У Хмельницькому на честь героїв Небесної сотні зведено дзвіницю

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лист. 2014 19:06 #94781 від Dj Os

В основі споруди розміщено три дзвони, центральний з яких датується 19 століттям і привезений з Австрії.
На території храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви по вулиці Зарічанській звели дзвіницю, щоб вшанувати пам’ять героїв Небесної сотні. Ідея її встановлення належить прихожанину храму Олександру, який брав активну участь у революції Гідності.

«Відкриття цієї культової споруди є своєрідним голосом пам’яті Майдану. Ми повинні постійно пам’ятати про наших героїв. Зокрема, дзвіниця споруджена на честь наших земляків – Сергія Бондарчука зі Старокостянтинова і Миколи Дзявульського із Шепетівки та всіх, хто загинув в ім’я України та для кого Україна була понад усе», - повідомляє прес-служба Хмельницької обласної ради.

В основі споруди розміщено три дзвони, центральний з яких датується 19 століттям і привезений з Австрії. Дзвін був встановлений у Зарваницькому храмі, але після реконструкції його доставили у Хмельницький.

Як повідомляють, дзвіниця встановлена за рахунок добровільних пожертв прихожан храму Різдва Пресвятої Богородиці Української греко-католицької церкви, добрих і небайдужих людей.
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.113 секунд