Ласкаво просиму в Україну!

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2015 19:44 - 02 бер. 2015 19:45 #96503 від Symbioz
В суботу мій друг вертається потягом з Білорусі до України. В купе з ним їдуть ще два пасажири, один з яких везе додому сім'ї 6 кг. мороженого м'яса (так як в Білорусі наразі дешевше).
Українська митниця. Працівник митниці при огляді знаходить м'ясо, далі діалог в присутності всіх пасажирів (М-працівник митниці, П-пасажир із м'ясом, точність фраз не гарантую - передаю тільки загальний відтінок розмови):
М - Вы перевозите мясо без разрешительных документов, мы вас ссаживаем с поезда, утилизируем мясо, оформляем акт и т.д. и т.п...
П - Ви що? Я ж тільки для себе везу, для сім'ї - дочка хвора, грошей на ліки не вистачає, м'ясо взяв дешевше, щоб сім'ю годувати. Це ж не на продаж, а собі... і т.д. і т.п.
М - У Вас есть 15 секунд, что бы решить этот вопрос...
П - Це ви що? Грошей хочете, щоб я вам дав?
М - Ход ваших мыслей - правильный...
П - Та в мене тільки 100000 рублів (білоруських, біля 7-8 доларів), гривень взагалі немає... Що ж робити?
М - Этого решения будет вполне достаточно. Вы все правильно понимаете.
Відбулась передача грошей при всіх пасажирах и загальному мовчанні.
М - Спасибо. Щастливого пути.
Працівник митниці іде...
П - Ласкаво просимо в Україну... бля
Повторю, все це дійство проходило без усякого скритництва, при ще двох пасажирах.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 02 бер. 2015 19:45 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 бер. 2015 20:12 #96504 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ласкаво просиму в Україну!
Хай спробує передзвонити на телефон довіри (044) 527-63-63
Було би ще звичайно добре якби була фіксація на диктофон чи камеру.
Взагалі навіть після Майдану такі випадкі не поодинокі, прикордонниками ще ніхто не займався.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2015 21:05 #96507 від kredit
Відповідь від kredit у темі Ласкаво просиму в Україну!
Думаю історія "вигадана на кухні", сумніваюся що таке дійство було на очах цілого вагона і що митник взяв 6 дол. , там як беруть то беруть не такі суми і не з таких людей

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2015 21:12 #96508 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Ласкаво просиму в Україну!

kredit пише: Думаю історія "вигадана на кухні", сумніваюся що таке дійство було на очах цілого вагона і що митник взяв 6 дол. , там як беруть то беруть не такі суми і не з таких людей

Нажаль, історія - невигадана. Це дійсно трапилось при поїздці мого друга з Білорусі в Україну в цю суботу. І це сталось не на очах всього вагону, а лише на очах трьох пасажирів одного купе, один з яких і був винуватцем ситуації.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
04 бер. 2015 11:18 #96533 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Ласкаво просиму в Україну!
Мда, 8 долларов неделю назад - 240 грн. Если мясо он покупал в Белорусии, оно ему золотым не показалось?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • CityZen
  • CityZen аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
04 бер. 2015 13:11 #96540 від CityZen
Відповідь від CityZen у темі Ласкаво просиму в Україну!

kredit пише: Думаю історія "вигадана на кухні", сумніваюся що таке дійство було на очах цілого вагона і що митник взяв 6 дол. , там як беруть то беруть не такі суми і не з таких людей


Колись був свідком того, як для перетину кордону на авто достатньою була сума в 7 зіжмаканих гривень в ситуації, де абсолютно нічого не порушувалось - #ну ви ж розумієте, #ми тут стоїмо, #нам треба, #порушення знайдеться
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 бер. 2015 19:27 #96551 від kredit
Відповідь від kredit у темі Ласкаво просиму в Україну!

CityZen пише:

kredit пише: Думаю історія "вигадана на кухні", сумніваюся що таке дійство було на очах цілого вагона і що митник взяв 6 дол. , там як беруть то беруть не такі суми і не з таких людей

Колись був свідком того, як для перетину кордону на авто достатньою була сума в 7 зіжмаканих гривень в ситуації, де абсолютно нічого не порушувалось - #ну ви ж розумієте, #ми тут стоїмо, #нам треба, #порушення знайдеться


І що заплатив ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 бер. 2015 19:32 - 04 бер. 2015 19:33 #96552 від kredit
Відповідь від kredit у темі Ласкаво просиму в Україну!

