Як РПЦ своїх рабів виховує

Більше
04 черв. 2015 23:11 - 04 черв. 2015 23:17 #98592 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Як РПЦ своїх рабів виховує
Адмін!!!Закрий і видали нахєр цю тему!Розпалювання конфліктів явне.Люди!Схаменітся і майте Бога в Душі і Серці!

Правила форуму:1.2. мають на меті образу або дискримінацію на грунті національної, расової, статевої, гендерної, вікової чи будь-якої іншої належності; розпалення міжетнічних конфліктів тощо;

Претензія: розпалення міжетнічних конфліктів тощо;
Останнє редагування: 04 черв. 2015 23:17 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 черв. 2015 23:19 #98593 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я от теж проти розпалювання різного роду конфліктів, тільки от фрази

Закрий нахєр цю тему!

і

майте Бога в Душі і Серці!

якось не вяжуться. Вибач.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
04 черв. 2015 23:25 #98595 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Як РПЦ своїх рабів виховує

Михайло Ворончук пише: Християнська позиція - суровий нейтралітет. Католики, православні і т.п. масові, "традиційні" релігійні групи - зазвичай підтримуют тих, чий козир зараз світить. І підтримують не тому що вони католики, чи не католики, а просто тому, що не знають, і не хочуть знати, основних засад свого ж вчення.

Зараз так складаються обставини, що зберігати нейтралітет неможливо.
Церкви моляться за здравіє/упокой учасників АТО . І це вже є чітко визначена політична позиція. Відповідно, благословіння УПЦ (в даному випадку МП) війни на сході - теж чітка політична позиція.Ти або за нас, або проти проти нас. Якось так...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 черв. 2015 23:44 #98596 від 259051213422@odnoklassniki.com
Обставини за часів Христа були нічим не кращі - це вчення зародилось в окупованій країні, по вулицях якої ходили озброєні ворожі солдати. Пройшло всього 40 років, після зародження християнства і цю державу, Юдею, просто стерли з лиця Землі (70 рік. н.е.). Але при всьому цьому, засновник християнства дав чіткий наказ - "ви будете не від світу", і коли в свій час його хотіли навіть зробити провідником, який би повів народ за собою, і як сподівалися навіть його апостоли "відновить царство Ізраїля" - він просто втік від них. Так, це позиція абсолютно непатріотична і неприємна для багатьох, і особливо за часу війни - часто не сумісна зі свободою, а то й життям (треба нагадувати як він закінчив?). Але це і є християнська позиція. Власне тому християн у римській імперії винищували фізично (а не тому що це була нова релігія - Рим був досить терпимий до будь-яких релігій). Християнство ж пізніше, після Нікейського собору, пішло шляхом меньшого опору, і навіть почало саме вершити політику, хоча це і пряме порушення самого духу цієї релігії. Молитися за здравіє\упокой, підримувати партії, країни чи вождів, наприклад, в індуїзмі чи ісламі - це цілком нормально. Тут навіть нема питань. Але тільки не в християнстві.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
05 черв. 2015 13:58 #98613 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Як РПЦ своїх рабів виховує
Прапорщік, якщо тобі було не важко, то в описі сказано:
"Необычный обряд экзорцизма провел священник из села Хрустовая Каменского района Приднестровья.
Для того, чтобы изгнать бесов из прихожанина, священник проехался на нем верхом, после чего истоптал измученного прихожанина, по всей видимости, страдающего шизофренией."

з.і. Вимагаєш прибрати відео на основі правил форуму, а сам в той же момент кидаєшся образами.
з.і.і. В соц мережах це відео вже гуляє і гуляє, взяв звідти :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 черв. 2015 20:14 - 05 черв. 2015 20:18 #98633 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Як РПЦ своїх рабів виховує

Dentist пише: Прапорщік, якщо тобі було не важко, то в описі сказано:
"Необычный обряд экзорцизма провел священник из села Хрустовая Каменского района Приднестровья.
Для того, чтобы изгнать бесов из прихожанина, священник проехался на нем верхом, после чего истоптал измученного прихожанина, по всей видимости, страдающего шизофренией."

з.і. Вимагаєш прибрати відео на основі правил форуму, а сам в той же момент кидаєшся образами.
з.і.і. В соц мережах це відео вже гуляє і гуляє, взяв звідти :)


Претензію на правила форуму висловив в загальному без переходу на особистості.За образу вибач,просто сильно обурило дійство на відео.Сумніваюсь що таким чином проводять обряд вигнання.Вважаю це "постановкою на камеру" і негоже таке розповсюджувати.Ще раз соррі.
Останнє редагування: 05 черв. 2015 20:18 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 серп. 2015 11:19 #100512 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Як РПЦ своїх рабів виховує
Схоже, що не тільки РПЦ виховує рабів в своїй общині, цим займаються усі "вєронасітєлі"
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 серп. 2015 17:34 #100525 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну якщо з біблійної точки зору - людина може бути або рабом власних бажань (гріха), або рабом Бога. Як на мене друге краще. :)
Крім того, ми зазвичай уявляємо собі рабство по "Хатинці дядечка Тома", але рабство, наприклад, яке було відоме письменникам Біблії у той час - це зовсім інше. Люди часто добровільно ставали рабами, аби, наприклад, вирішити свої фінансові негаразди. Це лиш форма правових відносин, але до приниження, як це зазвичай розуміють, це ніяк не відноситься.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 серп. 2015 17:55 - 24 серп. 2015 17:56 #100527 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Як РПЦ своїх рабів виховує
Вкрав з одного пабліка
"Как-то одна известная радиоведущая высказалась в поддержку Буша, тогда — кандидата на пост президента США, отмечая, что гомосексуализм является извращением: "Так сказано в Библии, в третьей книге Моисеева, Левит, глава 18".
Несколько дней спустя эта радиоредакция получила открытое письмо одного из радиослушателей: "Благодарю вас за вашу заботу об обучении людей Закону Божьему. Я многому научился, слушая вашу программу, и я всегда делюсь полученными знаниями с окружающими
меня людьми. Но у меня все еще остались некоторые вопросы по поводу нескольких библейских законов и мне нужна ваша помощь, чтобы правильно их истолковать. Например, я хотел бы продать мою дочь в рабство, как это указано в Исходе, глава 21, стих 7. По вашему мнению, какую цену я могу за нее запросить?
В той же книге Левит, глава 25, стих 44, сказано, что если я хочу иметь рабов, то должен купить их у соседних народов. Мой друг утверждает, что это относится только к мексиканцам, но никак не к канадцам. Не могли бы вы разъяснить мне этот стих? Почему я не могу иметь канадских рабов?
Я знаю также, что не должен прикасаться ни к какой женщине, если у нее идет менструация, как сказано в книге Левит, глава 18, стих 19. Как мне узнать, идет ли у нее менструация? Я пробовал несколько раз спросить об этом напрямую у моих знакомых, но они почему- то все обижались.
У меня есть сосед, который продолжает работать по субботам. Исход, глава 35, стих 2, ясно говорит, что такой человек должен быть предан смерти. Обязан ли я убить его собственноручно? Не могли бы вы избавить меня от этой щекотливой обязанности?
Да, также: Левит, глава 21, стих 18, говорит, что нельзя приближаться к святилищу тому, у кого проблемы со зрением. Я же пользуюсь очками при чтении. Мое зрение должно быть обязательно стопроцентным? Можно ли
занизить несколько это требование?
Последний вопрос. Мой дядя совсем не уважает то, что сказано в Левите, главе 19, стих 19, высаживая на своем дворе два разных вида семян. Так же и его жена, которая одевается в одежды из разнородных нитей, а именно, из хлопка и нейлона. А еще случается дяде моему злословить. Так скажите, должны ли мы выполнить всю эту достаточно трудоемкую процедуру целиком, а именно собрать всех жителей нашего городка и закидать камнями дядю с тетей, как это cказано в Левите, главе 24, стих 14? Может, мы просто могли бы сжечь их живьем в тихом семейном кругу (Левит, глава 20, стих 14)? Жду с нетерпением вашего ответа. Еще раз спасибо, что напомнили нам, что слово Божие вечно и неизменно. Только так и не иначе"."
Останнє редагування: 24 серп. 2015 17:56 ким Dentist.
Ці користувачі подякували: olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 серп. 2015 00:24 - 25 серп. 2015 00:50 #100533 від 259051213422@odnoklassniki.com
От за шо й мова - люди часто просто хапаються за слова, намагаючись "натягнути" їх на свої уявлення. Ні той хто намагався пояснити книги Мойсеїві, ні той, хто вищезгаданого листа написав, чомусь не звернули уваги, що ж це саме "рабство" на тогочасному Близькому Сході означало, ні, саме головне, на те, що ці накази були адресовані одному єдиному народові, і тільки на певний проміжок часу, який давно минув. Закон Мойсея, був "вихователем до Христа", і на сьогодні уже не може розглядатись як керівництво до дії. Хоча там і є багато корисних думок.
Так від неправильного пояснення, зявилось неправильне розуміння, і саме страшне - претензії до Бога, мовляв шо це за нелюд такий, дітей в рабство наказував віддавати. Тільки, коли через 3,5 тисячі років, хтось візметься дослідити будь-який сучасний, наприклад, кредитний контракт, то мабуть подумає що у 21-му сторіччі було ше покручє, ніж на тростнікових плантаціях у 19-му.

Ці закони не впроваджували рабства і не заохочували до нього (як і санкції кредитного договору не заохочують до розбою, хоча можуть передбачати примусове відчуження майна) - вони просто хоч якось регулювали те, що уже існувало тисячі років. І існує, доречі, і дотепер, тільки уже без всякого закону.
ЗІ. Я уже, звиняйте, тільки про рабство, бо усе інше уже занадто просто - лиш уважніше почитати і все. Стане зрозуміло, що людина не має глибоких знань, або просто свідомо обманює.
Останнє редагування: 25 серп. 2015 00:50 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів