пояснити до дрібниць. А в біблії нічого такого подібного немає, тому й через цю незрозумілість і з'явилось 100500 різних сект. Харизмати, адвентисти, свідки єгови, суботники, баптисти, мормони і т.д. Так чому ж ці секти так само трактують написане в біблії по своєму, хто правий з них, хто ні, чому? От коли вони розберуться між собою, хто правий, а хто ні, тоді нехай МОЖЕ йдуть до людей і дурять їх.







Ось ще одна "церква".
Перший скрін: як правильно треба формувати питання в житті, що я зможу дати, а не отримати, збс логіка :)
Другий скрін: танці на сцені (ще й в Києві) під не зрозуміло музику, тупо набір слів і тупі танці, ще й ведеться знову ж на російській мові, знову ще один привід захищати російськомовне населення. Танці відверто мені схожі на танці в дурці, реально сходство 90%. Атрибутика солістки (футболки з хрестами та сережки з хрестами, цікаво в неї тату з хрестом є) викликає огиду.
Третій скрін: яка массалюдей ведеться на цю хрєнь. Ось в нас війна, але і ворог в тилу відволікає увагу.
Кому цікаво ось їх сайт: vo.org.ua/ відео де я брав скріни: vo.org.ua/?video=1811
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 серп. 2015 10:16 #100536 від 259051213422@odnoklassniki.com
Велика кількість релігій - ознака того, що називається у Біблії "останніми днями" - так має бути. А розібратись дуже просто - є "програмний документ", "конституція" християн - Біблія. Звіряємся з нею - і маємо щастя. Дивимось "по їхніх плодах" - що ця релігія робить, з якими наслідками, узгоджується це з вченнями Христа чи ні - і все. А те про що ти пишеш "нехай домовляться" - просто неможливо, і кільість різних релігій і груп буде тільки збільшуватись. Якби було по іншому - значить біблійні пророцтва брешуть. Але як бачимо - це не так. Все по написаному :)
Ну і от порівняй те, що робили християни у першому ст. н.е. і те що у твоїх відео зображено. Схоже чи ні? Важко розібратись? Вища математика? Якщо скажеш "хто там вас розбере" - це просто "відмазка". Є ще "мазь" іншого роду - "усі релігії по своєму добрі". З тої ж опери - ну не цікавить мене Бог і плював я на його вимоги. Не хочу я йому служити, мені подобається догоджати своїм інстинктам і називати себе "вільним". Але так ніхто ж не скаже про себе? Шо робити? Аааа! Релігій же так багато, значить усі вони брешуть і оболванюють людей, а Біблію неможливо зрозуміти! Все ж так логічно :)
Це тіпа - не їм грибів, бо більшість же їхніх видів (майже 99%) неїстівні, а то й отруйні. Чи - не купую ліків, бо 40% підробок продається. Хай вони там спочатку у себе розберуться, а тоді тільки вже я буду їсти і лікуватись. Та так чомусь ніхто не робить. Принаймні з адекватних людей. :) Просто докладає зусилль щоб розібратись, а не хапає усе підряд. Бо від цього залежить життя.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.099 секунд
0
репостів
0
репостів