Symbioz пише:

kredit пише: Думаю історія "вигадана на кухні", сумніваюся що таке дійство було на очах цілого вагона і що митник взяв 6 дол. , там як беруть то беруть не такі суми і не з таких людей

Нажаль, історія - невигадана. Це дійсно трапилось при поїздці мого друга з Білорусі в Україну в цю суботу. І це сталось не на очах всього вагону, а лише на очах трьох пасажирів одного купе, один з яких і був винуватцем ситуації.

Всерівно не вірю !!! І взагалі бред морожене м"ясо купувати в Білорусії, перти його сюди ....
Припустимо якщо і правда - то твій друг порушив як мінімум два закони, дав хабара і не повідомив правоохоронні органи, другий закон на який опирався митник - перевезення харчів не належним чином..... :whistle: :whistle: :whistle: Тепер подумай писати тобі цю несинітницю чи вже закрити тему.
Жалійтеся панове й далі, на кого хочете і як хочете, толку буде мало, коли не почнемо змінювати самих себе
Останнє редагування: 04 бер. 2015 19:33 ким kredit.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 бер. 2015 00:48 #96559 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Ласкаво просиму в Україну!

kredit пише: Всерівно не вірю !!! І взагалі бред морожене м"ясо купувати в Білорусії, перти його сюди ....
Припустимо якщо і правда - то твій друг порушив як мінімум два закони, дав хабара і не повідомив правоохоронні органи, другий закон на який опирався митник - перевезення харчів не належним чином..... :whistle: :whistle: :whistle: Тепер подумай писати тобі цю несинітницю чи вже закрити тему.
Жалійтеся панове й далі, на кого хочете і як хочете, толку буде мало, коли не почнемо змінювати самих себе


Станіславський, бл... А читаєш все одно через слово.
По-перше - не друг, а попутчик друга, по-друге - я жодним словом нікого не обвинуватив і не виправдав (не потрібно мені нічого доводити) - ця реальна історія подалась на розсуд спільноті, як ситуація в наш час на нашій митниці. Винуваті за сьогодняшнім законодавством - всі. Митник - вимагаючи хабар, пасажир з м'ясом - порушив правила перевезення та дав хабар, свідки, в т.ч. і мій друг - не заявили про вимогу та дачу хабаря. Велкам ту Юкрейн.

На рахунок купівлі м'яса в Білорусі (ти до речі якось назву Білорусі "по-русски" пишеш), так ти напевно, не пам'ятаєш часи (або ще не був у свідомому віці) коли сало й м'ясо везли з Польщі, бо там дешевше, коли наразі деякі пенсіонери їздять в Рівне за продутками - там також дешевше. Хоча може й деяким алєгархам або школоті цього й не зрозуміти.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 бер. 2015 21:04 #96566 від kredit
Відповідь від kredit у темі Ласкаво просиму в Україну!

Symbioz пише:

kredit пише: Всерівно не вірю !!! І взагалі бред морожене м"ясо купувати в Білорусії, перти його сюди ....
Припустимо якщо і правда - то твій друг порушив як мінімум два закони, дав хабара і не повідомив правоохоронні органи, другий закон на який опирався митник - перевезення харчів не належним чином..... :whistle: :whistle: :whistle: Тепер подумай писати тобі цю несинітницю чи вже закрити тему.
Жалійтеся панове й далі, на кого хочете і як хочете, толку буде мало, коли не почнемо змінювати самих себе

Станіславський, бл... А читаєш все одно через слово.
По-перше - не друг, а попутчик друга, по-друге - я жодним словом нікого не обвинуватив і не виправдав (не потрібно мені нічого доводити) - ця реальна історія подалась на розсуд спільноті, як ситуація в наш час на нашій митниці. Винуваті за сьогодняшнім законодавством - всі. Митник - вимагаючи хабар, пасажир з м'ясом - порушив правила перевезення та дав хабар, свідки, в т.ч. і мій друг - не заявили про вимогу та дачу хабаря. Велкам ту Юкрейн.
На рахунок купівлі м'яса в Білорусі (ти до речі якось назву Білорусі "по-русски" пишеш), так ти напевно, не пам'ятаєш часи (або ще не був у свідомому віці) коли сало й м'ясо везли з Польщі, бо там дешевше, коли наразі деякі пенсіонери їздять в Рівне за продутками - там також дешевше. Хоча може й деяким алєгархам або школоті цього й не зрозуміти.

Автор написав абсурд ...... і сам в теж повірив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів