Порошенко підписав закони про декомунізацію

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 трав. 2015 21:51 - 16 трав. 2015 21:52 #98044 від Dj Os

Президент України Петро Порошенко підписав чотири закони, зокрема "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".

Про це у п'ятницю ввечері повідомила прес-служба глави держави.

Окрім того, були підписані закони "Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917 - 1991 років"; "Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 - 1945 років" та "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у ХХ столітті".

Документами забороняється радянська символіка, засуджується комуністичний режим, відкриваються архіви радянських спецслужб та визнаються борцями за незалежність України УПА й інші організації.
Ці закони були ухвалені народними депутатами на ранковому засіданні Верховної Ради 9 квітня 2015 року більшістю голосів.

"Підписуючи зазначені закони, Порошенко заявив, що найближчим часом до Верховної Ради буде подано проект закону, спрямований на удосконалення норми щодо відповідальності за порушення закону про статус борців за незалежність України у ХХ столітті", - повідомила прес-служба президента.

Згідно з інформацією, законопроектом, який ініціював Порошенко, пропонується усунути колізії, які можуть бути використані для зловживання нормами законодавства, порушення прав і свобод людини і громадянина, зокрема в частині свободи наукових досліджень і міжнародної співпраці та діалогу.
Українська правда
Останнє редагування: 16 трав. 2015 21:52 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 трав. 2015 21:52 #98045 від Dj Os
Ох зараз і бомбане в Однокласниках))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 трав. 2015 22:51 #98047 від 259051213422@odnoklassniki.com
Швидше на Фейсбуці :) Там всі позбрались кадри.
Мені ця історія чомусь дуже сильно нагадує примітивне "окозамилювання". Мовляв, ми ж обіцяли асоціацію, безвізовий режим, люстрацію, боротьбу з корупцією, повернення Криму, мир, і... перейменування вулиць. Ну от бачте - виконуємо ж обіцянки. Почали з самого головного - серпомолот заборонили. Вулиці перейменуєм - а там і до подолання корупції рукою подати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 трав. 2015 23:20 #98048 від Dj Os
Цей Закон не вимагає якихось додаткових витрат, але він потрібен для нашого суспільства. То чому тоді тягнути кота за яйця?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 трав. 2015 08:24 #98050 від 259051213422@odnoklassniki.com
Цікаво... А для чого він потрібний нашому законослухняному суспільству, Саша?
І на рахунок витрат - я б не поспішав з заявами :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2015 16:48 #98058 від Dj Os
Навіть не буду намагатись тобі пояснити, все одно срач піднімете. Закон прийнято, змирись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 трав. 2015 17:02 #98061 від 259051213422@odnoklassniki.com
Так мені колись казали про Януковича - "його вже обрали - змирись" :) Ти ж знаєш - моє діло сторона, хай будуть закони які завгодно. Але от якраз зі сторони це виглядає як очковтіратєльство, не більше. А закони у цій країні, шо вони є, шо їх нема. По-суті, там куди він націлений - тобто проросійські ностальгуючі за совком регіони - він працювати не буде. Бо вони непідконтрольні державі. А для наших еміратів - так у нас і без законів вулиці поперейменовували. Тобто, це пшик, фабула. Як і закон типу засудження злочинів нацизму. Це тіпа ложка меду у бочці дьогтю для тих же проросійських. Але пізно.
А срачу не буде - кількість переглядів цієї "новини" промовисто про це свідчить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2015 05:00 #98072 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 трав. 2015 07:48 #98073 від 259051213422@odnoklassniki.com
Старий, але ще ефективний метод - порівнювання нас з прибалтами і Польщею. Але всі хто посилається на "досвід східноєвропейських країн" (звичайно тих, які краще за нас живуть) - забувають, що Україна не Литва, і навіть Польща. Там люди у переважній своїй більшості совок ненавиділи з дня його заснування. І сприймали "рускіх" як тимчасове явище на своїй території. Дійсно, приблизно те саме є і 2-3 областях України. І без всяких законів, лєнінів тут і так порозбирають на стройматеріали. Але цікаво чим закінчиться застосування таких законів у Харкові чи Одесі? ОНР і ХНР? Я думаю, ті хто їх приймав розуміють це дуже добре. І ТАМ ці закони просто не будуть працювати. І все. Звичайно, час ще покаже, чим це закінчиться. Нічим добрим - це факт. Питання лиш у тому НАСКІЛЬКИ поганими будуть наслідки. Або просто змарнований папір і час Верховної Ради, або щось погірше. Запасаємся попкорном і чекаємо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2015 14:50 #98080 від Dj Os

Але всі хто посилається на "досвід східноєвропейських країн" (звичайно тих, які краще за нас живуть) - забувають, що Україна не Литва, і навіть Польща. Там люди у переважній своїй більшості совок ненавиділи з дня його заснування.

Я можливо відкрию тобі секрет, але переважна більшість українців також ненавидить совок. І в Литві, для прикладу, є такі самі проблемні ностальгуючі регіони, як у нас схід і Крим.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів