Резкое повышение цен на газ и отопление - тяжелый, но нужный шаг

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 лют. 2015 16:01 #96266 від
Не плутай одне із іншим: не цікаві доводи твої, тому що від цього легше не буде, паскина штанях більше затянувати немає куди. Зрозуміло ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лют. 2015 20:22 #96269 від Rob in Hood
Це все правильно.І дуже чудово,що піднімають ціни на газ,прирівнюючи їх до світових.Лишився маленький нюансик- прирівняти до світових наші зарплати.Як сказав поважний чоловік, " всіма своїми діями спонукати власне виробництво випуску конкурентно-спроможної продукції". А що робити працівникам бюджетної сфери,які продукцію не випускають ? Може підкажете ?
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лют. 2015 21:03 #96270 від Dj Os
Доходи бюджетної сфери безпосередньо залежать від приватного бізнесу.

Не плутай одне із іншим: не цікаві доводи твої, тому що від цього легше не буде, паскина штанях більше затянувати немає куди. Зрозуміло ?

Ти так пишеш ніби я газ купую не той самий та не по тих самих цінах. По моєму гаманцю здорожчення вдарить не менше ніж по твоєму, але я не нию, бо розумію, що так потрібно, якщо ми хочемо жити в заможній країні з адекватними побудованою економікою, а не на корупції та переваги сили над розумом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лют. 2015 21:47 - 20 лют. 2015 21:48 #96271 від НЕкремлебот

Dj Os пише: По моєму гаманцю здорожчення вдарить не менше ніж по твоєму, .....

Ти знаєш, чогось здається що по твоєму воно не вдарить, бо не з свого гаманця ти живеш....
Ти хоч взагалі розумієш, що тобі кажуть? Візьми ж ти той калькулятор і порахуй - по твоїм викладкам плата за тепло та газ виходить ВИЩЕ ніж дохід працюючої (ну, це уточнення щоб про свій гаманець не згадував) сім'ї при вказаних зарплатах, хоч сто разів це самообманом назви? І це ще якщо цілий місяць не їсти...
Останнє редагування: 20 лют. 2015 21:48 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лют. 2015 21:56 #96272 від НЕкремлебот

Rob in Hood пише: Це все правильно.І дуже чудово,що піднімають ціни на газ,прирівнюючи їх до світових.Лишився маленький нюансик- прирівняти до світових наші зарплати.Як сказав поважний чоловік, " всіма своїми діями спонукати власне виробництво випуску конкурентно-спроможної продукції". А що робити працівникам бюджетної сфери,які продукцію не випускають ? Може підкажете ?

Той же поважний чоловік сказав - не згадуйте про зарплати, це ж самообман, краще радійте що ми йдемо до життя.. ммм, зараз... о, знайшов "в заможній країні з адекватними побудованою економікою". Що ж ви так вибірково таких розумних і поважних людей читаєте, га?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лют. 2015 22:17 #96273 від Dj Os

Ти знаєш, чогось здається що по твоєму воно не вдарить, бо не з свого гаманця ти живеш....

А з чийого? :lol: Батьків? Розчарую тебе друже, давно вже живу на свої кровні.

и хоч взагалі розумієш, що тобі кажуть? Візьми ж ти той калькулятор і порахуй - по твоїм викладкам плата за тепло та газ виходить ВИЩЕ ніж дохід працюючої (ну, це уточнення щоб про свій гаманець не згадував) сім'ї при вказаних зарплатах, хоч сто разів це самообманом назви? І це ще якщо цілий місяць не їсти...

А ти навмисно дуріка ліпиш чи справді недобачаєш? Я написав про субсидії, так з нашою бюрократією це жах, але іншого виходу немає. Потрібно ставити на місце бюрократів, а не нагинати своє країну нижче плінтуса.

Словом, як я і казав, більшість нічим не ліпша за "ватників", думають лише жопою, головою важче. Не дивно, що популісти лізуть до влади і деруть з цих лохів останню шкуру.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лют. 2015 22:37 #96275 від НЕкремлебот

Dj Os пише: А з чийого? :lol: Батьків? Розчарую тебе друже, давно вже живу на свої кровні.

Угу... Віктор Солодкий (це такий син Ольги Павлівни) теж щиро вважає що живе на свої кровні.... Але ж він хоч реально працює)))

А ти навмисно дуріка ліпиш чи справді недобачаєш? Я написав про субсидії, так з нашою бюрократією це жах, але іншого виходу немає. Потрібно ставити на місце бюрократів, а не нагинати своє країну нижче плінтуса.

Всі прочитали що ти написав. А ти хоч спробував вдуматись, що тобі на це відповіли, чи далі будеш свою мантру бубоніти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 лют. 2015 23:09 #96276 від
Ти мабудь дійсно не розуміієш, що при таких цінах газ , то буде як манна небесна, не зможуть люди ним користуватись через захмарні ціни. Буржуйки будуть стирчати із вікон по проспекту.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лют. 2015 23:15 #96277 від Dj Os
НЕкремлебот, по суті сказати нічого то переходим на особистості? Як це характерно для вас нещасть.
Навіть не буду далі коментувати твій бред. Люди які мене дійсно знають, а не тихо заздрять як ти, прекрасно знають якою важкою роботою я заробляю собі на хліб.
Якщо маєш що сказати мені, то наберись сміливості це зробити особисто. А оффтоп тут нічого розводити, вся маячня буде видалятися, а хейтери банитись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лют. 2015 21:42 #96299 від Lego
Цікаво... як раніше люди без газу жили? :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів