Наталію Валевську вигнали з Прикарпаття

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 січ. 2015 16:20 #95285 від Dj Os
Українській співачці Наталії Валевській, яка співала на антимайдані, не дали виступити на Прикарпатті.

Про це повідомив меценат-волонтер Тимофій Нагорний на своїй сторінці в Facebook.

Нагорний повідомив, що приїхав з Наталією Валевської в Моршин, щоб підтримати її на концерті, але місцеві жителі не захотіли слухати виступ артистки і зірвали його.

«... Глибоко впевнений, що напередодні Різдва Христового потрібно прощати своїх кривдників. Бог суддя тим, хто в Різдвяний піст організував цей несанкціонований мітинг і зірвав концерт популярної артистки. Нам всім потрібно об'єднаються у цей складний час і знаходити в собі сили захищати слабких!», - написав він.

Нагадаємо, що Наталія Валевська підтримувала своїми виступами Партію регіонів, а її чоловік не приховує симпатії до сепаратистам.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
05 січ. 2015 17:17 #95287 від olhavs
ай-яй, як то вони посміли...та ще й у піст.. :dry: [sarcasm]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 січ. 2015 14:46 #95293 від Dentist
ще спробувала заспівати)))) наглості то вистачило
Ці користувачі подякували: Dj Os, kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 січ. 2015 18:54 #95314 від Dj Os
Нові деталі з'явились з коцертів Валевської.
На концерті у Верховині Наталія Валевська намагалась зірвати прапор УПА
Попередження: Спойлер!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Higt
  • Higt аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 січ. 2015 13:08 #95352 від Higt
К своему огромному стыду))) о Валевской имел весьма смутное представление.Весьма адекватна. И если она тут же не побежит в госпиталь "до поранених бійців АТО", так сказать "замаливать грехи" за отказ от выступления под флагом УПА, буду уважать ее еще больше.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2015 15:44 #95358 від Dj Os

К своему огромному стыду))) о Валевской имел весьма смутное представление

Ти взагалі про Україну маєш " смутное представление" :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Higt
  • Higt аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 січ. 2015 16:35 #95362 від Higt
Я на відміну від тебе , мудозвона, зараз служу В ЗСУ, і про УкраЇну знаю краще чим ти. Замsсть того щоб лазити по місквиконкому з фотоапаратом, звернись у військкомат тобі там допоможуть познайомитись з Україною. Чи мама відмаже? Я пішов служити за свою країну з эдиним прапором. І більшість моїх товаришів воюють ж жовто-блакитним а не з бендерівським червоно-чорним.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2015 17:10 #95364 від Dj Os
Хороша у нас армія стала, із хорошим стаціонарним інтернетіком, щоб солдати не заскучали. :cheer: Це в той час як я своїм друзям на фронт передаю сонячні зарядки, бо там навіть генератора немає - зарядити мобільника. Якщо у тебе Україна обмежується військоматом, то можу лише поспівчувати. Раджу хоч раз поїхати в Карпати, твої уявлення про нашу країну можуть дуже сильно поповнитись.
Ти бачу такий вумний фотки викладаєш старі, то може прокоментуєш розгорнуто, що на них, з описом їх передісторій? Чи на сепаратиських ресурсах, де ти їх взяв, такого німа?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Higt
  • Higt аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
09 січ. 2015 17:22 #95366 від Higt
А в нас що в армії відпустки відмінили? Чи може мені потрібно надати докази докази про те, що я дійсно служу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 січ. 2015 17:50 #95369 від Dj Os
Навіщо? Ти вже доказав обмеженість свого світогляду та нульове уявлення про історію держави в якій проживаєш.
Служиш ти чи ні, це не відміняю того факту, що ти мало, що не освідчений так і ще невихований. І якщо ти думаєш, що служба в армії, дозволяє тобі ігнорувати вищеописані недоліки, то ти дуже помиляєшся.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.124 секунд
0
репостів
0
репостів