#Евромайдан. Архивы власти. ДОКУМЕНТЫ. Часть 1

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2014 21:19 #94782 від Dj Os
Если вы помните, сразу после Майдана мы со съемочной группой hromadske.tv попали в дом бывшего Генерального прокурора Виктора Пшонки, где сфотографировали более двухсот страниц разных документов. (Насколько я понимаю, сейчас эти документы должны находиться в распоряжении Правого сектора, под наблюдением которого мы скопировали часть архива). Часть из них была опубликована, часть касалась уже не актуальных дел, а часть я продолжал разбирать и сортировать. Несколько дней назад я закончил это дело. Там много интересного, в основном внутренние аналитические записки, доклады, карты расстановки сил на Майдане и планы по нейтрализации Майдана. В течение следующих суток я постараюсь опубликовать все, что касалось Майдана. Выкладывать буду здесь и в своем аккаунте в Facebook.




Это расстановка подразделений МВД в Киевской области 21 февраля 2014 года.


А это планы власти по отношению к ‪#‎Євромайдану‬. Это самый интересный документ, прочитайте внимательно, много важного и интересного. Публикуются впервые.

Если вы присмотритесь на первой странице вверху справа указано "2004 точно также!". В Генпрокуратуре действительно искренне верили, что события на Майдане идут по тому же сценарию, что и в 2004 году. Об этом есть отдельная аналитическая записка, которую я опубликую в ближайшие сутки.




Мустафа Найем

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2014 21:28 - 20 лист. 2014 21:29 #94783 від LuK
шось я цього наєма після його заяв про малу депутатську зарплату занеуважала :dry:
до теми 90% документів, які стосувалися подій на Майдані, знищено – прокуратура
от і хто їх знищив? :blink:
п.с. факт присутності в Україні іноземних спецслужб цієї зими також є предметом кримінального провадження
Останнє редагування: 20 лист. 2014 21:29 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2014 21:42 #94784 від Dj Os

шось я цього наєма після його заяв про малу депутатську зарплату занеуважала

І що ж він такого сказав? Що нехай депутатам далі гроші платять олігархи?
Це ще один приклад того як люди не розібравшись ведуться на популістські звинувачення, навіть Скрипін повівся.
Я вважаю що він все вірно говорить. Позабирати всі пільги у депутатів, але зарплати залишити такі, щоб у порядних людей був стимул туди йти. Я би і сам на 5000 грн працювати в Києв не пішов би.
А до теми, то не так цікаво чиатти самі документи як помітки від руки які там залишали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лист. 2014 22:49 #94786 від LuK

Dj Os пише: І що ж він такого сказав? Що нехай депутатам далі гроші платять олігархи?
Це ще один приклад того як люди не розібравшись ведуться на популістські звинувачення, навіть Скрипін повівся.
Я вважаю що він все вірно говорить. Позабирати всі пільги у депутатів, але зарплати залишити такі, щоб у порядних людей був стимул туди йти. Я би і сам на 5000 грн працювати в Києв не пішов би.

щойно у прямому ефірі каналу 1+1 він він чітко відповів
Ні
на запитання
Чи збираєтесь ви жити на одну зарплату
я розумію шо він нев"....ний журналіст,але олігархи платять більше редакторів) особливо за просування законів у ВР.
і як платили.так і будуть) навіть якщо впаде люстра))))і відбудеться часткова люстрація)))
п.с. а 5 тис. то ти загнув :dry: .. і ти балуваний))))))
.люди за 1-2 ,максимум 3 працюють і виживають.. і нічого :(
ось для прикладу ,Київ....rabota.ua/ua/company2852451/vacancy5588221
:blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2014 23:56 #94787 від Dj Os
Розумієш яка штука, депутати зазвичай не місцеві, тобто треба винаймати житло. А на це 2000-3000 грн потрібно, а сім'ю на 2000 грн як тримати? Навіщо себе обманювати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 лист. 2014 05:03 #94788 від LuK

Dj Os пише: треба винаймати житло. А на це 2000-3000 грн потрібно,

яке там 2-3 :lol:
більш менш пристойне житло зараз мінімум 4-5,
ну а в центрі от 8....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лист. 2014 08:24 #94789 від Алої3

LuK пише:

Dj Os пише: треба винаймати житло. А на це 2000-3000 грн потрібно,

яке там 2-3 :lol:
більш менш пристойне житло зараз мінімум 4-5,
ну а в центрі от 8....

П'ята година, а Люку квартірньій вопрос бєспокоіт. :blink: Спі давай...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів