Колонка паралельной реальности

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
31 січ. 2015 00:18 - 31 січ. 2015 01:06 #95727 від GoBLin
Не понятно К чему все это идет, но выглядит все это очень ужасно. Слабонервным не смотреть, а у кого с нервами все в порядке - можно и обсудить.


Ну гипотетически установят мир, а дальше. Настрой людей не очень дружелюбный..
Останнє редагування: 31 січ. 2015 01:06 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 січ. 2015 12:18 #95731 від Dj Os
Що далі, що далі? Тих хто взяв в руки зброю - в тюрму, ті хто не взяв і так вже поплатились добре розбомбленим Донбасом.
Ви помітили, що немає жодної молодої людини в Донецьку вже? Майбутнього немає.
Ще хочу відмітити один момент, хай вас не вводить в оману пригнічений стан полонених, це така тактика, чим більшим гімном і плаксою ти будеш, тим більший шанс вийти з полону цілим.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
31 січ. 2015 12:26 #95732 від GoBLin
Этот крупный мужик держится зачетно, которому вначале пистолетом врезали, а потом по толпе водили... Таких бы военных всех.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лют. 2015 17:06 #95773 від pan_volodymyr

Dj Os пише: ... це така тактика, чим більшим гімном і плаксою ти будеш, тим більший шанс вийти з полону цілим.

Хлопці попали на камеру, це означає що будуть живі.
Вони під захистом конвенції про поводження з військовополоненими.
Їх вже напевно взяли на замітку міжнародні організації, не знаю, як вони там називаються, але їх будуть відстежувати.
Тепер лише на обмін.
Зйомка явно замовлена від Life News.
IMHO
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2015 18:05 #95774 від Anykey

pan_volodymyr пише: Хлопці попали на камеру, це означає що будуть живі.
Вони під захистом конвенції про поводження з військовополоненими.
Їх вже напевно взяли на замітку міжнародні організації, не знаю, як вони там називаються, але їх будуть відстежувати.
Тепер лише на обмін.
Зйомка явно замовлена від Life News.
IMHO

На жаль, можу погодитись лише з фактом замовленості зйомки. Але статус АТО виключає дію Женевської конференції щодо військовополонених. Вона діє лише у випадку оголошення війни.
Ці користувачі подякували: pan_volodymyr

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лют. 2015 09:15 - 02 лют. 2015 09:43 #95778 від praporschik
Нажаль тактика інформаційного залякування працює дуже добре.Це черговий піар-хід для народу:-бійтесь нас.Інстинкт самозбереження даний людині природою і виявляється він у всіх по різному.Що далі?Важко відповісти.Моя думка:-Заключимо перемир"я-піде на "пропасть" Харківська обл.,південь України.Росія в цій гібридній війні не зупиниться,допоки не візьме контроль над Україною в свої руки.Сильний сусід,настроєний проЄвропейськи,їй не потрібен.Лишається війна-"гібридна",яку ми і так вже маємо,чи відкрита.Питання чи готові ми до цьго?Скажу чесно-ні.Ні у військовій сфері,ні в людському факторі.Нажаль,але це правда.Поклик героїзму є в кожному з нас.Але одним геройством війни не вигравались ніколи,окремі бої так-війни ні.Для війни потрібен сильний дух державного патріотизму,якого в багатьох із нас нема.Україну,як країну, любить багато,а як державу ні.Наводити приклади не буду,вони є в кожному з нас.Така гірка правда сьогодення.
На додачу інтервю з Мочановим.Людина говорить правду.
obozrevatel.com/interview/27841-aleksej-...yimi-a-s-pobedoj.htm

ipress.ua/ru/articles/vesnoy_s_fronta_ve...mochanov_107549.html
Останнє редагування: 02 лют. 2015 09:43 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лют. 2015 09:20 - 02 лют. 2015 09:26 #95779 від praporschik
І ось ще дещо.
obozrevatel.com/interview/30491-rossijsk...ukrainskie-polya.htm

Їх та їх сім"ї просто купують " В России не знают об этих цифрах. А родственникам погибших и раненым платят, потому они и молчат." "В России сегодня сознательно занижается планка уровня жизни и образования. Малообразованный человек поверит в любую чушь, даже если скажут, условно, что у вас в Украине инопланетяне какие-то живут, которые расползаются по всему миру. Таким людям проще верить, чем думать. Тем более, что им за войну еще и платят. Им как-то не очень жаль своей жизни, потому что особого смысла в жизни у них нет.
Украинцы должны выстоять. А если нет – мы все вернемся в новый большой Советский Союз, со своим новым Сталиным и новыми репрессиями"
Останнє редагування: 02 лют. 2015 09:26 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лют. 2015 11:55 #95790 від Dj Os
Самі ми безперечно не вистоїмо проти Росії. Зараз йде війна на час, нам головне чим довше вистояти. Вистояти доки європейці та росіяни зрозуміють в яку безодню нас тягне політика Кремля.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лют. 2015 13:36 - 02 лют. 2015 13:49 #95793 від praporschik
Європі так само вірити як і росії зараз.Європа ще не визначилась до кінця "проти кого дружити".Допомоги звідти чекати марно.Їх також влаштовує буферна зона у вигляді України від росії.І хто перший зробить крок в цю зону той і почне третю світову.це добре розуміють що в європі що в росії.А поки гинуть наші люди.І це також вигідно обом сторонам:людські ресурси не безмежні.

Ось розуміння росіян


А Європа розуміє що є загроза зі сходу.І на проблеми України їм "побоку".В Ірак вся Європа слала своїх вояків.Бо там нафта та бабло.А що маємо ми?
Останнє редагування: 02 лют. 2015 13:49 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 лют. 2015 13:53 #95794 від Dj Os
В мене немає ілюзій стосовно європейців, але вони прагматичні люди. Їм вже починає доходити, що Україною не обмежиться, значно вигідніше зупинити війну подалі від кордонів чим вступати з часом в беспосередню вйну з Росією на свої кордонах.
Просто Європеці завжди дуууууже довго думають перед тим як почати діяти, от тому то я і кажу про час.
У випадку росіян, то прозріння до ний прийде лише тоді коли будуть пусті холодильники, для цього також потрібен час.
Саме тому я і кажу, що це війна на час.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів