Киянина не хотіли обслуговувати українською

  • olhavs
  • olhavs аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 квіт. 2015 00:42 - 18 квіт. 2015 00:43 #97410 від olhavs
Ще трошки до теми "україномовності" Києва.

Киянин викликав міліцію в аптеку, що не обслужила його українською
Правоохоронці прийняли заяву від покупця, триває розслідування.
Киянин Олег Хаврук має намір подати до суду на аптеку "Біла Ромашка" через те, що там його відмовилися обслуговувати державною мовою. Про це він повідомив газеті Сегодня.
Зокрема, чоловік 30 березня прийшов в аптеку за ліками і звернувся до співробітниці аптеки українською, однак та відповіла йому російською і не відреагувала на прохання покупця перейти на державну мову.
Після цього він звернувся до касира за сусідньою касою з тим же проханням - обслужити його українською, але і в спілкуванні з дівчиною також отримав відмову говорити державною мовою.
Завідуюча спробувала нівелювати конфлікт, повідомивши чоловікові, що її співробітники готові повернутися до обслуговування державною, але вони заявили, що не збираються нікого обслуговувати українською.
За словами Хаврука, такі порушення мали систематичний характер, бо ще 7 грудня 2014 року він звертався до адміністрації аптеки з того ж питання, оскільки одна з працівниць цієї аптеки ще тоді відмовлялася проводити обслуговування відповідно до законодавства.
"Я навіть отримав відповідь в книзі скарг і пропозицій, де відповідальна працівниця запевнила мене, що з Аллою Єфимовою була проведена бесіда і їй навіть оголошено догану, а сама адміністрація закладу зобов'язується надалі не допускати подібних ситуацій і спілкуватися з клієнтами державною мовою", - розповів чоловік.
У результаті покупець викликав міліцію, щоб правоохоронці "припинили систематичне порушення законодавства і відновили його законні права".
"Після виклику міліції я змушений був прочекати годину приїзду патруля і написати заяву про порушення законодавства та здійснення дискримінаційних дій щодо мене, як громадянина України і споживача послуг аптеки. Тепер чекаю відкриття провадження органами МВС і сподіваюся, що хоч вони зможуть захистити право українця на отримання обслуговування українською мовою в столиці України", - сказав Хаврук.
За його словами, якщо в аптеці будуть продовжувати порушувати права україномовних громадян, йому доведеться подавати до суду, щоб він позбавив їх ліцензії.
Як розповіла виданню менеджер з персоналу мережі фарммаркетів "Біла ромашка" Катерина Бобошина, такий інцидент дійсно був.
"Наскільки мені відомо, наші співробітники не відмовилися обслуговувати громадянина щодо української мови. З дівчатами провели розмову, вони у нас неконфліктні", - додала вона.
У Голосіївському РУВС підтвердили, що 30 березня їхніх співробітників викликали на місце конфлікту.
"Виклик на 102 надійшов о 17.37. Туди було направлено патруль, було взято заяву. Матеріали зараз перебувають в територіальному відділенні міліції на розслідуванні, є реєстрація. Матеріали занесені до Єдиного реєстру", - пояснили в міліції.
http:// ua.korrespondent.net/strange/3501269-kyi...yla-yoho-ukrainskoui
Останнє редагування: 18 квіт. 2015 00:43 ким olhavs.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 квіт. 2015 00:45 #97411 від olhavs
Я не можу стверджувати, що відвідувач вів себе адекватно, але позицію аптеки зрозуміти не можу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 квіт. 2015 01:26 #97412 від Dj Os
Як на мене, тут більше мало місце бажання показати своє фе провізорами, ніж якийсь реальний мовний конфлікт. Чуваку треба віддати належне, знає як поставити на місце.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
18 квіт. 2015 11:34 #97417 від GoBLin
Вот чуваку делать нефиг, с ветряными мельницами бороться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.138 секунд
0
репостів
0
репостів